Back to Question Center
0

Gdzie znaleźć listę najlepszych linków PR edu?

1 answers:

Domeny Edu są uważane za najpotężniejsze w Internecie. Linki zwrotne pochodzące z tych witryn mają duży autorytet i wartość dla połączonych źródeł internetowych.

Linki wsteczne Edu są linkami pochodzącymi z wysokiej jakości edukacyjnych źródeł internetowych - analogo analogico. Google przyciąga takie linki jako wiarygodne i najbardziej autorytatywne oraz przyznaje kredyt powiązanej domenie. Innymi słowy, kilka jakościowych linków wstecznych może przynieść więcej korzyści niż tysiące linków o niskiej lub średniej jakości. Mogą znacząco podnieść Twoją pozycję w rankingu i pomóc Ci wejść na GÓRĘ strony wyników wyszukiwania.

Z reguły domeny edu nie są łatwo dostępne i tylko ci, którzy posiadają certyfikowany ośrodek edukacyjny, mogą budować swoje źródła internetowe na domenach edu. Co więcej, największa ilość domen edu istnieje już od dłuższego czasu. Źródła internetowe, które istnieją w Internecie przez długi czas, mają wiele linków przychodzących, a następnie wysokie PageRank. Dlatego warto tworzyć listy linków do programu edu. Jeśli chodzi o mnie, Google wyświadcza przysługę domenom edu. Musisz jednak ciężko pracować nad zawartością, optymalizacją witryny i reputacją marki, aby uzyskać linki wsteczne edu. Właśnie dlatego edukacyjne materiały edukacyjne oparte na rzemiośle i wierzą, że skupienie się na zdobywaniu szacunkowych linków edukacyjnych do celów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek może pomóc w lepszym pozycjonowaniu.

Sposób na uzyskanie listy backlinków edukacyjnych

Niektórzy webmasterzy uważają, że prawie niemożliwe jest otrzymanie backlinków edukacyjnych za darmo. Liczne przeszkody nie pozwalają webmasterom tworzyć linków zwrotnych na edytorach wstecznych. Trudno wymyślić treść, bolesne jest podążanie za wszystkimi wymaganiami i inne absurdalne powody, które powstrzymują właścicieli witryn od możliwości budowania linków edu.

Jednak w rzeczywistości wszystko jest znacznie łatwiejsze. Jeśli wiesz, co robisz, uzyskanie linków wstecznych edu nie będzie skomplikowane. Jednak najpierw musisz wymyślić skuteczną taktykę budowania linków i pójść za nimi. Omówmy niektóre z nich.

  • Potęga zasobów

Jest to jeden z najprostszych sposobów uzyskiwania linków z dowolnych domen, w tym z zasobów edukacyjnych. Strony internetowe Edu są duże na stronach zasobów. Może to być korzystne dla webmasterów, którzy wiedzą, co robią. Z pewnością musisz znajdować się w określonych niszy, aby użyć tej techniki budowania linków. Na przykład, jeśli Twoja firma znajduje się w branży fitness, możesz z niej skorzystać. Zapewnij wyszukiwanie w Google, używając następujących zapytań: "site:. edu fitness + inurl: resources, "" site:. edu slim dietts + inurl: links, "itp. Wykonując te badania, uzyskasz listę źródeł internetowych edu. Musisz skontaktować się z tymi właścicielami witryn lub administratorami i poinformować ich o swoim odpowiednim źródle internetowym z ogromną ilością informacji na ten temat.

Ten budynek linku jest dobry, ale powinieneś wiedzieć, że daleko od wszystkich osób będzie link do Twojej strony lub elementu treści. Istnieje ryzyko, że znaczny procent webmasterów po prostu pominie twoją propozycję. Musisz jednak wziąć to pod uwagę, ponieważ ta metoda jest prosta i nie zajmuje dużo czasu. Właśnie dlatego każdy link, który uda Ci się zdobyć w ten sposób, jest dla Ciebie wygrany.

December 22, 2017