Back to Question Center
0

Czy są jakieś niezwykłe narzędzia oprogramowania Amazon dla początkujących?

1 answers:

Jest już dobrze znane, że obsługa odpowiedniego badania słów kluczowych jest jednym z podstawowych elementów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i nowoczesnej koncepcji marketingu cyfrowego i całego biznesu e-commerce, w rzeczywistości pomijając to, gdzie sprzedajesz do tej pory. Niektórzy specjaliści SEO mówią "treść jest królem. "Ma to sens nie tylko w przypadku pierwotnej optymalizacji wyszukiwania w głównych silnikach, takich jak Google, ale także w firmach typu drop-shipping i praktycznie każdym projekcie online zajmującym się sprzedażą detaliczną online, takim jak Amazon.I spójrzmy prawdzie w oczy - nie powinno być mowy o tym, że szczególnie początkujący sprzedawcy Amazon potrzebują przede wszystkim oprogramowania opartego na słowach kluczowych.

Nie tylko po to, aby trzymać się z dala od niszowych przeciwników i zacząć budować swoją reputację i autorytet jako skuteczni handlowcy, których warto kupić przy pomocy - no deposit bonus codes for slots. Chodzi o to, że nikt nie może przetrwać w tak naprawdę słabym tempie konkurencji rynkowej, chyba że jest obsługiwany przez odpowiednie oprogramowanie Amazon, narzędzie do śledzenia słów kluczowych i narzędzia cenowe do aktualizowania listy produktów.W ostatecznym rozrachunku - aby wygrać kupon i pozostać wśród najlepiej sprzedających się przedmiotów oferowanych w sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, że samo badanie słów kluczowych, jak również cenne sugestie dotyczące konkurencyjności w długim okresie, są w gruncie rzeczy poważną koniecznością, a nie luksusem, oto niektóre niezwykłe sposoby wyboru łatwych, ale naprawdę skutecznych narzędzi oprogramowania Amazon dla początkujących. Mam nadzieję, że dostaniesz z nimi niezły kickstart, oczywiście nie wydając ani grosza, ponieważ każde z następujących narzędzi oprogramowania Amazon słów kluczowych jest dostępne w otwartym dostępie w Internecie, a przynajmniej ich podstawowa wersja.

Planer słów kluczowych Google AdWords

Może wydawać się to niekomfortowe, ale ten podstawowy zestaw narzędzi wykorzystywany przez lwią część tych oldschoolowych SEO może równie dobrze służyć nawet początkującym sprzedawcom na Amazon jako słowo kluczowe oprogramowanie, które naprawdę działa. Chodzi o to, że to podstawowe rozwiązanie jest tak świetne, szczególnie dla początkujących. Głównie dlatego, że ten domyślny zestaw narzędzi autorstwa światowego giganta wyszukiwania jest całkiem niezły, ponieważ daje Ci duży obraz, który pokazuje wszystkie potencjalnie wygrywające hasła wyszukiwania i kombinacje długiego ogona, ich aktualny poziom konkurencji (inaczej, jak trudne są te słowa kluczowe) , a także średnią liczbę wyszukiwań dla głównych docelowych słów kluczowych. Nie trzeba dodawać, że dane dostarczane przez Google muszą być najszersze i prawdopodobnie najgłębsze, zebrane razem nie tylko z jednego rynku (np. Amazon, eBay, Walmart itp.), ale zebrane z całego indeksu wyszukiwania organicznego dostępnego w Internecie.

Oto krótka lista głównych korzyści dostarczanych przez Planer słów kluczowych Google w przypadku korzystania z oprogramowania do badań słów kluczowych Amazon:

  • uzyskanie rankingu produktów w rankingu dla nowej kombinacji wyszukiwania słów kluczowych lub długich ogonów. Wystarczy wpisać niszę względną, dowolną frazę kontekstową, kategorię produktu, stronę internetową lub producenta - i gotowe.
  • Mieć duży obraz liczby wyszukiwań dla wszystkich modnych słów kluczowych związanych z konkretnym produktem lub potencjalnie wygrywających kombinacji wyszukiwania używanych przez użytkowników na żywo na całym świecie.
  • Zwielokrotnij swoje główne listy najważniejszych i już dobrze ukierunkowanych słów kluczowych, od razu uzyskając bardzo cenny wgląd i długoterminowe propozycje słów kluczowych. I nie zapominaj, że Planer słów kluczowych Google to prawdziwa okazja do kopania złota, aby szybko zidentyfikować najbardziej obiecujące słowa kluczowe związane z regionem, na które ukierunkowana jest lokalizacja (i. mi. , miasto, województwo i kraj).

