Back to Question Center
0

Semalt Sugeruje 5 wersji narzędzia do ekstrakcji obrazu

1 answers:

Narzędzie do wyodrębniania obrazów pomaga w generowaniu list obrazów znalezionych na wyznaczonej stronie internetowej. Za pomocą tego narzędzia można wyodrębnić obrazy i wyeksportować je do formatu JSON. To narzędzie ma przyjazny dla użytkownika interfejs i jest łatwe w użyciu - android led tv price in india. Musisz tylko wpisać adres URL strony internetowej, którą chcesz przeanalizować i nacisnąć przycisk "Prześlij". Narzędzie do wyodrębniania obrazów natychmiast pobiera zawartość i zapewnia pożądane rezultaty. Niektóre z jego najnowszych wersji są wymienione poniżej.

1. ExtractPDF:

ExtractPDF pomaga skrobać dokumenty PDF i podzielić je na poszczególne sekcje: obrazy, tekst, czcionki i metadane. Możesz zeskrobać tyle stron, ile chcesz, bez utraty jakości. Trzeba tylko wstawić URL i pozwolić ExtractPDF zeskrobać jego dane

2. Konwerter:

Konwerter to kolejny świetny ekstraktor obrazu, który z łatwością zeskrobuje twoje obrazy i dokumenty Worda. To narzędzie jest dobre dla przedsiębiorstw i biznesmenów. Za pomocą tego narzędzia możesz skrobać pliki BMP, GIF, JPG i PNG. Wystarczy zaznaczyć dane i nacisnąć przycisk "Extract", aby rozpocząć skrobanie. Kiedy Konwerter skończy się skrobaniem, możesz pobrać dane w pożądanym formacie.

3. SmallPDF:

SmallPDF to kolejna wersja narzędzia do wyodrębniania obrazów. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może skrobać tyle zdjęć, ile chcesz. SmallPDF nie tylko usuwa pliki JPG i PNG, ale także pobiera dane z dokumentów PDF. Możesz uzyskać dane w czytelny i skalowalny format i może generować więcej potencjalnych klientów w Internecie. Po wstawieniu adresu URL lub przesłaniu obrazu, wystarczy kliknąć przycisk "Scrape" i pozwolić temu narzędziu wykonać swoje zadanie.

4. PDF Online:

PDF Online to jedna z najlepszych wersji narzędzia do wyodrębniania obrazów. Pozwala uzyskać wysokiej jakości obrazy i łatwo zeskrobuje dużą liczbę stron internetowych. Jedyną wadą jest to, że to narzędzie może zeskrobać do trzech obrazów jednocześnie. Oznacza to, że nie można go używać do dużych projektów i musiałby kupić jego wersję premium. PDF Online nie musi być pobrany i może obsłużyć zadania pobierania danych online. Jest to kompleksowy i niezawodny program, odpowiedni dla firm, programistów, programistów, ekspertów IT i webmasterów.

5. PDFMate:

PDFMate to kolejna doskonała wersja narzędzia do wyodrębniania obrazów. Jest on obecnie dostępny tylko dla użytkowników Windows i jest najlepiej znany z przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Dzięki PDFMate możesz zeskrobać dowolną liczbę obrazów lub plików PDF, jak chcesz. To narzędzie pozwala nawet pobierać dane z żółtych stron, białych stron, forów dyskusyjnych i katalogów online. Skanuje pliki PNG i JPG i jest niezawodnym oprogramowaniem.

Dla właściwej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek wszystkie obrazy powinny mieć wyznaczone atrybuty ALT. Atrybuty informują Google o swoich zdjęciach i dają wyobrażenie o rodzaju publikowanych treści. Powyższe wersje narzędzia do wyodrębniania obrazów są niezawodne i dokładne. Dają nam pożądane rezultaty i nie potrzebują żadnego kodu. Możesz czerpać korzyści z tego oprogramowania do ekstrakcji obrazów jako programista.

December 22, 2017