Back to Question Center
0

Jak uzyskać linki zwrotne do witryny, które działają na SEO?

1 answers:

Linki przychodzące (przychodzące) lub linki wsteczne są zewnętrznymi linkami źródłowymi kierującymi do Twojej witryny lub bloga. I dlaczego tak ważne jest zrozumienie, jak uzyskać linki zwrotne do witryny? Ponieważ linki zwrotne są teraz widoczne wśród trzech podstawowych czynników rankingu Google, zgodnie z oficjalną wiadomością dostarczoną przez najlepszych menedżerów światowego giganta wyszukiwania w tym roku. Oprócz szerokiej koncepcji optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, linki zwrotne można obserwować jako głosy zaufania - twoje treści mają dobrze rozpoznaną wartość. Dlatego można zaufać całej stronie lub blogu. W ten sposób wyszukiwarka Google dokonuje własnej oceny PageRank - wyważając każdy link zwrotny znajdujący się na każdej stronie internetowej - ico support. Zrozumienie znaczenia budowania linków naturalnych i jakościowych, poniżej pokażę, jak uzyskać linki zwrotne do witryny lub bloga, które naprawdę działa na SEO, ostatecznie - znaleźć się gdzieś w 10 najlepszych wynikach wyszukiwania Google.

Jak uzyskać linki zwrotne do witryny w celach SEO

Jeśli chodzi o tworzenie profili linków przyjaznych SEO, wszystko o linkach zwrotnych ma znaczenie - zaczynając od poszczególne domeny łączące się z Tobą i oceną własnego organu, z trafnością każdego linku, a także sposobem jego umieszczenia na stronie. Oto, jak uzyskać prawidłowe linki zwrotne do witryny - upewnij się, że masz wszystko na swoim miejscu, biorąc pod uwagę następujące punkty:

  • Liczba odwołań z linkami wskazującymi na Ciebie jest prawdopodobnie jedną z następujących Najważniejsze czynniki w oczach Google, jeśli chodzi o ogólne możliwości rankingowe wyszukiwania Twojego profilu linków.
  • Link darczyńcy - zarówno na poziomie indywidualnym (liczonym dla każdej odrębnej strony internetowej), jak i w skali. Oznacza to, że posiadanie kilku wysokiej jakości linków z dużym autorytetem byłoby o wiele lepsze, niż tylko obstawianie ich ilości i nic więcej.
  • Wysoko oceniany autorytet niekoniecznie oznacza, że ​​chodzi tylko o te globalne strony internetowe mediów lub największych wydawców na świecie - Twoja własna witryna internetowa dla małych firm lub blog niszowy może osiągnąć w pełni porównywalny postęp.

  • Wiek domeny może czasami być liczony jako bardzo ważny czynnik, po części dyktujący stronie internetowej władzę dotyczącą linków zwrotnych dla celów SEo. Pamiętaj jednak, że niekoniecznie musisz budować linki wyłącznie ze starszymi źródłami domen.
  • Odpowiednie linki zwrotne są nie tylko bardziej wartościowe dla Google niż te pochodzące z odpowiednich miejsc związanych z tą samą dyskusją na temat lub dopasowane do branży biznesowej. W rzeczywistości, posiadanie nieistotnych linków wstecznych może równie dobrze zostać zinterpretowane przez wyszukiwarkę jako podejrzanie manipulujące, a nawet akcja wolicjonalna - dzięki temu możesz zdobyć sobie surową (czasami nawet nieodwracalną) karę rankingową.
  • Różnorodność profili linków nigdy nie powinna być niedoceniana. Nie wahaj się mieć linki do absolutnie niezaprogramowanych stron internetowych lub blogów o różnych autorytetach, zaufaniu, rankingu PageRank i innych powiązanych nieruchomościach. W rzeczywistości byłaby to najlepsza i dobrze sformułowana decyzja - ponieważ Google przywiązuje dużą wagę do kolorowych linków zwrotnych o różnych wartościach, prawdopodobnie przyznając się do ich naturalnego sposobu tworzenia.
December 22, 2017