Back to Question Center
0

Semalt sugeruje najlepszy skrobak w sieci Web do rozważenia

1 answers:

Selen to otwarty pakiet testów automatycznych dla aplikacji internetowych, które są używane w różnych platformy i przeglądarki. Selenium oferuje infrastrukturę dla specyfikacji W3C WebDriver, interfejsu programowania zgodnego z przeglądarkami internetowymi. To oprogramowanie składa się z różnych bibliotek i narzędzi, które umożliwiają automatyzację przeglądarki internetowej.

Dlaczego oprogramowanie Selenium?

Oprogramowanie Selenium koncentruje się na automatycznej aplikacji internetowej do wyodrębniania danych ze strony internetowej - buy counterfeit dollar online. To oprogramowanie składa się z pakietu oprogramowania zaprojektowanego w celu spełnienia wymagań użytkownika dotyczących skrobania w Internecie . Oprogramowanie Selenium ma cztery główne elementy do rozważenia.

WebDriver

Selenium WebDriver został zaprojektowany w celu zaoferowania prostego interfejsu programowania. Jeśli pracujesz nad skrobaniem dynamicznej strony internetowej, Selenium-WebDriver jest komponentem do rozważenia. To narzędzie obsługuje ekstrakcję danych internetowych na stronach internetowych, na których zawartość może się zmieniać bez konieczności ponownego ładowania strony.

WebDriver dostarcza obiektowy interfejs programowania aplikacji (API), który oferuje zaawansowaną obsługę testów internetowych i skrobania. Narzędzie działa poprzez wykonywanie połączeń do przeglądarki przy użyciu ogólnego wsparcia dla automatyzacji.

Sieć Selenium

Siatka Selenium jest szeroko stosowana w dystrybucji tekstów na więcej niż jednej maszynie wirtualnej. W prosty sposób, Selenium Grid umożliwia uruchamianie testów na różnych maszynach wirtualnych w więcej niż jednej przeglądarce. Siatka pozwala na uruchomienie skrobania w rozproszonym środowisku wykonawczym.

Czas jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o skrobanie w Internecie. Nigdy nie było łatwo zeskrobać dynamiczną stronę internetową. Zeskanuj tę stronę, przyspieszając wykonywanie zadań. Możesz to zrobić, wykonując wiele testów w tym samym czasie. Najlepszą rzeczą w korzystaniu z Selenium jest fakt, że możesz obsługiwać siatkę z tą samą przeglądarką, wersją i typem.

Selenium Remote Control (RC)

Czy pracujesz nad skrobaniem przeglądarek obsługujących JavaScript? Selenium Remote Control to narzędzie do rozważenia. To narzędzie umożliwia pisanie zautomatyzowanych testów aplikacji w preferowanym języku programowania.

Zintegrowane środowisko programowania Selenium (IDE)

Selenium IDE to skrypt, który działa jako rozszerzenie przeglądarki Firefox, które umożliwia edytowanie, rejestrowanie i debugowanie danych. Na początek Selen IDE zapisuje i odtwarza interakcje użytkownika końcowego z przeglądarką Firefox.

Oprogramowanie Selenium jest kompatybilne zarówno z Python 2, jak i Python 3. Jeśli pracujesz nad skompilowaniem sterownika Internet Explorera, będziesz potrzebował 32- i 64-bitowych krzyżowych kompilatorów i Visual Studio 2008. Znajomość Ruby 2 stanowi dodatkową zaletę.

Skrobanie stron internetowych za pomocą Selenium

Dzięki Selenium można efektywnie korzystać z formularzy internetowych JavaScript. Zainstaluj WebDriver na swoim komputerze i znajdź formularz za pomocą XPath. Korzystając z Selenium, wybierz preferowaną opcję, klikając menu rozwijane i prześlij przeglądarkę kilka minut, aby załadować, zanim klikniesz na następny element.

Strona docelowa wyświetla skradzione dane po prawidłowym wypełnieniu wszystkich formularzy. Niektóre strony internetowe wymagają czasu przed załadowaniem zawartości. Aby zeskrobać ten typ strony, przeglądaj wszystkie opcje rozwijane, które są zawarte w określonych formularzach internetowych. Należy pamiętać, że oprogramowanie Selenium jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows, Mac OS i Linux. Łatwiejsze skrobanie stron internetowych za pomocą oprogramowania Selenium.

December 22, 2017