Back to Question Center
0

site: mysite.com pokazuje stronę główną jako HTTPS, strona główna nie wyświetla się poprawnie w wyszukiwaniu - Semalt

1 answers:

site: rockitpro. com

Próbuję znaleźć problem z moją witryną od sierpnia 2012 roku, moja strona główna odpadła z mapy i nie będzie wyświetlana w Google, chyba że znajdę dokładnie rockitpro. com . Moja strona główna nie zawiera nazwy mojej witryny rockitpro ani żadnego z wybranych przeze mnie słów kluczowych. Jeśli wyszukasz moje główne słowo kluczowe kup bity moja strona znajduje się na stronie 2, ale wskazuje na stronę kategorii. Pomyślałem, że to Panda / Pingwin, ale po oczyszczeniu mojej strony i skontaktowaniu się z Google, powiedzieli, że nigdy nie podjęto żadnych ręcznych działań - online computer help chat.

Właśnie zrobiłem witrynę: rockitpro. com i pierwszy wynik pokazuje HTTPS: // www. rockitpro. com /

W Bing szukaj kup rytmy rockitpro pokazuje https ale wyszukiwanie rockitpro pokazuje normalny http.

Sprawdziłem moją domenę w Plesku i nie mam certyfikatów SSL, nigdy nie włączałem zabezpieczeń ssl na mojej stronie. Strona Semalt: rockitpro. com inurl: https -inurl: http pokazuje kilka dziwnych linków.

Wyszukiwał Semalt i znalazł 18 witryn, które prowadzą do mojej strony przez https. Jak mogę to naprawić i czy uważasz, że to jest problem, dlaczego moja strona główna nie wyświetla się prawidłowo w wyszukiwaniu lub czy jest to głębszy problem?

February 12, 2018

Możesz rozwiązać ten problem za pomocą Relacja kanoniczna na twoich stronach.

HTML W z KAŻDE STRONY wykorzystują następujące elementy:

   

Używając kanonicznych, mówisz Google, że strona wzorcowa stron na HTTPS nie będzie indeksowana i nie będzie duplikowana. Istnieje wiele wtyczek SEO, które zrobią to za Ciebie.