Back to Question Center
0

Jak wypełnić Amazon centralny sprzedawca słów kluczowych we właściwy sposób?

1 answers:

Zanim cokolwiek innego, spójrzmy prawdzie w oczy - optymalizacja słów kluczowych i wyszukiwań na Amazon jest znacznie inna w porównaniu z większymi wyszukiwarkami, takimi jak Google. Mam na myśli na przykład sytuację, w której trzeba podać wiele trafnych słów kluczowych i wyszukiwań o długim horyzoncie - bezpośrednio do sekcji specjalnych strony produktu znanych jako sekcja słów kluczowych sprzedawcy centrali Amazon.Jest to dobre miejsce na umieszczenie wszystkich słów kluczowych, które są związane z kategorią produktu / produktu, ale nadal nie można znaleźć ich lokalizacji w tytule produktu lub na przykład listy punktów.

Sekcja centralnych słów kluczowych sprzedawcy w Amazon jest również dobrym miejscem do korzystania z różnych odmian słów kluczowych, co nigdy nie przyniesie żadnej widocznej integracji (na przykład typowe błędy pisowni, które stały się słowami kluczowymi na swój sposób, potoczne synonimy, kombinacje LSI itp. ) - joyetech orlando.

Centralny serwer sprzedawcy Amazon Słowa kluczowe

Uwaga: począwszy od początku 2017 r. Główne pola głównych sekcji słów kluczowych sprzedawcy Amazon są indeksowane tylko o 250 znaków. Oznacza to, że każdy wielki sprzedawca w Amazon powinien być proaktywny, aby mieć wszystko na miejscu z wszystkimi niezbędnymi korektami podjętymi w odpowiednim czasie.Dlatego poniżej przedstawię krótki zestaw wskazówek i użytecznych sztuczek do sekcji słów kluczowych centralnego backend sprzedawcy sprzedającego w Amazonie. Rozważ następujące pomysły i stwierdzenia podczas dostosowywania:

  • Weź główną listę docelowych słów kluczowych i nadaj priorytet każdej kombinacji w kolejności ich ważności. W ten sposób zauważ, że nie ma potrzeby powtarzania pojedynczych słów kluczowych - tylko dlatego, że Amazon będzie domyślnie obsługiwać różne kombinacje wyrażeń wyszukiwania z długim ogniskiem w pięciu głównych polach backendu.

  • Staraj się wprowadzić jak najwięcej różnych unikalnych słów kluczowych na każde z pięciu pól, jak to możliwe. Jeszcze raz - nie ma potrzeby wielokrotnego używania pojedynczego słowa kluczowego. Lepiej wykorzystaj tę ograniczoną przestrzeń bardziej mądrze.
  • Skoncentruj się na zapisywaniu znaków w twoich słowach kluczowych sekcji słów kluczowych sprzedającego sprzedającego Amazon. Pamiętaj, że nawet przy kilku skróconych znakach możesz czasem dodać całe nowe wyszukiwane hasło.
  • Należy również unikać wszelkich powtórzeń z wykorzystaniem łączonych słów kluczowych z łączami. Pamiętaj, że z punktu widzenia, czy algorytm rankingowy A9 w rankingu Amazon, tylko dwa słowa połączone krótkim łącznikiem obejmują już wszystkie możliwe pojedyncze słowa i kombinacje słów. Ta sama zasada dotyczy liter dużych i małych, słów wypełniacza / zatrzymania, wykrzykników (upewnij się, że unika się ich za wszelką cenę!).
  • Każde słowo kluczowe lub fraza długiego ogona powinny być oddzielone pojedynczymi odstępami. Chodzi mi o to, że przecinki nie są wcale potrzebne, lepiej nie pozwól im zająć cennej przestrzeni.
  • W końcu upewnij się, że wykorzystujesz całą przestrzeń w sekcji słów kluczowych centralnego backend sprzedawcy Amazon. W ten sposób, nie zapomnij o podwójnej kontroli, aby mieć wszystko na miejscu bez uwzględniania słów kluczowych o niewielkim znaczeniu.
December 22, 2017