Back to Question Center
0

W jaki sposób narzędzia badawcze Amazon mogą wpłynąć na optymalizację listy produktów?

1 answers:

Wszyscy sprzedawcy online, którzy monitorują wiadomości e-commerce w biznesie wiedzą, jak cenne może być umieszczanie Twoich produktów na globalnej platformie transakcyjnej Amazon. Amazon zapewnia korzyści zarówno dostawcom, jak i detalistom. Dlatego nigdy nie jest za późno na prezentowanie swoich produktów w Amazon, niezależnie od tego, czy masz własną markową stronę internetową, czy nie.

Aby Twój produkt był widoczny w wyszukiwarce Amazon, musisz zbudować zwycięską kampanię marketingową. Należy zauważyć, że algorytm rankingowy Amazon A9 jest całkowicie inny niż ten, który widzieliśmy w Google - adventure tours south america. Amazon kładzie nacisk na maksymalizację przychodów i następnie szereguje produkty. Oznacza to, że każdy sprzedawca Amazon ma szansę zwiększyć ogólne przychody z działalności i przyciągnąć jeszcze więcej potencjalnych klientów niż na markową stronę internetową. Jednak w tak konkurencyjnym środowisku e-commerce nie wystarczy umieścić swoje produkty i czekać na sprzedaż, nawet jeśli Twoja marka jest dobrze znana. Aby mieć pewność, że Twoje produkty będą widoczne dla docelowych odbiorców, musisz poświęcić czas i wysiłek na badanie słów kluczowych i optymalizację aukcji. Ponadto zaleca się korzystanie z jednego z programów marketingowych Amazon (Amazon Vendor Central, Amazon Seller Central, Amazon Vendor Central Express), który doskonale spełni Twoje potrzeby biznesowe.

Jako sprzedawca Amazon masz zbyt wiele do roboty, w tym badania, śledzenie i usługi zarządzania. Jeśli masz dużo produktów do swojej dyspozycji, będzie im trudno zarządzać wszystkimi ręcznie. Potrzebujesz profesjonalnego oprogramowania śledzącego, które pomoże Ci osiągnąć sukces.

W tym artykule zapoznaję Cię z niektórymi profesjonalnymi narzędziami badawczymi i analitycznymi, które pomogą Ci zwiększyć Twoją pozycję w rankingu Amazon i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Najlepsze narzędzia Amazon, które mogą zmaksymalizować przychody z Amazon

  • Jungle Scout

Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje o tym, jakie produkty i kategorie niszowe są popularne na Amazon, Jungle Scout będzie dla Ciebie najlepszy. To narzędzie badawcze pomaga znaleźć produkty Amazon, z których możesz czerpać zyski. Jungle Scout zbiera najbardziej wiarygodne dane dotyczące sprzedaży Amazon w branży, aby pomóc Ci uniknąć kosztownych błędów biznesowych. To narzędzie zawiera również moduł śledzenia produktów, który ma zaoszczędzić czas, który możesz poświęcić na żmudne badania. Poza tym możesz użyć tego narzędzia szpiegując swoich niszowych konkurentów. I na koniec, najlepszą częścią tego jest to, że możesz automatycznie zbadać swoją niszę, aby odkryć ukryte źródła dochodów. Jeśli chcesz używać rozszerzenia Jungle Scout jako rozszerzenia do Chrome, możesz uzyskać natychmiastowy podgląd produktu na każdej przeglądanej stronie. Otrzymasz od każdego produktu cenę, szacowaną sprzedaż, liczbę recenzji, a nawet więcej. Pomoże Ci to dokonywać dokładnych porównań produktów w locie.

Więc, Jungle Scout może pomóc Ci być na szczycie konkurencyjnego rynku Amazon i przechytrzyć niszowych konkurentów.

  • Semalt Amazon SEO

Większość kupujących korzysta z wyszukiwarki Google, aby znaleźć Amazon produkty. Przede wszystkim wstawiają nazwę produktu oraz Amazon w polu wyszukiwania Google, a dopiero potem pojawiają się na stronie wyników wyszukiwania Amazon. Semalt Amazon SEO służy do zwiększenia szans na pojawienie się twojego produktu Amazon w TOP of Google SERP. Dzięki wyjątkowej technologii masowego budowania linków Semalt sprawia, że ​​Google kojarzy stronę Twojego produktu z najważniejszymi zwrotami, których potrzebujesz, aby Twój sklep osiągnął najlepsze wyniki. Możesz zamówić sześciomiesięczny lub roczny abonament obejmujący takie usługi, jak profesjonalne propozycje słów kluczowych, skuteczną kampanię budowania linków, do 100 wyszukiwanych słów w Google TOP10, polepszanie rankingów, sprawdzanie i korekta błędów SEO. Najlepsze jest to, że będziesz w stanie uzyskać ciągłe profesjonalne wsparcie od doświadczonych specjalistów Semalt.

