Back to Question Center
0

Najłatwiejsze i najskuteczniejsze narzędzia do skrobania przez Internet - Semalt Opinion

1 answers:

Narzędzia skrobania stron internetowych służą do zbierania, kopania i skrobania danych z różnych stron. Większość wyszukiwarek wykorzystuje zeskrobane dane do przeszukiwania stron internetowych i odnajduje to, o czym aktualnie mówi sieć. W przypadku użytkowników nietechnicznych trudno jest ustalić, które narzędzia do złomu internetowego są najlepsze. W przeciwieństwie do tego, badacze rynku i firmy analityczne używają zaawansowanego oprogramowania do scrapowania i przeszukiwania sieci, aby wykonać swoje prace i nie mają problemu z wyborem odpowiedniego narzędzia.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub to dodatek do Firefoksa z wieloma funkcjami wyodrębniania danych i indeksowania stron internetowych - curso de magia del caos. Upraszcza wyszukiwanie w Internecie i może przechowywać wyodrębnione dane w odpowiednim i niezawodnym formacie. Outwit Hub ma przyjazny interfejs i może zeskanować całą witrynę w ciągu kilku minut. Jest to jedno z najlepszych i najprostszych narzędzi do przeszukiwania sieci w Internecie.

2. Import. io:

Jest to darmowy skrobak witryny r, który umożliwia częściowe lub całkowite kopiowanie blogów lub stron internetowych na dysk twardy. To narzędzie do przeszukiwania stron internetowych skanuje określone strony internetowe i zachowuje jakość zeskrobanych danych przed pobraniem ich do urządzenia. Możesz wprowadzić różne ustawienia, aby skonfigurować sposób indeksowania Twojej witryny. Import. io nie zawiera wirtualnego parsowania DOM ani JavaScript.

3. Scraperwiki:

Scraperwiki jest popularnym robotem sieciowym, który jest bezpłatny. Zapewnia natychmiastowe odskrobywanie danych i jest dostępny dla systemów Linux, Windows, Unix i Sun Solaris. Używając Scraperwiki, możesz łatwo pobierać pliki, zdjęcia i filmy bez potrzeby wprowadzania kodów. Obsługa proxy jest również dostępna w tym narzędziu do przeszukiwania sieci, aby zmaksymalizować szybkość i zapewnić uwierzytelnianie.

4. Octoparse:

Octoparse jest bardzo mocnym skrobakiem do wstrzeliwania . Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów danych i zawsze uzyskuje dokładne wyniki. Octoparse może służyć do zgrywania stron internetowych dzięki swoim rozbudowanym możliwościom i funkcjonalnościom. Ma dwa główne tryby (tryb zaawansowany i tryb kreatora) i jest odpowiedni zarówno dla programistów, jak i nie programistów. Interfejs użytkownika "wskaż i kliknij" pozwala pobrać dane w postaci tekstu, HTML i Excela i pobrać je na dysk twardy w ciągu kilku sekund.

5. Kimono:

Kimono jest jednym z najlepszych i najłatwiejszych w użyciu robotów sieciowych w sieci. Możesz go użyć do zgrywania wielu witryn i blogów oraz pobrania całej witryny na dysk twardy. Najbardziej znany jest z przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Po uruchomieniu Kimono będziesz mógł wpisać adres URL i zaznaczyć dane, które chcesz zeskanować. Utrzyma zeskanowane dane zapisane we własnej bazie danych, dzięki czemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Kimono obsługuje ponad 13 języków i zapewnia obsługę FTP swoim użytkownikom.

6. Mozenda:

Mozenda jest znanym rozszerzeniem z wieloma funkcjami i funkcjami. Jest to przydatne dla badaczy danych, marketerów cyfrowych i programistów. Możesz eksportować swoje dane do arkuszy kalkulacyjnych Google, a Mozenda nigdy nie rezygnuje z jakości. Jest to doskonałe narzędzie zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, które działa bezpośrednio w przeglądarce.

December 22, 2017