Keyword Spy Research Tool

W przeciwieństwie do innych popularnych programów narzędziowych do słów kluczowych Amazon, ten wszechstronny zestaw narzędzi jest przeznaczony głównie do precyzyjnego wglądu w słowa kluczowe - chwytanego bezpośrednio od niszowych przeciwników lub zebrane od najbardziej udanych sprzedawców w Internecie. Posiadanie zarówno podstawowej bezpłatnej, jak i płatnej wersji pełnotłustej, Spy Keyword to naprawdę fajne rozwiązanie dla początkujących sprzedawców, które pozwala szybko oszacować liczbę wyszukiwań każdego słowa kluczowego, zgodnie z podaniem ogromnej paczki powiązanych kombinacji wyszukiwania i sugerujących cały długi ogon. kombinacje (z możliwymi opcjami słów kluczowych LSI), dla których zaleca się rangowanie.

SEMrush Keyword Tool

Ta oryginalna struktura SEO ma własny zestaw narzędzi serwisowych, który z łatwością może stać się kolejnym doskonałym alternatywnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego Oprogramowanie Amazon słów kluczowych. Wśród najsilniejszych stron znalazły się następujące funkcje do kompleksowego badania słów kluczowych: ocena trudności w rankingu dla każdego słowa kluczowego, niestandardowa miesięczna ocena ilości wyszukiwań, zarządzanie reklamami PPC, badania konkurencji i analiza ruchu ekologicznego przeciwników na rynku.

Narzędzie propozycji słów kluczowych

Ten niewątpliwy tytuł jest nazwą bardzo przydatnej platformy oprogramowania słów kluczowych Amazon. Tak, Narzędzie propozycji słów kluczowych nie jest pojedynczym asystentem słów kluczowych, ale całą platformą online, która zapewnia bezpłatną podstawową wersję dostępną dla początkujących sprzedawców Amazona, aby znaleźć słowa kluczowe o najwyższej skuteczności i wyszukiwane hasła dla swoich list produktów.Należy jednak pamiętać, że aby odkryć niektóre zaawansowane i trudne funkcje tej platformy, bardziej doświadczeni handlowcy sprzedający się w dużych ilościach na Amazon będą musieli zapłacić za zaawansowaną wersję, znaną jako Keyword Tool Pro.

KwFinder Research Tool

KwFinder to ostatnie narzędzie programowe słów kluczowych Amazon, które chciałbym Ci pokazać na dziś. Ta opcja najlepiej by pasowała, jeśli chodzi o generowanie mas potencjalnie wygrywających słów kluczowych z długim ogniskiem i wyszukiwań produktów, które zyskały na popularności wśród kupujących na żywo.KwFinder jest równie pomocny nie tylko dla samej Amazonki, ale i dla reszty najpopularniejszych popularnych platform e-commerce (takich jak eBay, Walmart, sklep Alibaba itp.), a także niektóre inne, nawet nie sprzedające się miejsca, takie jak serwis hostingowy wideo YouTube, druga najczęściej odwiedzana witryna na świecie. W końcu okazało się, że KwFinder przynosi jeszcze więcej korzyści, szczególnie w przypadku wielu przydatnych funkcji, takich jak prosta procedura wyboru kopii do szybkiego przenoszenia list, z alternatywnymi, ale niezbyt szeroko wykorzystywanymi sugestiami z utajonego semantycznego indeksowania, zestaw użytecznych pytania dotyczące każdego potrzebnego słowa kluczowego, a także jego potencjalny problem z rankingiem.

December 22, 2017