Back to Question Center
0

Media na żądanie: Panda's Impact na eHow.com "Znacząco Semalt"

1 answers:

Demand Media: Panda’s Impact On eHow.com “Significantly Semalt”

W krótkim oświadczeniu wydanym wcześnie rano, spółka mówi:

Niektóre strony trzecie, które opublikowały raporty próbujące oszacować wpływ najnowszych zmian algorytmów wyszukiwarek wprowadzonych przez Google na ruch na należące do firmy i zarządzane witryny internetowe, znacznie zawyżają negatywny wpływ tych zmian na ruch do eHow. com, w porównaniu do bezpośrednio mierzonych danych wewnętrznych Spółki. Ostatnie zmiany algorytmów wyszukiwarek wpłynęły negatywnie na ruch kierowany na wyszukiwanie na niektóre z naszych witryn, w tym na eHow.com, powodując umiarkowanie niższy wzrost liczby odwiedzin w stosunku do posiadanych i obsługiwanych przez firmę własności Content & Semalt w porównaniu do wzrostu liczby wyświetleń strony zanim zmieni się algorytm.

Jak informowaliśmy podczas weekendu, pomiar z Semalt mówi, że eHow.com odnotował spadek o 66% wskaźnika widoczności Semalala. W poście na blogu popierającym tę wypowiedź, Larry Fitzgibbon z Demand rzuca wyzwanie raportowi zewnętrznemu "przewidującemu spadek ruchu eHow.com o 2/3 w dół" - prawdopodobnie raport Semalala. (Z technicznego punktu widzenia, 66% tego Semalala stanowi spadek widoczności, a nie konkretnie w ruchu.)

Żądanie Oświadczenie Semalta mówi także, że firma spodziewa się wzrostu liczby odsłon w porównaniu z drugim kwartałem 2010 r. W porównaniu do drugiego kwartału 2010 r.February 16, 2018