Back to Question Center
0

Jak sprzedawać więcej na Amazon z głównym celem słów kluczowych wybranych we właściwy sposób?

1 answers:

Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprzedawać więcej w serwisie Amazon - ten ostateczny przewodnik, który wybierze najlepiej sprzedające się słowa kluczowe i długie kombinacje Amazon, jest właśnie dla Ciebie! Wszyscy wiedzą, że optymalizacja strony produktu pod kątem właściwych terminów wyszukiwania jest podstawowym elementem rozwijającej się branży e-commerce. Chodzi o to, że nawet jeśli coś wiesz, nie musi to oznaczać, że jesteś w stanie zrobić to na właściwej drodze. Dlatego poniżej pokażę ci, jak sprzedawać więcej na Amazonie przez następujące główne aspekty optymalizacji strony produktu dla głównych docelowych słów kluczowych. A więc zacznijmy - φαρμακεια εφημερευοντα καλλιθεα.

Jak sprzedawać więcej na Amazon - Przewodnik po Amazon Optymalizacja słów kluczowych

Poniżej przedstawiamy wszystkie elementy szkieletu optymalizacji strony produktu Amazon główne docelowe słowa kluczowe i długie frazy wyszukiwania. Jaki priorytet należy nadać dogłębnej analizie słów kluczowych? Które słowa kluczowe są liczone jako główne docelowe? Jakie są najlepsze lokalizacje, w których można umieścić najważniejsze słowa kluczowe? Jak dokładnie określić, które słowa kluczowe powinny być używane do optymalizacji strony produktu?

Zacznijmy od definicji

Z punktu widzenia Amazon jako dużej wyszukiwarki zajmującej się ofertami produktów na sprzedaż, termin "słowo kluczowe" oznacza albo jedno słowo kluczowe, albo kombinacja ogonów, którą wykorzystuje klient na żywo, aby wprowadzić ją do paska wyszukiwania. Ogólnie rzecz biorąc, ogólna optymalizacja wyszukiwania słów kluczowych jest bardzo podobna w przypadku głównych wyszukiwarek (takich jak sam Google) i Amazon z jego algorytmem rankingowym A9.

Amazon i słowa kluczowe

Jak sprzedawać więcej na Amazon? Rzecz w tym, że odpowiedź może być dość prosta i naprawdę trudna w tym samym czasie. Ogólnie rzecz biorąc, każdy początkujący sprzedawca w serwisie Amazon może wspiąć się na górę wyszukiwania produktu - dzięki optymalizacji listy produktów dla właściwych docelowych słów kluczowych. Oczywiście łatwiej powiedzieć, niż zrobić, ale jeśli potencjalny klient nie znajdzie twojej oferty produktu, szukając odpowiedniego słowa kluczowego - prawie nie dokonasz żadnych wymiernych postępów w całym biznesie online, prawda?

Gdzie znaleźć główne słowa kluczowe?

Może się wydawać, że nie ma w tym nic ważnego, ale pierwszym miejscem, w którym znajdują się najważniejsze słowa kluczowe, jest sama lista produktów. Chodzi o to, że należy umieścić słowa kluczowe w sekcjach strony głównej produktu, a także według malejącej kolejności ich ważności (takich jak tytuł produktu, opis produktu, lista punktów punktowych, tagów obrazów alternatywnych). W ten sposób algorytm rankingu wyszukiwania A9 Amazona sprawdzi Twój wykaz produktów na dużą skalę, zlokalizuje te główne docelowe słowa kluczowe i długie kombinacje wyszukiwania i uwzględni je, aby ostatecznie zdecydować, które wyszukiwania są najskuteczniejsze w odniesieniu do stron produktów. dokładnie, gdzie pokazać swoje oferty na liście odpowiednich SERPów.

