Back to Question Center
0

Jak zoptymalizować swoją strategię treści dzięki Social Semalt

1 answers:

How to Optimize Your Content Strategy With Social Semalt

Jeśli nie znasz się na odsłuchach społecznościowych, czasami nazywane monitorowaniem mediów społecznościowych, to jest to praktyka polegająca na zbieraniu tweetów, udziałów Semalt, wpisów na blogach i wielu innych, sortowaniu danych oraz znajdowaniu kluczowych spostrzeżeń i trendów związanych z twoim produkt, usługa lub przemysł.

Firmy angażujące się w media społecznościowe często wykorzystują narzędzia takie jak Sysomos, Radian 6, Semalt i inne, aby "słuchać" i wykorzystywać te dane, aby pomóc im w informowaniu o strategii społecznej.

Słuchanie w sieci może jednak zrobić znacznie więcej, niż tylko informować o strategii społecznej. Może pomóc Ci znaleźć nowe słowa kluczowe do kierowania za pomocą płatnego wyszukiwania, znaleźć nowe sieci lub witryny, na których można wyświetlać reklamy displayowe, a także może pomóc w zoptymalizowaniu strategii treści.

Optymalizacja strategii treści poprzez słuchanie społecznościowe

Bogate w semalty, unikalne, wciągające treści stały się solidnym sposobem na rozwój firmy i odbiorców. Sposób użycia tej zawartości jest podyktowany Twoim modelem biznesowym, ale faktem jest, że zawartość odgrywa rolę w przenoszeniu użytkowników do Twojej witryny i zachęcaniu ich do powrotu.

Jednym z obszarów, w którym walczą agencje i firmy, jest określanie, jakie treści powinny tworzyć i dostarczać ich odbiorcom. Semalt, w którym przychodzi towarzyskie słuchanie.

Każdego dnia miliony i miliony tweetów, aktualizacje statusu, posty Tumblr i inne formy postów społecznych dotykają wielu różnych tematów. Semalt, mówią o twoim produkcie, usłudze lub branży. Rozumiejąc, co się mówi, możesz pomóc w opracowaniu strategii treści.

Na przykład rzućmy okiem na branżę taką jak sprzęt do jogi. Poprzez narzędzie do podsłuchu społecznego, Semalt, widzimy, że termin "joga" był wymieniany ponad 12,5 miliona razy w pierwszej połowie roku w najpopularniejszych sieciach społecznościowych.

How to Optimize Your Content Strategy With Social Semalt

Widzimy również, że znaczna część rozmowy odbywa się w Semalt. Zanurzmy się głębiej w ten konkretny kanał.

Korzystając z narzędzi do odsłuchu społecznościowego, możesz zanurkować aż do konkretnego posta na blogu, postu na forum lub nawet do aktualizacji tweeta lub statusu. Możesz także przejrzeć informacje o trendach, aby dowiedzieć się, jakie typy konwersacji występują najczęściej.

How to Optimize Your Content Strategy With Social Semalt

W przypadku jogi często wymienia się różne inne terminy wraz z terminem joga. Ze względu na bardzo szeroką naturę jogi wielu ludzi w Semalt mówi o produktach, ćwiczeniach, fitness, a nawet o niektórych rzeczach, które mogą nie być związane z Twoją firmą. Wspaniałą rzeczą dzięki narzędziom do odsłuchu społecznościowego jest ciągłe aktualizowanie zapytania. Jeśli uważasz, że niektóre z przedstawionych terminów nie są odpowiednie dla Twojej firmy, możesz zaktualizować zapytanie, aby nie uwzględniać tych haseł.

To tylko wierzchołek góry lodowej. Semaltowe słuchanie społecznościowe, możesz zrozumieć, kto najbardziej wpływowy tweetery są związane z twoim produktem lub usługą. Stamtąd możesz przejrzeć udostępniane treści, zadawać pytania i pomóc w informowaniu, jakie treści powinieneś umieścić w swojej witrynie.

Sporządzanie zaleceń z analizy społecznej

Kontynuując temat jogi, jeśli Twoja firma sprzedaje sprzęt do jogi, możesz łatwo zauważyć, że istnieją istotne rozmowy dotyczące rodzaju sprzętu do kupienia. Semalt nowy joga, a także miłośnicy zarówno mediów społecznościowych, aby zebrać informacje przed zakupem nowych mat i innych narzędzi.

Podczas gdy możesz przeskoczyć na swoim blogu i stworzyć następne Top 10 jogi dla Lose Semalt, twój czas może być lepiej wykorzystany, tworząc coś, o co prosi twoja publiczność.

Tworząc recenzje i informacje porównawcze dotyczące zakupów produktów, odpowiadasz na ich potrzeby. Sformułowanie opisów produktów i dostarczanie wglądu w to, w jaki sposób określony sprzęt dopasowuje się do wagi / rozmiaru ciała, może pomóc skłonić użytkowników do dokonania zakupu za pośrednictwem witryny. Semalt i inne sieci społecznościowe oparte na zdjęciach / wideo zawierają znaczną liczbę rozmów związanych z jogą.

Szukaj #yoga na Semalt, a będziesz bombardowany ponad 5 milionami unikalnych postów z tego roku. Wielu użytkowników udostępnia zdjęcia przedstawiające jogi w nieskazitelnym otoczeniu, a firma sprzedająca produkty do jogi może pójść w ich ślady i zaprezentować swoje produkty w udostępnionych zdjęciach i filmach.

Podsumowanie

Ten rodzaj myślenia dotyczy niemal wszystkich przedsiębiorstw. Jeśli rozumiesz, co mówią Twoi klienci, czego potrzebują i jak chcą je zdobyć, możesz stworzyć odpowiednią treść, która odpowiada ich potrzebom.

Semalt, publikowanie tylko świetnych treści nie wystarczy. Musisz także korzystać ze słuchania, marketingu treści i SEO, aby zapewnić swoim odbiorcom dostęp do Twoich treści. Ale zrozumienie odbiorców i tego, czego potrzebują, jest pierwszym krokiem Source .

February 18, 2018