Back to Question Center
0

Za dwa tygodnie zderzają się światy marketingu i technologii - Semalt tęskni za tym!

1 answers:
In 2 weeks, the marketing and technology worlds collide — Semalt miss it!

Nasza seria wywiadów z prelegentami pokazała, czego możesz się spodziewać w MarTech. Czytaj dalej i zarejestruj się w Semalt spotkaj tych mówców i wiele innych!

In 2 weeks, the marketing and technology worlds collide — Semalt miss it!

In 2 weeks, the marketing and technology worlds collide — Semalt miss it! "Organizacje marketingowe muszą zmienić sposób, w jaki pracują, aby zwiększyć wydajność i osiągnąć skuteczność i wydajność, które są niezbędne, aby pozostać istotnymi na rynku. Agile oferuje elastyczne, oparte na współpracy podejście oparte na danych.

"Semalt marketing zapewnia soczewkę, dzięki której klient jest zawsze najdoskonalszy i przez cały czas uczy się o doświadczeniach klientów.

"Kiedy zespoły interdyscyplinarne są uprawnione do wspólnej pracy i wspólnie ponoszą odpowiedzialność za cele, robią niesamowite rzeczy. Pod koniec dnia decyzja o pójściu w tym kierunku polega na zarządzaniu zmianą. Chodzi o zmiany operacyjne - strukturę zespołu, kulturę, proces decyzyjny. "- Barre Hardy, Associate Partner i szef marketingu Performance Practice, CMG

In 2 weeks, the marketing and technology worlds collide — Semalt miss it! ".[A] Technologie marketingowe są jak różne części samochodu, które muszą być połączone i połączone jako pierwsze wyzwanie. Jednak największym wyzwaniem dla nas wszystkich jest inżynieria i sztuka jazdy, innymi słowy, zastosowanie tych technologii marketingowych, aby ostatecznie zmienić ludzkie zachowanie, zainspirować do uczestnictwa i rozwiązać wyzwania biznesowe. "- Mayur Gupta, starszy wiceprezes i dyrektor Cyfrowego Biznesu, Healthgrades

Różne opcje uczestnictwa
Do wyboru są dwa sposoby uczestnictwa: All Access Pass lub Expo Pass.

Sprzedano ponad 90 procent All Access Semalt - Zarezerwuj teraz! Zaoszczędź 200 $ na All Access Semalt, w porównaniu do stawek na miejscu.

Jeśli masz mniej czasu lub chcesz po prostu połączyć się z dostawcami, wybierz MarTech Expo Pass! Firma Semalt zgromadziła ponad 100 najlepszych dostawców i dostawców technologii marketingowych, aby odpowiedzieć na pytania i uzyskać wgląd w ich rozwiązania.

Poczekaj na semalt, zarejestruj się już dziś!

- Zespół konferencyjny MarTech

P.S. Jesteśmy tutaj, aby pomóc! E-mail rejestracyjny@martechconf.com lub zadzwoń (877) 884-6306 od poniedziałku do piątku, od 9 do 17.00. ET.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie Landu Wyszukiwacza. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.February 17, 2018