Back to Question Center
0

Czy możesz pokazać mi, jak uzyskać linki zwrotne bez ranienia swoich rankingów?

1 answers:

Zanim pokażemy Ci, jak uzyskać najlepsze linki zwrotne i nie zarabiać na sobie surowej kary, zagłębmy się w tę sprawę. Nie musisz mówić, że powinieneś budować wysokiej jakości linki do pompowania większej liczby odwiedzin w witrynie lub blogu. I być może najbardziej oczywistym, ale wciąż bardzo szerokim i przytłaczającym zadaniem jest "zarobienie" zasłużonych zwrotnych linków z twoją zawartością. Dlatego zawsze należy tworzyć wspaniałe treści, aby przyciągać więcej linków w sposób naturalny, i. mi. , najbezpieczniejszy możliwy sposób - temps horaire. Pozostaje jednak pytanie - jak uzyskać linki zwrotne za pomocą perfekcyjnie wykonanych pism stron, biorąc pod uwagę, że aby przyciągnąć stałych odbiorców i zebrać je na swojej stronie lub blogu, musisz już mieć dobry profil linków - po prostu dla przyciągnięcia bardziej lojalnych odwiedzających i pozwalając im link do Ciebie?

Treść jest królem - w kółko

Oznacza to, że powinieneś aktywnie działać i zacząć pracę nad swoją unikatową i istotną zawartością strony już teraz. Ale chcesz wiedzieć, jak bezpiecznie uzyskać linki zwrotne, aby nie martwić się o te potencjalnie szkodliwe skutki wyłaniające się na Twojej stronie lub blogu, prawda? Spójrzmy prawdzie w oczy - unikanie kar związanych ze wspólnym wysiłkiem w budowaniu linków nie polega na twoim szczęściu - chodzi przede wszystkim o zdobywanie wysokiej jakości linków wstecznych tylko naturalnie i organicznie. Oznacza to, że posiadanie prawdziwie naturalnego łącza zwrotnego z dobrze wykonanym tekstem kotwicy umieszczonym na zaufanym i autorytatywnym źródle strony trzeciej, odpowiednim dla twojej branży niszowej lub biznesowej - nigdy nie będzie karane. Nie trzeba wspominać, że należy unikać jakichkolwiek płatnych, wymienianych lub masowych schematów budowania linków, chyba że chcesz podnieść czerwoną flagę z Google i zarobić sobie szybką i często nieodwracalną karę rankingową.

Oto, jak uzyskać linki zwrotne o wysokiej jakości, aby cieszyć się natychmiastowym wzrostem ruchu w sieci - jakość ma znaczenie nie tylko, aby czuć się bezpiecznie, ale także służyć dobrze przenosząc cały projekt w kierunku jego globalnych celów w zakresie SEO w skali. Poniżej przedstawię dwa główne podejścia, które mogą pomóc w tworzeniu treści dźwiękowych - oczywiście głównie ze względu na budowanie linków.

Miej dokładnie dopasowaną zawartość strony płacąc gotówką

Przekaż zadanie doświadczonym freelancerów - spróbuj znaleźć czołowych zawodowych pisarzy w swojej ogólnej niszy. To nie jest szalona myśl - w końcu warto mieć wszystko na miejscu i specjalnie dostosowane do twoich potrzeb. Przynajmniej na samym początku, dopóki nie uzyskasz impetu i będziesz w stanie poradzić sobie z kawałkami treści dźwiękowych bez pomocy osób trzecich. Podpowiedź: nigdy nie wybiegaj zbyt natarczywie, lepiej postępuj skromnie i rozpocznij miłą rozmowę e-mailową, przedstaw się, swój projekt online i oczywiście poświęć wystarczająco dużo czasu, aby ocenić każdego obiecującego twórcę treści przed zatrudnieniem.

Stań się altruistą - oddaj swoją najlepszą wiedzę Płacąc z czasem

Najczęściej, jeśli chodzi o zdobywanie linków wstecznych z własną pracą, większość z nas może niesłusznie wierzyć, że blogowanie gości to prawdopodobnie jedyne możliwe do zrealizowania rozwiązanie. Ale to nie wszystko, mogę cię zapewnić. Oto krótka lista punktów wypunktowania do wykorzystania w przyszłości:

  • Spróbuj napisać kilka standardowych postów gości, aby zasłużyć na link zwrotny z sekcji bio. Byłoby dobrze na początek, ale ta trasa nie jest tak skuteczna, aby stworzyć naprawdę potężne połączenie.
  • Rozważ zainwestowanie czasu i wysiłku w tworzenie następujących typów treści, z których najczęściej korzystasz przy udostępnianiu i linkowaniu, takich jak praktyczne przewodniki, własne studia przypadków, atrakcyjne infografiki, przydatne arkusze kalkulacyjne itp.Uwaga: spróbuj przekształcić część istniejącej treści - nie trzeba wymyślać koła, prawda?
  • Pracujcie wytrwale, aby aktywnie uczestniczyć w sieci w mediach społecznościowych, nie tylko po to, aby promować swoją zawartość do pobrania i udostępnianie, ale jednocześnie podnosząc markę lub autorytet biznesowy.
  • Aby uzyskać najcenniejsze, ale trudno dostępne linki zwrotne z witryn edukacyjnych lub rządowych o docelowo wysokim rankingu PageRank i linków, zastanów się nad stworzeniem stypendium, uruchomieniem konkursu, a nawet odważnym pochlebstwem - zaproponuj im specjalnie zaprojektowany artykuł opowiadający dokładnie to, co chcą usłyszeć. Pamiętaj, że najcenniejsze i bezpieczne linki zwrotne to nie tylko pieniądze.
December 22, 2017