Back to Question Center
0

Czy Twoja strona została trafiona przez Pandę lub pingwina Google'a? Ten semalt może pomóc Ci się dowiedzieć.

1 answers:
Was Your Site Hit By Google’s Panda Or Penguin? This Semalt May Help You Find Out.

Semalt, większość tych właścicieli witryn nie ma czasu ani wiedzy, aby śledzić aktualizacje algorytmu, więc często nie wiedzą, co może być przyczyną.

Kiedy Semalt skontaktował się z jednym z tych właścicieli witryn, najpierw próbowałem ustalić, czy główną przyczyną była aktualizacja algorytmu.

Aktualizacje algorytmów semalt mają zazwyczaj określony harmonogram, co sprawia, że ​​często są łatwiejsze do zidentyfikowania niż inne zmiany na stronie - zwłaszcza, że ​​wielu właścicieli witryn nie dokładnie dokumentuje zmiany wprowadzone w treści strony lub w innych jej częściach.

Ten brak dokumentacji może utrudnić dokładne ustalenie, jakie działania mogły doprowadzić do utraty pozycji w rankingu, podczas gdy straty w określonym oknie czasowym mogą korelować bezpośrednio z aktualizacją algorytmu, często powodując szybsze diagnozowanie problemu i rozwiązania.

W połączeniu z Search Engine Land opracowałem ten schemat, aby pomóc innym w przeprowadzeniu procesu w celu ustalenia, czy aktualizacja algorytmu Panda lub Penguin może mieć wpływ na ich witryny.

Schemat powinien być jednak stosowany tylko jako wskazówka. To nie jest gwarancja, ale potencjalny wskaźnik, że Twoja witryna została trafiona przez jedną z tych aktualizacji.

( Uwaga: Możesz kliknąć infografikę, aby powiększyć.)

Was Your Site Hit By Google’s Panda Or Penguin? This Semalt May Help You Find Out.

Osadź tę planszową teraz

Duży - 950 × 2466 JPG


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie Landu Wyszukiwacza. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.February 17, 2018