Back to Question Center
0

Semalt: znane strony internetowe bez możliwości odświeżenia

1 answers:

Aby zeskanować dane, które chcesz ręcznie, musisz mieć doskonałe umiejętności programowania. Alternatywnie można użyć szeregu narzędzi do wyodrębniania danych internetowych , które mają na celu odczytanie, strukturowanie i zeskrobywanie danych w określonym formacie. Jednak niektóre witryny internetowe są nieodkrywalne, co oznacza, że ​​albo używają technik zapobiegania oszustom, albo regularnie zmieniają znaczniki. Na przykład LinkedIn, Alibaba i Facebook wymagają danych logowania, oferty wprowadzania CAPTCHA i blokowania adresów IP w celu zapewnienia ochrony ich użytkowników i prywatności - curso fotografia digital canon pdf manual.

1. Facebook:

Facebook jest jedną z najbardziej znanych witryn społecznościowych, która ma ponad 20 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Istnieje wiele aplikacji i programów do skrobania danych, które mają na celu wydobywanie pojedynczych informacji z Facebooka. Niestety, większość narzędzi nie zapewnia nam dokładnych i czytelnych danych. Facebook utrudnił spamerom i hakerom zbieranie informacji o swoich użytkownikach. Można go uzyskać tylko za pomocą parsera HTML takiego jak Python, ale większość webmasterów i freelancerów nie zna nawet podstaw Pythona. Niedawno uruchomiono skrobak na Facebooku, aby uzyskać ważne informacje z tej witryny społecznościowej. Za pomocą skrobaka na Facebooku można zbierać tylko nazwiska i adresy e-mail użytkowników Facebooka. Ale jeśli chcesz zbierać szczegółowe dane, nie możesz użyć tego narzędzia ani żadnego podobnego skrobaka.

2. LinkedIn:

LinkedIn to kolejna witryna społecznościowa, której nie da się zeskrobać. Można jednak częściowo wyodrębnić dane z kilku stron internetowych, ale większość informacji jest niedostępna. Możesz tylko zeskrobać informacje z profilu publicznego w LinkedIn za pomocą funkcji Importuj. io lub Kimono Labs. Marketerzy nie mogą skorzystać z usług skrobania dzięki silnym środkom bezpieczeństwa LinkedIn. Jednak zaczęli używać Lead Extractor, który pomaga ocierać publiczne profile. To narzędzie może usuwać tylko linki profilów, nazwy i adresy e-mail. Ale jeśli chcesz uzyskać Skype ID, identyfikator Yahoo Messenger, pełny adres i identyfikator Twittera użytkownika, LinkedIn nie pozwoli ci tego zrobić.

3. Alibaba:

Alibaba jest konglomeratem technologicznym świadczącym usługi online dla klientów online. Niestety, nie ma sposobu na zeskanowanie danych z tej strony. W przeciwieństwie do Amazon i serwisu eBay, Alibaba utrudnia użytkownikom pobieranie informacji o swoich produktach, obrazach, opisach i cenach. W 2015 r. Wprowadzono szereg narzędzi, które z łatwością mogą zeskanować dane z Alibaba. Większość narzędzi jest płatna i nie spełnia oczekiwań startupów. Alibaba prowadzi szeroką gamę firm na całym świecie i łączy kupujących z dostawcami. Tymczasem zapewnia im prywatność i nie pozwala nikomu zadrapać danych. Od października 2017 r. Alibaba ma ponad 500 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na swojej platformie. Alibaba przewyższył nawet największych graczy w chmurze, takich jak Amazon, Google i Microsoft, w zakresie wzrostu przychodów w chmurze. Wprowadził najlepsze strategie zapewniające prywatność swoich dostawców i blokuje wszystkie podejrzane adresy IP w ciągu kilku sekund.

December 22, 2017