Back to Question Center
0

Zapoznaj się z najważniejszymi narzędziami do wydobywania danych i internetowych danych, które zaoszczędzą nasz czas - przegląd semaltu

1 answers:

Narzędzia skrobania stron internetowych służą do zbierania istotnych informacji ze stron internetowych. Wykonują swoje funkcje w językach Java, C ++, Python, Ruby, a także innych językach programowania. Niektóre skrobanie w Internecie i usługi wyszukiwania treści są wystarczająco fajne, aby uzyskać dokładne i wolne od błędów dane w ciągu kilku sekund. Niektóre z najbardziej niewiarygodnych aplikacji zostały omówione poniżej:

1. Screen Scraper

Jest to jedno z najlepszych i najsłynniejszych narzędzi wyszukiwania treści w sieci - hospedagem cloud linux download. Screen Scraper zajmuje się wieloma zadaniami związanymi z precyzyjnym ekstrakcją danych i nawigacją. Możesz użyć tego narzędzia tylko wtedy, gdy masz wystarczającą umiejętność tokenizacji lub programowania. Uruchomienie oprogramowania jest samo w sobie proste. Wystarczy go pobrać i aktywować, dodać serwer proxy i rozpocząć rejestrowanie listy działań. To narzędzie tworzy różne wzorce ekstrakcji za pomocą kodów i działa zarówno w języku JavaScript, jak i HTML. Najlepsza cecha Skrobaczka do ekranu polega na tym, że jest łatwy w użyciu i można go wygodnie testować na platformie Citrix. Zasadniczo ta usługa pomaga nam pisać proste skrypty i pozwala nam pobierać wyodrębnione informacje w formatach tekstowych, Excel i CSV.

2. Import. io

Jest to jedna z najbardziej użytecznych i niewiarygodnych usług ekstrakcji danych, która pozwoli zaoszczędzić czas. Import. io to wszechstronna, bezpłatna aplikacja komputerowa, która pomaga odzyskiwać przydatne dane z nieograniczonej liczby stron i blogów. Ta usługa traktuje nasze strony internetowe jako potencjalne źródło danych do generowania interfejsów API. W ten sposób oszczędza nasz czas i jest odpowiedni dla firm i dużych przedsiębiorstw. Import. io nie przetwarza stron, które wcześniej przetworzyłeś. Jedyną wadą importu. io jest to, że nie jest w stanie nawigować z jednej strony do drugiej. Oznacza to, że musisz ręcznie wstawić adresy URL, z których chcesz wyodrębnić dane.

3. Uipath

Jest to odnowiona usługa skrobania danych. Uipath specjalizuje się w skrobaniu danych i wydobywaniu treści dla swoich użytkowników. Może wykonywać wiele zadań jednocześnie i jest odpowiedni zarówno dla programistów, jak i nie-programistów. Dodatkowo ten program ma świetne funkcje nawigacji po stronach i może zeskrobać pliki PDF, uzyskując pożądane wyniki i oszczędzając czas na ekstrakcję danych. Wystarczy otworzyć kreatora, podać adres URL, z którego mają być pobierane dane, a Uipath rozpocznie wykonywanie swojej funkcji. Ta aplikacja z łatwością przeszuka pamięć flash, a otrzymasz czytelne i skalowalne dane w ciągu kilku minut. Możesz otrzymywać ładne dokumenty CSV i Excel. Będąc programem premium, Uipath nie będzie odpowiedni dla startupów, ponieważ jest trochę drogi.

4. Kimono Labs

Kimono Labs jest pierwszym wyborem programistów, dziennikarzy, freelancerów, webmasterów, przedsiębiorstw i osób nietechnicznych. Wykonuje jednocześnie wiele zadań związanych z cyklinowaniem danych i wyszukiwaniem zawartości. To narzędzie jest zasilane przez funkcję ekstrakcji danych na żywo, która umożliwia przeglądanie lub monitorowanie jakości danych podczas skrobania. Ponadto, Kimono Labs jest kompatybilny z prawie wszystkimi przeglądarkami internetowymi i systemami operacyjnymi. Nie oferuje żadnych funkcji nawigacji po stronach, a będziesz musiał poświęcić trochę czasu na szkolenie Kimono Labs, zanim dane zostaną wyciągnięte w pożądanych formatach.

December 22, 2017