Back to Question Center
0

Semalt Expert: Google SEO vs. Bing SEO

1 answers:

Google jest uważany za mistrza SEO w większości firmoptymalizacja dla tej wyszukiwarki. Niemniej jednak strategia SEO stosowana przez Google ma tendencję do naśladowania strategii przyjętej przez Bing, orazw związku z tym podnosząc kwestię, czy organizacje muszą zoptymalizować także pod kątem SEO Bing. Yahoo i Bing dominują w przybliżeniu30 procent udziału w rynku, a zatem nie można ich nie doceniać w odniesieniu do optymalizacji. Parametry rankingu SEO dlaGoogle i Bing mają różne różnice i podobieństwa.

Następujące czynniki, sugerowane przez Alexandra Peresunko, menedżera ds. Sukcesu klienta Semalt Usługi cyfrowe, odróżnić Google od Bing:

Dlaczego Bing ma kłopot?

Optymalizacja w Bing da ci przewagę konkurencyjną od większościfirmy rozważają optymalizację tylko dla Google. Bing i Yahoo obecnie dominują w 30% wyszukiwań, a więc dajeszgórą, aby pozyskać potencjalnych klientów, których konkurencja może ignorować.

Korzystanie z Bing i Yahoo może również umożliwić osiągnięcie danych demograficznychludzie, którzy z różnych powodów rzadziej korzystają z Google. To zależy od docelowych odbiorców, części krajujako gospodarstwa domowe. Ponieważ Google często dokonuje regularnych aktualizacji, firma zawsze jest w stanie rozpowszechniać swoje treścido szerokiego grona odbiorców w Yahoo i Bing, ponieważ stara się dostosować do aktualizacji Google.

Czym Google SEO różni się od SEO Bing?

Przechodząc przez ostatnią analizę SearchMetrics, poniżej przedstawiono niektóre ważne czynniki rankingu Bing SEO:

  • Największe firmy są zazwyczaj wyżej oceniane, jak w przypadku Google.
  • Sygnały społecznościowe mają ścisły związek z większymi rankingami
  • .
  • Numery zwrotne pokazują bliskie powiązania z wyższym rankingiem
  • .
  • Jakość i istotna treść mają kluczowe znaczenie dla rankingów wyszukiwania
  • .
  • Parametry techniczne jednej strony mają istotne znaczenie..

Ekspert z Semalt dostarcza również wyjaśnienie powyższegoczynniki oprócz innych, które powinieneś rozważyć podczas optymalizacji pod kątem Bing.

1. Typ strony i częściowe marki

W przeciwieństwie do Google, Bing nie ma trudności, kiedyróżnicowanie marek od konkurencji podmiotów stowarzyszonych. Ponadto Bing faworyzuje stare platformy z oficjalnymi tagami domeny, takimi jak .edu lub .govsugeruje, że Bing koncentruje się na wynikach, które uważa za istotne .

2. Wskaźniki społeczne

W porównaniu do Google, Bing podkreśla wskaźniki w mediach społecznościowychco daje więcej tweetów, udziałów i polubień dla strategicznie pozycjonowanych wyników. Google jeszcze nie integruje platform społecznościowychwyniki wyszukiwania powiodły się.

3. Linki zwrotne

W przeciwieństwie do Google, aby strona zachowała swój ranking w indeksie Binga,wymagane jest posiadanie co najmniej jednego zewnętrznego linku do niego.

4. Lokalizacja i treść

Jakość i trafność treści powodują wyższą pozycję w rankingu zarówno dla Bingi Google, ale ta pierwsza jest lepiej wyposażona, aby rozpoznawać witryny, które stosują flash, które nie istnieją w Google. Bing również powracawyniki małych przedsięwzięć, podczas gdy Google koncentruje się na ugruntowanych firmach.

5. Parametry techniczne

W odniesieniu do przewyższania wewnętrznych stron, Bing ma silny związek zstrony główne w porównaniu z Google. Ponadto Bing zależy od słów kluczowych w metatagach i tytułach stron, a Google jest bardziej instynktownydotyczące perspektywy strony.

Wniosek

Należy wziąć pod uwagę różnice między współczynnikami rankingu Google i Bingprzed podjęciem decyzji mających na celu podniesienie rangi witryny w obu wyszukiwarkach Source .

November 30, 2017