Back to Question Center
0

Semalt: Skrobanie danych za pomocą Javascript

1 answers:

Podobnie jak w CSS i HTML, JavaScript pomaga zeskrobać dane kilka minut i regularnie dostarcza programistom i programistom przydatne informacje. Większość witryn i blogów wykorzystuje JavaScript. Silniki JavaScript są osadzone w różnych programach do scrapowania i frameworkach internetowych i mają wiele funkcji. Najbardziej znane frameworki są omówione poniżej.

1 - attrezzature ginniche. Kimono Labs:

Aby korzystać z usług Kimono Labs, musisz nauczyć się zarówno języka C ++, jak i JavaScript. Jest to znana aplikacja web scrap odpowiednia dla programistów i programistów. Kimono korzysta z wielu funkcji i zapisuje dane bez zepsucia. Po zainstalowaniu i aktywowaniu, Kimono Labs może zeskanować Twoje dane w ciągu kilku minut i zapewnić dokładne wyniki. Będzie pobierał informacje w formatach CSV i JSON i używa interfejsów API do tworzenia i przechowywania wysokiej jakości stron internetowych. Kimono działa dość szybko i może zeskrobać dane z witryn sklepowych i kanałów RSS wygodnie.

2. JSON Frame:

Z JSON Frame, możesz wyodrębnić dane z plików JSON i CSV. Umożliwia również wygodne pobieranie informacji z dokumentów HTML i plików PDF. Możesz także użyć tej struktury JavaScript do poruszania się po różnych stronach internetowych. Wykonuje swoje zadanie z dużą szybkością iz dużą dokładnością, oszczędzając w ten sposób swój czas i energię.

3. Skrobak do ekranu:

Z Zgarniaczem ekranu, możesz obsłużyć różne trudne zadania, w tym precyzyjne wyodrębnianie danych, w zaledwie trzy minuty. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych frameworków JavaScript do tej pory. Skrobaczka do ekranu może być używana tylko wtedy, gdy masz duże umiejętności programistyczne i wystarczającą znajomość JavaScript, Python i C ++. Ponadto powinieneś mieć podstawową znajomość XML i HTML, aby uzyskać korzyści z tego systemu. Zbiera informacje z dokumentów HTML i możesz przetestować tę usługę za pomocą Citrix lub innej podobnej platformy. Po pobraniu i zainstalowaniu Screen Scraper obsłuży wiele zadań jednocześnie. Nadaje się zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw. Po prostu musisz mieć podstawowe umiejętności kodowania, aby lepiej korzystać z tego środowiska.

4. Uipath:

Ten framework JavaScript specjalizuje się w tworzeniu różnych programów do automatyzacji i jest odpowiedni dla przedsiębiorstw i webmasterów. Uipath jest również używany przez osoby niebędące programistami i nie wymaga nauki języka programowania innego niż JavaScript. Niektóre z jego charakterystycznych cech to nawigacja po stronach, skrobanie plików PDF i kopanie za pomocą flash. Musisz tylko otworzyć kreatora i zaznaczyć informacje, które chcesz skrobać. Uipath wyodrębni dane w oparciu o Twoje wymagania i oczekiwania. Możemy dodać tyle stron internetowych do tego frameworka, ile chcemy.

5. Import. io:

Jest to bezpłatna aplikacja komputerowa, która pomaga ocierać informacje z pożądanych stron internetowych. Import. io to wszechstronny framework JavaScript, odpowiedni dla przedsiębiorstw, programistów i programistów. To nie tylko scraper danych r, ale także robot, który może skasować do dwóch tysięcy stron internetowych w trzy minuty.

December 22, 2017