Back to Question Center
0

Semalt Expert dzieli listę narzędzi do wyodrębniania stron internetowych

1 answers:

Czy musisz zbudować stronę internetową lub potrzebujesz pobrać swoje kanały RSS dzięki dokładnym, przydatnym i autentycznym danym możesz skorzystać z wielu programów do skrobania ekranu i ekstrakcji danych.

Jeśli chcesz przechwytywać dane produktu ze strony internetowej regularnie, musisz wybrać Mozendę. A jeśli potrzebujesz zdrapać różne portale podróżnicze, portale społecznościowe i serwisy informacyjne, Uipath i Kimono są dla ciebie najlepsze.

Za pomocą tych 3 narzędzi można zautomatyzować projekty wypełniania formularzy i prowadzić badania w Internecie.

1 - frezyderm baby sun care spf 25. Kimono

Kimono to znane narzędzie do ekstrakcji danych i skriningu ekranu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zasilać swoje firmy danymi na żywo i nie potrzebujesz żadnych umiejętności kodowania, aby uzyskać korzyści z Kimono. To może zaoszczędzić czas i wypełnia witrynę za pomocą niszczących danych. Trzeba tylko pobrać i zainstalować to narzędzie, podświetlić elementy strony i podać kilka przykładów, aby Kimono mógł poprawnie wykonywać swoje funkcje. Jest to darmowy program z różnymi funkcjami i jest odpowiedni dla przedsiębiorstw i freelancerów. Kimono oznakowuje twoje dane w formatach JSON i CSV i tworzy interfejsy API dla twoich stron internetowych, umieszczając je w bazie danych do późniejszego wykorzystania. Nie wymaga żadnej nawigacji po stronie i przyspiesza ekstrakcję danych.

2. Mozenda

Mozenda to darmowa aplikacja na komputer i program do skriningu ekranu. Pomaga nam zeskrobać wszystkie dane z nieograniczonej liczby stron internetowych. Ta usługa traktuje wszystkie strony internetowe jako potencjalne źródło danych i nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych, aby skorzystać z Mozendy. Został polecony przez dużą liczbę programistów i ekspertów SEO. Musisz tylko przesłać swoje strony internetowe i pozwolić Mozence wykonywać swoje zadania. Możesz łatwo uzyskać dostęp do API Mozendy i uzyskać dokładne informacje. Poprowadzi nas przez proces screenowania ekranu poprzez zrzuty ekranu i może przetworzyć setki do tysięcy stron w ciągu godziny. Ten program jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych. Czasami Mozenda może zeskrobać dane i przetwarzać strony internetowe w ciągu 24 godzin, i to jest jedyna wada tego narzędzia.

3. Uipath

Uipath specjalizuje się w tworzeniu różnych stron internetowych i przetwarzaniu wielu stron internetowych dla użytkowników. Jest to jeden z najbardziej niezawodnych i najlepszych programów do skrobania ekranu i pobierania danych. Jest idealny zarówno dla programistów jak i twórców stron internetowych i może z łatwością pokonać wszystkie wyzwania związane z ekstrakcją danych, takie jak nawigacja po stronach. Zgarnia nie tylko twoje strony internetowe, ale także różne pliki PDF. Trzeba tylko otworzyć kreatora internetowego skrobania i zaznaczyć informacje, które trzeba zeskanować. Uipath zeskanuje tysiące stron internetowych w ciągu godziny, podając dokładne i zaktualizowane dane w odpowiednich kolumnach.

December 22, 2017