Back to Question Center
0

Semalt: Co to jest narzędzie do skracania stron. 3 Charakterystyczne cechy tego skrobaka online

1 answers:

Linki strony Narzędzie do zgrywania analizuje kody HTML witryny i wyodrębnia linki z różnych stron internetowych. Po pełnym skasowaniu danych wyświetla linki w postaci tekstu i ułatwia nam pracę. Ten skrobak online jest przydatny nie tylko w przypadku linków wewnętrznych, ale także pokazuje linki zewnętrzne i przekształca dane w czytelną formę. Dysanie linków to łatwy sposób na znalezienie różnych aplikacji, stron internetowych i technologii internetowych. Celem narzędzia Page Links Scraping Tool jest zeskanowanie informacji z różnych stron - formulario php sencillo de joan. Jest on zbudowany przy użyciu wszechstronnego i prostego narzędzia wiersza poleceń o nazwie Lynx i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Lynx jest wykorzystywany głównie do testowania i rozwiązywania problemów ze stronami internetowymi z wiersza poleceń. Skrobaczka do stron to poręczne narzędzie, które zostało opracowane po raz pierwszy w 1992 roku. Używa protokołów internetowych, w tym WAIS, Gopher, HTTP, FTP, NNTP i HTTPS, aby wykonać swoją pracę.

Trzy główne cechy narzędzia:

1. Skrobuj dane w wielu wątkach:

Za pomocą linków do stron skrobanie narzędzie , możesz skrobać lub wyodrębnić dane w wielu wątkach. Zwykłe skrobaki potrzebują godzin, aby wykonać swoje zadania, ale to narzędzie uruchamia wiele wątków, aby przeglądać maksymalnie 30 stron internetowych w tym samym czasie i nie marnuje twojego czasu i energii.

2. Wyodrębnij dane z dynamicznych witryn internetowych:

Niektóre dynamiczne witryny wykorzystują techniki ładowania danych w celu tworzenia asynchronicznych żądań, takich jak AJAX. Zatem dla zwykłego skrobaka wstęgowego trudno jest wyodrębnić dane z tych witryn. Page Links Narzędzie do skracania łączy ma jednak potężne funkcje i umożliwia łatwe pobieranie danych zarówno z podstawowych, jak i dynamicznych witryn. Ponadto to narzędzie może pobierać informacje z serwisów społecznościowych i ma inteligentne funkcje, aby uniknąć błędu 303.

3. Eksportuj informacje do dowolnego formatu:

Linki do stron Narzędzie do skracania obsługuje różne formaty i eksportuje dane w postaci MySQL, HTML, XML, Access, CSV i JSON. Możesz również skopiować i wkleić wyniki do dokumentu Word lub bezpośrednio pobrać wyodrębnione pliki na dysk twardy. Po dostosowaniu ustawień narzędzie do linków do stron automatycznie pobierze dane z dysku twardego w zdefiniowanym formacie. Następnie możesz użyć tych danych w trybie offline i poprawić skuteczność witryny.

Jak korzystać z tego narzędzia?

Wystarczy wpisać adres URL i zezwolić temu narzędziu na wykonanie jego zadania. Najpierw przeanalizuje kod HTML i wyodrębni dane zgodnie z Twoimi instrukcjami i wymaganiami. Wyniki są zwykle wyświetlane w formie list. Po pełnym skasowaniu linków po lewej stronie pojawi się ikona. Jeśli pojawi się komunikat "Nie znaleziono linków", może to wynikać z nieprawidłowego adresu URL. Upewnij się, że podałeś właściwy adres URL, z którego chcesz wyodrębnić linki. Jeśli nie możesz wyodrębnić linków ręcznie, inną opcją jest użycie interfejsów API. Interfejs API jest używany w sposób ad-hoc i obsługuje setki zapytań na godzinę dla użytkowników.

December 22, 2017