Tak więc, jeśli chcesz przechytrzyć konkurencję i uzyskać nieskończony przepływ potencjalnych klientów z największego źródła ruchu w Internecie, Semalt Amazon SEO spełni wszystkie Twoje potrzeby biznesowe.

  • AMZ Tracker

Śledzenie słów kluczowych jest istotną częścią każdej kampanii optymalizacyjnej, w tym listy produktów Amazon optymalizacja. Jest to pierwszy tracker słów kluczowych firmy Amazon, więc jest prawdopodobnie bardziej dojrzały niż konkurencyjne narzędzia do śledzenia słów kluczowych. To narzędzie pomaga rozwijać rankingi i utrzymywać je na wysokim poziomie przez długi czas. Zgodnie z strategią ofensywną AMZ Tracker, możesz szybko dotrzeć do rankingów na pierwszej stronie poprzez promocję, optymalizację współczynnika konwersji i analizę konkurencji. Dostarcza danych na temat pozycji w rankingu produktów i śledzi produkty konkurencji, dzięki czemu można zobaczyć, kiedy wprowadzą zmianę, która działa. Ponadto AMZ Tracker współpracuje z największą platformą transakcyjną Amazon Vipon. com, która pozwala handlowcom kierować reklamy na miliony potencjalnych klientów. Dodatkową zaletą jest to, że AMZ Tracker pozwala zoptymalizować listę produktów. AMZ Tracker On Page Analyzer pokazuje mocne i słabe strony aktualnej listy produktów, dając Twojemu możliwość poprawienia. Ponadto Amazon daje możliwość śledzenia negatywnych recenzji i dostosowywania raportów e-mail.

  • Słowa Handlowe

To narzędzie służy do pokazania najbardziej trafnych wyszukiwanych terminów używanych przez potencjalnych klientów znaleźć swoje produkty lub powiązane produkty w tej samej niszy. Jego baza zawiera ponad 170 milionów słów kluczowych. To narzędzie doskonale nadaje się dla kupców, którzy chcieliby zwiększyć sprzedaż swoich produktów na Amazon. Oprogramowanie Merchant Words pomaga odkryć bardzo konkretne frazy kluczowe, których używają kupujący, aby znaleźć konkretny produkt. Znacznie łatwiej jest uszeregować według tych fraz, ponieważ nie są one wysoce konkurencyjne. Ponadto za pomocą tego narzędzia można uzyskać słowa kluczowe z rynku światowego. Oprogramowanie Merchant Words zapewnia dostęp do globalnej publiczności dzięki bazie danych wyszukiwanych haseł od kupujących z różnych krajów europejskich i azjatyckich. Dzięki narzędziu Merchant Words możesz tworzyć ostateczne pliki do pobrania CSV, aby zintegrować te dane z dowolnym systemem, z którego korzystasz efektywnie. I wreszcie, korzystając z tego narzędzia, będziesz mógł uzyskać profesjonalną obsługę klienta.

  • Narzędzie propozycji słów kluczowych

Narzędzie propozycji słów kluczowych to profesjonalne oprogramowanie do badania słów kluczowych w serwisie Amazon, które pomaga sprzedawcom internetowym generowanie odpowiednich wyszukiwanych terminów za pomocą funkcji sugerowania wyszukiwania Amazon. To narzędzie implementuje funkcje rankingu Amazon, aby wygenerować setki tysięcy użytecznych długoterminowych haseł do optymalizacji aukcji Amazon. Sprzedawcy Amazon, którzy chcieliby mieć dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji, bez wątpienia skorzystają z opcji Narzędzia propozycji słów kluczowych dla Amazon. Jednak elementy takie jak monitorowanie słów kluczowych o najwyższym rankingu pozostają poza zasięgiem użytkowników Amazon Toolkitów.

December 22, 2017