Back to Question Center
0

Semalt Presents Kantu: The Ultimate Visual Web Scraping Tool

1 answers:

Czy pracujesz nad wyodrębnianiem danych finansowych lub cenników z witryn e-commerce bez kodowanie, Kantu jest najlepszym wyborem dla Ciebie! Dla entuzjastów skrobania, ekstrakcja danych internetowych jest procesem uzyskiwania cennych informacji ze stron internetowych i przechowywania ich w arkuszach kalkulacyjnych i bazach danych.

Jak działa edytor Kantu?

Kantu automatycznie usuwa dane ze stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Dzięki Kantu przekształcanie treści internetowych w dobrze uporządkowane i udokumentowane dane nie jest uciążliwym zadaniem. To narzędzie do zdrapywania stron internetowych jest szeroko znane z wydobywania tekstu z formatu Portable Document Format (PDF) i filmów - jeeves consumer services kerala.

Wyodrębnione dane są zwykle zapisywane w postaci plików CSV lub zapisywane w bazach danych za pomocą interfejsu programowania aplikacji (API) Kantu. Kantu pozwala marketerom identyfikować i wyróżniać dane, które mają zostać zeskrobane wizualnie. Korzystanie z tego rozwiązania do zdrapywania stron internetowych jest bardzo proste. Aby zeskanować dane ze strony internetowej za pomocą kreatora Kantu, wystarczy narysować różowe ramki, aby zaznaczyć docelowe dane.

Edytor Kantu następnie wykorzystuje Optyczne Rozpoznawanie Znaków (OCR) do zeskanowania informacji ze źródła HTML. OCR to podejście wysokiej jakości, które działa na rzecz skrobania plików PDF, filmów i obrazów o wysokiej jakości.

Dlaczego warto wybrać edytor Kantu?

Edytor Kantu jest jednym z najwyżej ocenianych narzędzi do skrobania stron internetowych. Ten edytor służy do różnych celów. Oto najważniejsze powody, dla których powinieneś rozważyć Kantu dla twojego kolejnego projektu skriningu internetowego.

  • Wbudowane funkcje

Edytor Kantu ma wbudowane funkcje, takie jak programy, skrypty i makra. Dzięki Kantu możesz zeskanować dane ze strony internetowej, dostosowując jej funkcje do swoich potrzeb i specyfikacji.

Masz problemy podczas pobierania danych z witryn za pomocą JavaScript i Ajax? Zrelaksować się! Edytor Kantu został opracowany do pracy z wszelkiego rodzaju stronami internetowymi. Niezależnie od tego, czy strona korzysta z Flasha, Javy, ramek czy Flexa, Kantu jest najlepszym narzędziem do skanowania stron internetowych.

Nie musisz uczyć się, jak pracować z tym lub innym językiem programowania, ponieważ narzędzie integruje się ze wszystkimi językami programowania.

  • Wbudowane funkcje PDF i OCR

Dla twojej informacji edytor Kantu jest jedynym narzędziem do ekstrakcji danych internetowych , które składa się z wbudowanych Funkcje OCR. Dzięki Kantu wydobywanie danych z filmów i plików PDF przypomina grę wideo.

Sposoby korzystania z Kantu

  • Status monitorowania statusu - Narzędzie do zdrapywania stron internetowych Kantu służy do monitorowania postępów portali e-biznesowych. Jeśli posiadasz sklep internetowy, Kantu pozwala analizować złożone zamówienia i szczegóły aplikacji;
  • Sprawdzanie i badanie cen różnych produktów;
  • Zaktualizować systemy za pomocą kursów giełdowych;
  • Pobieranie i zapisywanie danych w arkuszach kalkulacyjnych;
  • Przetrząśnij przydatne informacje za pomocą OCR;
  • Śledzenie rankingów konkurentów;

Kantu jest użytecznym narzędziem do zdrapywania stron internetowych , które pobiera dane ze strony internetowej i zapisuje je w arkuszach kalkulacyjnych i plikach CSV. Jeśli kolejny duży projekt wiąże się ze skrobaniem dokumentów PDF i nagrań wideo, warto rozważyć skrobanie w Internecie Kantu.

December 22, 2017