Back to Question Center
0

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do sprzedaży online dla Twojego biznesu Amazon?

1 answers:

Każdy uwielbia zarabiać pieniądze, a Amazon zapewnia wszystkie możliwości. Dlatego wiodąca działalność na Amazon jest tak powszechna w naszych czasach. Większość firm e-commerce wprowadza swoje produkty na Amazon, co czyni tę platformę wysoce konkurencyjną. Co więcej, Amazon wymaga przestrzegania podstawowych zasad optymalizacji, aby Twoje produkty były widoczne w wyszukiwarce.

Jeśli jesteś nowy na Amazon, może być trudno znaleźć się w TOP of Amazon search bez konieczności wdrażania jakiegokolwiek profesjonalnego oprogramowania Amazon - senior american long term care insurance. W tym artykule omówimy najlepsze oprogramowanie do sprzedaży online dla tych, którzy chcieliby sprzedawać w Amazon jak profesjonalista.

Główne powody, dla których musisz korzystać z oprogramowania Amazon

Aby osiągnąć znaczny zysk, musisz zainwestować w siebie. Amazon stawia na pierwsze inwestycje, zarówno czas, jak i pieniądze. Jeśli umieścisz te aspekty w swojej pracy, będziesz przyciągał stosunkowo pasywny zysk każdego miesiąca. Jednak zawsze potrzebujemy więcej; tak działa świat.

Są tylko 24 godziny na dobę, a nawet kupcy z Amazonii muszą spać. Tak więc, jeśli chcesz samodzielnie zarządzać wszystkimi rzeczami, ryzykujesz utratą się w swojej pracy. Wyobraź sobie, że musisz samodzielnie wykonywać badania, skalować, śledzić i analizować, porównując wiele danych ręcznie. A co z pakowaniem i wysyłką setek zamówień dziennie? Nie, to naprawdę niemożliwe. Amazon może ułatwić Ci życie, zapewniając profesjonalne spełnienie. Oznacza to, że wszystkie kwestie związane z wysyłką, dostawą i wsparciem będą obsługiwane przez Amazon. Możesz wysyłać produkty do magazynów i skupiać się tylko na utrzymaniu firmy Amazon. Jednak to tylko połowa bitwy. Wszystkie potrzeby biznesowe rosną, więc musisz inwestować dużą część swojego dnia pracy w rozwój firmy. Musisz popracować nad swoim wykazem, wyszukać nowe, ukierunkowane słowa kluczowe, śledzić pozycje produktów w usłudze Amazon SERP, wprowadzić więcej produktów i udoskonalić obsługę klienta, aby zwiększyć świadomość biznesową i zwiększyć przychody. A wszystko to zabiera dużo czasu i wysiłków. Potrzebujesz dodatkowych usług, które pomogą Ci zarządzać tymi wszystkimi rzeczami. Pamiętaj, że musisz pracować nad swoim biznesem, a nie w nim. Z reguły kupcy, którzy dowodzą ogromnym bogactwem, wszystko to bez dotykania produktu lub ostrzegania o drobiazgach.

Więc musisz odmiany swojego zdrowia rozwoju biznesu Amazon. Możesz zatrudnić analityków i specjalistów SEO lub polegać na automatyzacji i oprogramowaniu Amazon. Jeśli chodzi o mnie, wybór jest oczywisty. Korzystając z narzędzi online, będziesz mógł zrobić wszystko poprawnie bez dalszych ceregieli. To klucz do sukcesu Amazon. Omówmy zatem niezbędne oprogramowanie optymalizacyjne i badawcze Amazon, które będzie przydatne dla Ciebie i Twojego rozwoju biznesu Amazon.

Najlepsze oprogramowanie Amazon do poprawy twojego rankingu

Wybór produktu

Musisz zacząć swoją grę e-commerce jak zwycięzca. Dlatego ważne jest, aby wybrać najbardziej dochodową niszę rynkową i produkty, które będziesz sprzedawać. Aby uprościć to zadanie, możesz użyć narzędzia Jungle Scout. To narzędzie pomoże Ci znaleźć produkty Amazon, z których możesz czerpać zyski, szybko i bez zgadywania. Korzystając z narzędzia Jungle Scout, zminimalizujesz ryzyko i zmaksymalizujesz zyski, ponieważ pomoże Ci znaleźć szanse wspierane przez najbardziej wiarygodne dane sprzedaży Amazon w branży i uniknąć kosztownych błędów. Ta aplikacja internetowa zapewnia niestandardowy system filtrowania do wyszukiwania produktów Amazon i ogromną bazę danych. Tutaj możesz wybrać kategorie, wybrać Ranking najlepszych sprzedawców, sprzedaż, opinie i tak dalej.

Istnieją dwa sposoby używania oprogramowania Jungle Scout - jako aplikacji internetowej lub jako rozszerzenia Chrome.

Używając go jako aplikacji internetowej otrzymujesz możliwość znalezienia lukratywnych nisz i produktów w całym katalogu Amazon. To rozszerzenie daje możliwość filtrowania całej bazy danych Amazon według kategorii, ceny, sprzedaży i innych danych, aby pomóc Ci znaleźć niewykorzystane elementy, które możesz wykorzystać.

Jeśli użyjesz narzędzia Jungle Scout jako rozszerzenia do Chrome, będziesz mógł eksplorować i weryfikować pomysły produktów podczas przeglądania. Będziesz mógł sprawdzić cenę każdego produktu, szacunkową sprzedaż, liczbę opinii, a nawet więcej danych, aby uzyskać dokładne porównanie produktów.

Wśród wad tego narzędzia mogę wymienić następujące - powtarzające się fakturowanie, tylko siedem dni okresu próbnego, a nie kompletną bazę danych.

Sourcing produktów

Gdy masz już pomysł na produkty, które chcesz sprzedawać, musisz zdobyć produkty fizyczne. Szukanie produktów i pobieranie próbek jest nieuniknionym wąskim gardłem, którego nie można przegapić na początkowym etapie kampanii marketingowej Amazon. Zadanie to jest często zastraszające, głównie dlatego, że większość dostawców jest zamorskich. Jednak znalezienie dobrego dostawcy może być łatwiejsze, jak Ci się wydaje. Wymieńmy kilka narzędzi, które mogą ci pomóc w tym zadaniu.

Alibaba jest słynną chińską platformą, na której można kupić hurtowo. Większość produktów, które tu powstają, jest produkowanych w Azji. Dlatego ich cena nie jest wysoka w porównaniu z produktami wytwarzanymi w USA i Europie. Alibaba jest twoim najlepszym wyborem. Na pierwszy rzut oka wydaje się to przytłaczające, ale po prostu trzeba zacząć. Najpierw należy przesłać prośby o kupno, a następnie wyszukać oferty produktów i skontaktować się z dostawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype. Najpierw trzeba poprosić o próbki produktów od różnych dostawców, aby móc porównać jakość. Należy mieć świadomość, że wielu dostawców to tylko firmy handlowe, które mogą ułatwić, ale droższe. Co więcej, warto wspomnieć, że Alibaba jest zasadniczo Aliexpress do próbek z tylko niewielką różnicą w cenach. Ta strona jest jednak bardziej uzasadniona niż inne chińskie platformy transakcyjne.

Wśród przeciwwskazań do współpracy z Alibabą, mogę wymienić następujące:

  • jest przerażające, aby zacząć;
  • jest wielu oszustów.

Te niezbędne rzeczy pomogą Ci dobrze zacząć. Jednak produkcja zazwyczaj wymaga czasu. Możesz więc wydajnie spędzić ten czas, poświęcając go na tworzenie listy i optymalizację.

December 22, 2017