Back to Question Center
0

Co to jest ekstraktor HTML? Semalt prezentuje słynne narzędzia do wyodrębniania tekstu z dokumentów HTML

1 answers:

Ekstraktor HTML lub zgarniacz to narzędzie, które wyodrębnia metatagi, opisy meta i tytuły treści. Aby uzyskać dane z prostych dokumentów HTML, wystarczy mieć podstawowe umiejętności kodowania. Ale dla wyrafinowanych dokumentów HTML, musisz użyć wiarygodnych ekstraktorów lub skrobaków. Istnieją różne języki programowania, takie jak Java, Python, PHP, NodeJS, C ++ i JS, które musisz nauczyć się wyodrębniać treści zarówno z prostych, jak i złożonych plików HTML. W przypadku zadań związanych z HTML następujące narzędzia są najlepsze.

1 - taggies coupon. Import. io:

Import. io jest jednym z najlepszych skrobaczek treści i ekstraktorów HTML w Internecie. Działa w wielu językach, a następnie kroi i kosi twój dokument HTML, tworząc dane w postaci tabel i list. Ten program udostępnia opcje pobierania metadanych w formacie JSON.

2. Octoparse:

Korzystając z Octoparse, możesz wyodrębnić ogromną ilość danych z różnych stron internetowych. Jest to jeden z najskuteczniejszych ekstraktorów HTML w Internecie, który może zeskrobać dane zarówno w postaciach strukturalnych, jak i niestrukturalnych. Octoparse pobiera użyteczne dane z obrazów, plików HTML, plików tekstowych, wideo i audio.

3. Uipath:

Za pomocą Uipath można łatwo zautomatyzować wypełnianie formularzy i nawigację. Jest to dokładny, prosty i niesamowity ekstraktor HTML i skrobaczka treści w Internecie. Uipath odczytuje dane w formach JS, Silverlight i HTML, zapewniając najbardziej dokładne i pożądane wyniki.

4. Kimono:

Kimono działa dość szybko i notuje treści z kanałów informacyjnych i portali podróżniczych. Jest to dobre dla programistów i programistów. Ten ekstraktor HTML wyciąga informacje z setek stron internetowych w ciągu godziny. Kimono ułatwia wyodrębnianie danych w postaci obrazów, filmów i tekstu.

5. Screen Scraper:

Screen Scraper jest jednym z najlepszych skrobaczek, które ułatwiają wydobywanie danych z różnych dokumentów HTML z łatwością. Może wykonywać zarówno trudne, jak i łatwe zadania, a także ma dużo nawigacji i precyzyjne opcje ekstrakcji danych, z których można czerpać korzyści. Skrobaczka wymaga jednak nieco umiejętności programistycznych i kodowania. Plus, to narzędzie jest w zarówno bezpłatnych i płatnych wersji i jest idealny dla plików HTML.

6. Scrapy:

Scrapy to wysokiej jakości zawartość i program do zdrapywania ekranu, który jest dobry dla dokumentów HTML. Jest to potężna struktura, która służy do indeksowania stron internetowych i łatwego pobierania danych z blogów i stron. Scrapy działa w dokumentach HTML, a podczas przetwarzania można monitorować jakość danych.

7. ParseHub:

ParseHub przekierowuje zapytania do robotów internetowych w krótkim czasie i używa zaawansowanej technologii uczenia maszynowego do identyfikowania dokumentów HTML i usuwania z nich przydatnych danych. ParseHub jest kompatybilny z systemami Linux, Windows i Mac OS X.

8. Spam Experts:

Narzędzie SpamExperts identyfikuje i eliminuje spam . Co więcej, przetwarza pliki HTML i jest potężnym ekstraktorem HTML. Niektóre z jego najlepszych opcji to synchronizacja i konfiguracja dowolnego pliku HTML. Może być wdrożony lokalnie i w chmurach. SpamExperts monitoruje dane wychodzące i przychodzące, zapewniając najlepsze możliwe wyniki.

December 22, 2017