Back to Question Center
0

Jak wypełnić Amazon centralny sprzedawca słów kluczowych we właściwy sposób?

1 answers:

Zanim cokolwiek innego, spójrzmy prawdzie w oczy - optymalizacja słów kluczowych i wyszukiwań na Amazon jest znacznie inna w porównaniu z większymi wyszukiwarkami, takimi jak Google. Mam na myśli na przykład sytuację, w której trzeba podać wiele trafnych słów kluczowych i wyszukiwań o długim horyzoncie - bezpośrednio do sekcji specjalnych strony produktu znanych jako sekcja słów kluczowych sprzedawcy centrali Amazon.Jest to dobre miejsce na umieszczenie wszystkich słów kluczowych, które są związane z kategorią produktu / produktu, ale nadal nie można znaleźć ich lokalizacji w tytule produktu lub na przykład listy punktów.

Sekcja centralnych słów kluczowych sprzedawcy w Amazon jest również dobrym miejscem do korzystania z różnych odmian słów kluczowych, co nigdy nie przyniesie żadnej widocznej integracji (na przykład typowe błędy pisowni, które stały się słowami kluczowymi na swój sposób, potoczne synonimy, kombinacje LSI itp. ).

Centralny serwer sprzedawcy Amazon Słowa kluczowe

Uwaga: począwszy od początku 2017 r - apache block ip htaccess. Główne pola głównych sekcji słów kluczowych sprzedawcy Amazon są indeksowane tylko o 250 znaków. Oznacza to, że każdy wielki sprzedawca w Amazon powinien być proaktywny, aby mieć wszystko na miejscu z wszystkimi niezbędnymi korektami podjętymi w odpowiednim czasie.Dlatego poniżej przedstawię krótki zestaw wskazówek i użytecznych sztuczek do sekcji słów kluczowych centralnego backend sprzedawcy sprzedającego w Amazonie. Rozważ następujące pomysły i stwierdzenia podczas dostosowywania:

  • Weź główną listę docelowych słów kluczowych i nadaj priorytet każdej kombinacji w kolejności ich ważności. W ten sposób zauważ, że nie ma potrzeby powtarzania pojedynczych słów kluczowych - tylko dlatego, że Amazon będzie domyślnie obsługiwać różne kombinacje wyrażeń wyszukiwania z długim ogniskiem w pięciu głównych polach backendu.

  • Staraj się wprowadzić jak najwięcej różnych unikalnych słów kluczowych na każde z pięciu pól, jak to możliwe. Jeszcze raz - nie ma potrzeby wielokrotnego używania pojedynczego słowa kluczowego. Lepiej wykorzystaj tę ograniczoną przestrzeń bardziej mądrze.
  • Skoncentruj się na zapisywaniu znaków w twoich słowach kluczowych sekcji słów kluczowych sprzedającego sprzedającego Amazon. Pamiętaj, że nawet przy kilku skróconych znakach możesz czasem dodać całe nowe wyszukiwane hasło.
  • Należy również unikać wszelkich powtórzeń z wykorzystaniem łączonych słów kluczowych z łączami. Pamiętaj, że z punktu widzenia, czy algorytm rankingowy A9 w rankingu Amazon, tylko dwa słowa połączone krótkim łącznikiem obejmują już wszystkie możliwe pojedyncze słowa i kombinacje słów. Ta sama zasada dotyczy liter dużych i małych, słów wypełniacza / zatrzymania, wykrzykników (upewnij się, że unika się ich za wszelką cenę!).
  • Każde słowo kluczowe lub fraza długiego ogona powinny być oddzielone pojedynczymi odstępami. Chodzi mi o to, że przecinki nie są wcale potrzebne, lepiej nie pozwól im zająć cennej przestrzeni.
  • W końcu upewnij się, że wykorzystujesz całą przestrzeń w sekcji słów kluczowych centralnego backend sprzedawcy Amazon. W ten sposób, nie zapomnij o podwójnej kontroli, aby mieć wszystko na miejscu bez uwzględniania słów kluczowych o niewielkim znaczeniu.
December 22, 2017