Back to Question Center
0

Jak zostać naprawdę skutecznym sprzedawcą na Amazon?

1 answers:

Każdy skuteczny sprzedawca internetowy prowadzący sprzedaż w serwisie Amazon powinien zawsze podejmować tylko świadome decyzje. A jeśli chodzi o optymalizację wykazu produktów, korzystanie z niej bez wszystkich niezbędnych danych słów kluczowych i cennego, konkurencyjnego wglądu - nigdy nie sprawi, że Twoja działalność związana z wysyłką spadnie do poziomu jakiegokolwiek pozytywnego przebiegu stałego pozyskiwania dochodów.Spójrzmy prawdzie w oczy - jeśli chcesz zobaczyć siebie jako wielkiego kupca na Amazonce, korzystając z ciągle rosnącego napływu użytkowników sklepów, najwyższy czas, abyś wybrał odpowiednie narzędzie do badania słów kluczowych i ostatecznie uzyskasz zoptymalizowaną listę produktów.

W ten sposób będziesz mieć zdecydowanie większe szanse na pozostanie na szczycie wyszukiwania produktu - 3d silla reguleerimine. Docelowo, aby zwiększyć ruch internetowy na liście produktów Amazon, co potencjalnie skutkuje wyższą stopą konwersji, co z kolei daje impuls do ogólnej promocji w rankingu na tym niezwykle konkurencyjnym rynku.

Co teraz?

A poniżej pokażę ci prawdopodobnie jedno z najlepszych narzędzi słów kluczowych dostępnych w otwartym dostępie. Każdy kupiec sprzedający na Amazon powinien o tym wiedzieć, jestem tego pewien. Zauważ jednak, że nie chodzi mi o promocję lub o to, że Bóg nie zabrania jakiegokolwiek konkretnego oprogramowania online lub narzędzi sprzedawcy Amazon do celów komercyjnych. Po prostu zachowuję się jak dobry samarytanin chętny i gotowy podzielić się z wami doświadczeniami z mojej poprzedniej optymalizacji. Serdecznie pozdrawiam, moje polecane rozwiązanie one-stop-shop do handlu Amazon - SECockpit. Zobaczmy wreszcie, co to jest.

SECockpit

To pierwsze narzędzie do badania słów kluczowych, które chcę dzisiaj reprezentować. W rzeczywistości SECockpit to nie tylko wyszukiwarka słów kluczowych. Dokładniej mówiąc, jest to pełnowartościowy serwis internetowy przeznaczony nie tylko dla firmy Amazon, ale także do optymalizacji prawdopodobnie wszelkich aukcji produktów e-commerce w Internecie, dzięki czemu będą one widoczne wśród najważniejszych trafnych wyników wyszukiwania. Chodzi mi o to, że to naprawdę szerokie ramy online łączą dosłownie wszystko, czego możesz potrzebować jako inteligentnego sprzedawcę sprzedającego w Amazon.

Oto niektóre z najsilniejszych korzyści, jakie cieszyły mnie z mojego wykazu produktów:

  • szybko kształtują ogromną listę potencjalnie zwycięskich słów kluczowych;
  • zrozumieć główne tendencje polegające na wyszukiwaniu długoterminowych klientów i uzyskać pomoc w postaci wartościowych sugestii;
  • odkryć więcej możliwości lepszej optymalizacji - z konkurencyjnym spojrzeniem na słowa kluczowe wyciągnięte bezpośrednio od wiodących sprzedawców w kategorii produktów lub niszach rynkowych w Amazon;
  • śledzi aktualne rankingi słów kluczowych - zarówno wyniki własne aukcji, jak i najlepszy postęp najbliższych przeciwników, które już są dobre dla każdego słowa kluczowego lub precyzyjnie ukierunkowanej kombinacji długiego ogona;
  • korzystają z naprawdę doskonałych i nieograniczonych danych analitycznych, przynajmniej w 30-dniowym okresie próbnym dostępnym w otwartym dostępie. Niestety, aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje w trybie ciągłym, musisz przejść procedurę subskrypcji i oczywiście zapłacić trochę gotówki co miesiąc.
December 22, 2017