Back to Question Center
0

Samouczek dotyczący skrobania w Internecie od eksperta Semalt dla użytkowników nieprofesjonalnych

1 answers:

W dzisiejszych czasach internet stał się źródłem numer jeden, gdzie większość menedżerów i internetowych szukający szukają danych, których potrzebują. Internet jest ogromną platformą, a ludzie muszą korzystać z odpowiednich narzędzi, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Jedną z najważniejszych rzeczy jest dowiedzieć się, jak znaleźć właściwy zestaw danych. Na przykład, mogą chcieć zeskrobać zestaw danych piwa rzemieślniczego i móc później analizować wyniki.

Po pierwsze, użytkownicy muszą wiedzieć, w jaki sposób rozpocząć własne projekty - backlinks cheap. Jeśli chcą, mogą zeskrobać zbiór danych piwa rzemieślniczego ze strony internetowej za pomocą Pythona.

Web Scraping: efektywne narzędzie do ekstrakcji

Funkcja Web Scraping może pomóc wyszukiwarek internetowych w automatycznym wyszukiwaniu wielu danych z różnych stron internetowych w sieci.Jest to bardzo skuteczne narzędzie, które daje konkretne wyniki w ciągu kilku minut. Obecnie wielu menedżerów sprzedaży używa tego narzędzia do wyodrębniania cen, list produktów i innych. Na przykład użytkownicy mogą kodować skrobaczkę do stron internetowych , aby podać im listę produktów, którymi są zainteresowani, a także ich ocenę ze strony internetowej sklepu. W rzeczywistości zeskanowanie strony internetowej jest skutecznym sposobem zbierania wszelkich potrzebnych danych i poprawy jakości oferowanych produktów lub usług.

Trochę planowania

Wyszukiwarki internetowe, które chcą zbudować logikę dla skrobaka, którego używają, muszą stworzyć własne plany. Po pierwsze, muszą zdecydować, jakiego rodzaju informacje chcą zbierać z tej lub innej witryny. Na przykład mogą chcieć wyodrębnić strony zawierające informacje o piwach rzemieślniczych. I to nie jest duży problem, ponieważ istnieje wiele stron internetowych dostarczających te informacje.

Sprawdź kod HTML

Jeśli chcą, aby skrobak znalazł wszystkie informacje o piwach rzemieślniczych, muszą spojrzeć na specjalny kod (HTML) piw rzemieślniczych Strona internetowa. Muszą pamiętać, że większość przeglądarek internetowych umożliwia wykrycie kodu źródłowego HTML strony za pomocą jednego kliknięcia. Na przykład w przeglądarce Google Chrome internauci mogą kliknąć prawym przyciskiem myszy element w określonej witrynie internetowej, a następnie kliknąć przycisk "Sprawdź", aby wyświetlić kod HTML.

Bazy danych piw i browarów

Baza danych browarów jest dość prosta do stworzenia. Wyszukiwarki internetowe muszą tylko wybrać wszystkie odpowiednie kolumny w zbiorze danych, usunąć wszystkie duplikaty, a następnie zresetować. Resetując indeks, utwórz specjalny identyfikator dla każdego browaru. Będą potrzebować tego identyfikatora podczas tworzenia zbioru danych dla piwa, ponieważ w ten sposób będą mogli powiązać każde piwo z konkretnym identyfikatorem browaru. Mogą również tworzyć zestaw danych do piwa i zastępować wszystkie powtarzające się dane o browarach, takie jak nazwy i lokalizacje. Następnie mogą dopasować każdy browar do określonego rodzaju piwa.

Użyj zmiennych, takich jak Miasto i Państwo

Za pomocą zbioru danych dla browarów, mogą one tworzyć kolumny dla lokalizacji browarów, takich jak miasto i stan, w którym znajduje się każdy browar. Mogą oddzielić te dwie zmienne za pomocą funkcji podziału.

December 22, 2017