Back to Question Center
0

Semalt: WebSundew Web Scraping Software. Funkcje i wymagania systemowe w skrócie

1 answers:

Web scraping polega na zbieraniu danych ze stron internetowych i skrobaniu ich zgodnie z wymaganiami użytkownika. Sfera ta stale się rozwija i dlatego pojawiają się nowe typy oprogramowania. Skrobaczka internetowa stała się obecnie najskuteczniejszym i najłatwiejszym sposobem wyodrębniania przydatnych informacji z różnych stron internetowych. WebSundew to potężne i wszechstronne narzędzie do usuwania złomu , które pomaga w ekstrakcji danych z dużą szybkością i produktywnością. Dzięki WebSundew możesz z łatwością przechwycić duże ilości danych i przekształcić je w pożądany format.

WebSundew - Odpowiedni dla przedsiębiorstw i przedsiębiorstw:

WebSundew jest odpowiedni dla przedsiębiorstw (handel elektroniczny, sklepy internetowe, agencje nieruchomości, działy IT) i programistów - casino online usa real money. Możesz łatwo wyszukiwać żądane dane, zbierać je i przechowywać w formatach JSON lub CSV. WebSundew dostępny jest w czterech różnych wersjach: Lite, Professional, Enterprise i Standard.

Możesz wybrać wersję zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Na przykład wersja Lite jest odpowiednia dla startupów i freelancerów, a wersja Professional jest świetna dla dużych firm. Najlepsze jest to, że WebSundew zaimportuje potrzebne dane do plików Excela i skasuje zarówno obrazy, jak i dokumenty tekstowe.

WebSundew - produktywna i niesamowita usługa:

Jeśli cenisz wysoką wydajność pracy i wiesz, jak liczyć pieniądze, nie możesz nic zrobić bez WebSundew. Jest to wysoce produktywna i dobrze zorientowana usługa, która kopiuje i wkleja dane i skanuje je zgodnie z Twoimi wymaganiami. Możesz zeskrobać informacje zarówno z dynamicznych, jak i podstawowych stron internetowych, bez utraty jakości.

Aby ocenić jego skuteczność, wystarczy pobrać i zainstalować WebSundew. Dzięki temu skrobaczce internetowej możesz w mgnieniu oka kierować reklamy na metaopisy, meta tytuły i słowa kluczowe witryny.

WebSundew obsługuje dowolne treści internetowe bez skryptów:

WebSundew to jedyne narzędzie, które może obsługiwać treści internetowe bez skryptów. To narzędzie jest idealne dla osób niebędących programistami i nie-programistami, a do korzystania z niego nie potrzeba żadnych umiejętności programistycznych. Zamiast tego WebSundew poprowadzi Cię przez tworzenie szablonu bez żadnego ciągu kodu i łatwo wyodrębni dokumenty HTML. Wyniki są zapisywane w formatach CSV, XML i arkuszy kalkulacyjnych. Firmy takie jak działy finansów i bankowości, agencje nieruchomości i sprzedawcy mogą skorzystać z tego narzędzia skrobania danych .

Wymagania systemowe:

Jako użytkownik WebSundew, powinieneś mieć jeden z następujących systemów:

  • 1. Wymagania systemu operacyjnego: Windows 7 / Vista / XP / 2000
  • 2. RAM: 512 MB
  • 3. Procesor (procesor): Athlon 1000 MHz lub Pentium III

Przyjazny interfejs WebSundew:

WebSundew jest najlepiej znany z przyjaznego dla użytkownika interfejsu, który pomaga pobierać wysokiej jakości obrazy system. Może łatwo przetworzyć Web 2. 0 witryn i wyciągnij informacje z lokalnych źródeł HTML. Pobierz darmową wersję i wypróbuj WebSundew przez 15 dni, aby mieć pewność co do jego jakości. Po wygaśnięciu okresu próbnego nie będzie możliwe korzystanie z WebSundew, więc będziesz musiał kupić jego wersję Premium. Możesz zeskanować do 100 stron internetowych za pomocą wersji próbnej, a następnie oprogramowanie przestanie działać i wymaga zapłaty od 20 do 70 USD. W skrócie, WebSundew to doskonały ekstraktor danych i robot sieciowy.

December 22, 2017