Back to Question Center
0

Semalt Expert Definiuje opcje skrobania HTML

1 answers:

W Internecie jest więcej informacji niż jakikolwiek człowiek może zaabsorbować za życia. Strony internetowe są napisane przy użyciu HTML, a każda strona internetowa ma określoną strukturę. Różne dynamiczne strony internetowe nie dostarczają danych w formatach CSV i JSON i sprawiają, że trudno jest nam właściwie wyodrębnić informacje. Jeśli chcesz wyodrębnić dane z dokumentów HTML, poniższe techniki są najbardziej odpowiednie.

LXML:

LXML to obszerna biblioteka przeznaczona do szybkiego analizowania dokumentów HTML i XML - bdc aspire vivi nova. Może obsługiwać dużą liczbę tagów, dokumentów HTML i zapewnia pożądane wyniki w ciągu kilku minut. Musimy tylko przesłać prośby do swojego wbudowanego modułu urllib2, który jest najlepiej znany z czytelności i dokładnych wyników.

Beautiful Soup:

Beautiful Soup to biblioteka Pythona przeznaczona do szybkich projektów, takich jak skrobanie danych i eksploracja treści. Automatycznie konwertuje przychodzące dokumenty do Unicode i wychodzących dokumentów do formatu UTF. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych, ale podstawowa znajomość kodów HTML pozwoli zaoszczędzić czas i energię. Beautiful Soup analizuje dowolny dokument i wykonuje operacje przechodzenia drzewa dla swoich użytkowników. Cenne dane, które zostaną zablokowane w źle zaprojektowanej witrynie, można zeskrobać za pomocą tej opcji. Ponadto Beautiful Soup wykonuje wiele zadań skrobania w ciągu zaledwie kilku minut i pobiera dane z dokumentów HTML. Jest licencjonowany przez MIT i działa zarówno na Pythonie 2, jak i Pythonie 3.

Scrapy:

Scrapy to znany framework open source do zbierania danych, których potrzebujesz na różnych stronach internetowych. Jest najbardziej znany ze swojego wbudowanego mechanizmu i wszechstronnych funkcji. Dzięki aplikacji Scrapy możesz łatwo wyodrębnić dane z wielu stron i nie potrzebujesz specjalnych umiejętności kodowania. Importuje dane do formatów Dysku Google, JSON i CSV wygodnie i oszczędza dużo czasu. Scrapy to dobra alternatywa do importowania. io i Kimono Labs.

PHP Simple HTML DOM Parser:

PHP Simple HTML DOM Parser to doskonałe narzędzie dla programistów i programistów. Łączy w sobie cechy zarówno JavaScriptu, jak i Pięknej Zupy i może obsługiwać dużą liczbę projektów skrobania w Internecie jednocześnie. Możesz zeskrobać dane z dokumentów HTML za pomocą tej techniki.

Web-Harvest:

Web harvest to usługa skrobania stron internetowych typu open source napisana w Javie. Gromadzi, porządkuje i skanuje dane z pożądanych stron internetowych. Zbiór w sieci wykorzystuje znane techniki i technologie do manipulacji XML, takie jak wyrażenia regularne, XSLT i XQuery. Koncentruje się na stronach internetowych opartych na HTML i XML i usuwa z nich dane bez utraty jakości. Web harvest może przetwarzać dużą liczbę stron internetowych w ciągu godziny i jest uzupełniany niestandardowymi bibliotekami Java. Usługa ta jest szeroko znana ze swoich dobrze znanych funkcji i możliwości ekstrakcji.

Jericho HTML Parser:

Jericho HTML Parser to biblioteka Java, która pozwala nam analizować i manipulować częściami pliku HTML. Jest to kompleksowa opcja i została po raz pierwszy uruchomiona w 2014 roku przez Eclipse Public. Możesz użyć parsera HTML Jericho do celów komercyjnych i niekomercyjnych.

png
December 22, 2017