Back to Question Center
0

Czy możesz mi pomóc znaleźć linki PR o wysokim współczynniku sprzedaży?

1 answers:

Rozumiem, że nie jest łatwo znaleźć odpowiednie i bezpieczne miejsce oferujące wysokie linki PR do sprzedaży. I oczywiście prawie niemożliwe jest zbudowanie wystarczającej liczby linków zwrotnych z wysokimi uprawnieniami Domain Authority, PageRank i Page Authority - w sposób całkowicie naturalny, bez żadnych płatnych transakcji. Najlepiej, jeśli korzystasz z legalnych źródeł, aby uzyskać linki zwrotne wysokiej jakości, które wskazują strony internetowe Twojej witryny lub bloga - cafe style furniture sale. Mam też sporo miejsc, w których można znaleźć backliner PR na sprzedaż - miejmy nadzieję, że przy najmniejszym ryzyku będzie można wyliczyć sobie karę rankingową w Google.

Prawo miejsca z wysokim PR zwrotne na sprzedaż

Nie musisz tracić czasu, dając ci nudne przypomnienie - wszelkie działania związane z płatnymi linkami do SEO zawsze będą być zdecydowanie ryzykownym przedsięwzięciem. Dlatego poniżej pokażę Ci kilka sprawdzonych i mniej lub bardziej bezpiecznych miejsc. Jeśli jesteś wystarczająco odważny (lub nieuważny - kto wie?), Tutaj możesz dać impuls swojemu SEO - przynajmniej bez podnoszenia czerwonej flagi z Google od razu.

  • Zarządzanie łączami - ten zasób może być polecany jako najlepsza opcja do pierwszej próby nabycia płatnych linków zwrotnych o pozornie naturalnej jakości w celu zwiększenia SEO w skali. Możesz tam znaleźć szeroką dostępność różnych linków z różnymi wynikami DA, PA i PageRank. Uwaga: biorąc pod uwagę, że budżet jest zbyt wąski, opcja ta byłaby najlepszym wyborem - oferując prawdopodobnie najtańsze metki cenowe wśród reszty sprawdzonych miejsc, które zajmują się wysokimi backlinkami PR na sprzedaż.

  • Black Hat Links - to drugie najlepsze miejsce do kupienia kilku wykonanych wstecznych linków lub nawet dużego zestawu nadsyłanego hurtowo i ze zniżką Cena £. Ale polecam rozważenie tego źródła płatnego budowania linków na wypadek, gdybyś był gotowy do natychmiastowego zakupu co najmniej 50-60 linków. A szczególną cechą tego miejsca jest to, że prawie każdy zakupiony link zwrotny jest dostępny z atrybutem DoFollow.
  • Fiverr - mimo że strona ta jest dobrze znana wśród marketingu cyfrowego i społeczności affiliate marketingu, może nadal stać się bardzo dobrą opcją dla tych, którzy szukają wysokiej backlinków PR na sprzedaż. Należy jednak pamiętać, że Fiverr przyniesie wymierny postęp w SEO tylko wtedy, gdy jest używany ostrożnie. Mam na myśli to, że jest tam zbyt wiele różnych automatycznych narzędzi, więc nigdy nie powinieneś się spieszyć, aby uzyskać jak najwięcej linków. Pamiętaj, że nadmiernie szybkie zyski w budowaniu linków zawsze będą podejrzane w oczach Google.
  • Backlinks Hub - to ostatnia opcja, którą ośmielam się polecić, próbując kupić wysokiej jakości linki do SEO. Jedną z jego najmocniejszych stron jest roczna gwarancja na każdy zakupiony link backlinks Hub. A ten zasób wydaje się raczej stawiać na jakość, a nie na przystępność. Jednak zwykłe metki cenowe mogą wydawać się nieco mocne.
December 22, 2017