Back to Question Center
0

Jak pozycjonować produkty na Amazon od samego początku?

1 answers:

Każdy początkujący sprzedawca powinien wiedzieć, jak pozycjonować produkty na Amazon od pierwszego dnia ich sprzedaży. I aby dobrze pozycjonować się na tym zatłoczonym rynku, każdy sprzedawca powinien dostosować się do stale ewoluującego algorytmu wyszukiwania (znanego również jako A9). Niemniej jednak istnieje podstawowy zestaw zasad obowiązujących w danym momencie, z którego można skorzystać, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz korzystać z optymalizacji Amazon - выбрать автошину. Poniżej pokażę ci, jak pozycjonować produkty na Amazon jak profesjonalista, nie zważając na to, czy masz już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, czy nie.Cóż, zagłębimy się w tę sprawę za pomocą prostego i prostego przewodnika krok po kroku.

Jak pozycjonować produkty w Amazon

Krok pierwszy: Zidentyfikuj potencjalnie zwycięskie słowa kluczowe

Aby dotrzeć do większości potencjalnych odbiorców na rynku, powinieneś przygotować główny zestaw najskuteczniejszych słów kluczowych i wyrażeń długiego ogonka odnoszących się do Twojego przedmiotu lub kategorii. Chodzi o to, że musisz zlokalizować te o największej liczbie wyszukiwań, ponieważ Twoje rzeczywiste wyniki sprzedaży polegają głównie na ich obstawianiu. Najłatwiejszym sposobem zrozumienia rankingu produktów Amazon w poszukiwaniu właściwych słów kluczowych jest odwiedzenie osobistej karty za pomocą Centralnych słów kluczowych sprzedawcy. W ten sposób uzyskasz duży obraz głównej listy docelowych słów kluczowych, które zamierzasz zawęzić nieco później.

Krok drugi: Uściślij swoją ostateczną listę kontrolną za pomocą słów kluczowych

Po ogólnym zrozumieniu podstawowych terminów wyszukiwania i ogólnych intencji zakupowych nadszedł czas na dopracowanie głównej listy. Chodzi mi o to, że należy wykluczyć wszystkie niezbyt obiecujące słowa kluczowe i wyrazy long-tail, aby zachować tylko te, które są wygrywane. Oto dobre narzędzie do tworzenia słów kluczowych, dzięki któremu możesz zacząć kickstart. Nie krępuj się wypróbować go od razu, głównie dlatego, że ma sprawdzone działanie w stosunku do mojej własnej optymalizacji listy produktów w usłudze Amazon.

Sonar - jest darmowym narzędziem do badania słów kluczowych specjalnie dostosowanym do sprzedawców e-commerce. Sonar może pomóc Ci zrozumieć, jak pozycjonować produkty w Amazon, wspierając optymalizację listy produktów za pomocą wartościowych słów kluczowych, dla których prawdopodobnie będziesz potrzebować pozycji. Wystarczy, że wypełnisz główne docelowe słowo kluczowe - i automatycznie uzyskasz wszystko, co jest potrzebne do jego najlepszej implementacji w praktyce, takie jak szacowane ilości wyszukiwań, podstawowe referencje słów kluczowych, aktualny trend ich prawdziwego użytkowania, aktywne zakupy kupujących w serwisie Amazon i cenne propozycje słów kluczowych bezpośrednio od najlepszych sprzedawców działających tam.

Krok trzeci: Podnieście współczynnik konwersji

Biorąc pod uwagę, że średnia konwersja obliczona dla strony głównej Amazon szacowana jest na około 13%, Muszą uzyskać wysoką stawkę CTR dla własnego wykazu produktów, aby Twoje rankingi wyszukiwania produktów również zaczęły rosnąć. Oto kilka podstawowych wskazówek, jak zacząć przekształcać więcej potencjalnych klientów w prawdziwych kupujących:

  • Stwórz atrakcyjny opis produktu bogaty w najlepsze słowa kluczowe, dzięki czemu klient nie będzie miał żadnych pytań. czytając to.
  • Dodaj tylko czyste i wyraźne obrazy o wysokiej jakości, jak również graficzne wykresy, filmy i inne przyciągające uwagę środki wizualne, które pomogą w lepszym opisywaniu produktów. Podpowiedź: w idealnej sytuacji powinieneś zezwolić na opcję powiększenia zestawu obrazów produktów - na pewno zawsze się to opłaca.
  • Wyraźnie opisz, co czyni twój produkt wyjątkowym. Jeśli to możliwe, postaraj się uwzględnić jak najwięcej recenzji produktów innych firm. Nareszcie, nigdy nie wahaj się uruchomić twardej procedury testowania A / B, aby sprawdzić różne opcje wydajności i zrozumieć, co działa dobrze dla Ciebie, i co powinno być prawdopodobnie przerobione lub przynajmniej zawieszone na przyszłość.
December 22, 2017