Drugim miejscem użycia słów kluczowych jest określona sekcja "wyszukiwane hasła". "Te sekcje są pokazywane przez Amazon za każdym razem, gdy tworzysz nową listę produktów. Mówiąc prościej, zaoferuje ci zestaw pięciu pól po 50 znaków, abyś mógł wypełnić je wszystkim, co uważasz za dopuszczalne, aby bardziej trafne wyszukiwania wskazywały na twój kierunek. Biorąc pod uwagę, że te pola nie są faktycznie widoczne dla kupujących na żywo w serwisie Amazon, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rankingowych. A oto jak sprzedać więcej na Amazon - po pierwsze, upewnij się, że korzystasz z tych sekcji backendu mądrze, dzięki czemu będziesz w stanie maksymalnie wykorzystać swój maksymalny potencjał rankingowy. Po prostu poświęć jeszcze dokładniejszą uwagę tej sekcji, aby mieć wszystko na swoim miejscu. Powinieneś dokładnie wiedzieć, co iw jakim celu robisz tam - nie wahaj się zagłębić w temat i przeczytaj co najmniej kilka instrukcji krok po kroku związanych z kwestią wyszukiwanych haseł.

Jak sprzedawać więcej na Amazon - Wybierz odpowiednie słowa kluczowe

Krok pierwszy: Burza mózgów

Twoim pierwszym krokiem jest podjęcie dużej obraz głównych docelowych słów kluczowych i zrozumienie ich ogólnych wielkości wyszukiwania z częstotliwością użytkowania związaną z pewnym zestawem produktów, które masz w sprzedaży. Jeśli chodzi o mnie, zalecam korzystanie z Narzędzia planowania słów kluczowych Google - może to być świetnym punktem wyjścia do wstępnych badań słów kluczowych. Głównie dlatego, że pobiera rzeczywiste dane wyszukiwania z każdego zakątka Internetu, zamiast skupiać się głównie na jednym rynku online, takim jak sam Amazon. Lepiej skorzystaj z Narzędzia planowania słów kluczowych - przynajmniej w celu ukształtowania początkowej listy głównych docelowych słów kluczowych, które zamierzasz zawęzić i użyć nieco później.

Krok drugi: Rafinacja

Następnie musisz wybrać specjalnie dostosowane narzędzie propozycji słów kluczowych, aby zamienić główną listę słów kluczowych w zdecydowanie krótszą.Chodzi mi o to, że powinieneś zrozumieć rzeczywiste trendy użycia dla każdego słowa kluczowego i kombinacji długiego ogona, które tam masz, aby zachować tylko najlepsze frazy wyszukiwania i wyeliminować pozostałe, mniej obiecujące. Jeśli chodzi o mnie, jako ważnego gracza, który naprawdę wie, jak sprzedawać więcej na Amazon, polecam użycie jednego z następujących narzędzi badawczych słów kluczowych i frameworków online, takich jak KeywordInspector, KeywordTool. io, JungleScout, Sellics Amazon Toolkit lub MerchantWords. Każde z tych narzędzi ma sprawdzoną wydajność, więc wybór zależy tylko od Ciebie.

Krok trzeci: Lokalizowanie

Po zawężeniu głównej listy słów kluczowych do krótkiej i przydatnej praktycznej listy kontrolnej, nadszedł czas na podjęcie ostatecznej akcji. Oto główne sekcje strony produktu, które mają zostać zoptymalizowane pod kątem pozostałych słów kluczowych:

  • Tytuł produktu - jest przeznaczony do przenoszenia najważniejszych słów kluczowych w kolejności malejącej ich istotności i częstotliwość użytkowania (znaczenie).
  • Lista Punktów Bullet - należy zachować ostrożność, ponieważ ta sekcja ma na celu dostarczenie specyfikacji produktu poprzez krótką i zwięzłą listę jego głównych cech i zalet, a nie wypychanie jej tylu słowa kluczowe, jak to możliwe.
  • Opis produktu - jako bardziej rozbudowana wersja poprzedniej sekcji, opis produktu jest idealnym miejscem do uzupełnienia pozostałych słów kluczowych i wyszukiwań długoterminowych.
December 22, 2017