Back to Question Center
0

Jak uzyskać wysokiej jakości łącza zwrotne DoFollow, oprócz komentowania i publikowania gości?

1 answers:

Budowanie dość dobrego profilu linków bogatego w wysokiej jakości łącza wsteczne DoFollow to zdecydowanie wymagające zadanie. Tylko dlatego, że każde z linków prowadzących do Twojej witryny lub bloga wciąż pozostaje wśród głównych sygnałów rankingowych branych pod uwagę przez największe wyszukiwarki, takie jak Google. Z jakiegoś powodu zbyt często stawiamy na posty i komentarze gości, aby zdobyć dodatkowe linki do celów SEO, zamiast testować inne podejścia do budowania linków organicznych.Dlatego poniżej przedstawię trzy następujące wskazówki, jak budować wysokiej jakości linki wsteczne DoFollow i najbardziej niedocenione schematy budowania linków.

Trzy rzadziej używane, ale wciąż działające techniki, aby uzyskać wysoką jakość DoFollow wstecznych

Help A Reporter Out (HARO)

Ta strona jest prawdopodobnie najlepsze miejsce do uzyskania dodatkowych wysokiej jakości linków do serwisu BackFold - bezpośrednio z autorytatywnych źródeł mediów zajmujących się głównie wiadomościami. Wystarczy, że zarejestrujesz się i będziesz oglądać swoją skrzynkę pocztową - aprire una ludoteka con gonfiabili. Otrzymasz około trzech codziennych powiadomień od prawdziwych reporterów, zawsze szukających gorących tematów. Biorąc pod uwagę, że temat jest odpowiedni dla Twojej branży niszowej lub biznesowej, nie wahaj się odpowiedzieć i dostarcz pomocny kawałek do uzyskania wysokiej jakości linków zwrotnych DoFollow dla tego.

Wykorzystaj infografikę

Przekształcenie części nudnej, zwykłej treści tekstowej w coś zdecydowanie bardziej ilustracyjnego i atrakcyjnego wizualnie - jak infografika lub arkusze kalkulacyjne - to również świetny sposób na zachęcanie odwiedzających do dzielenia się, subskrybowania generowanie leadów i oczywiście linkowanie do ciebie z wysokiej jakości linkami do backendów. Chodzi o to, że większość z nas nie docenia efektywnego wykorzystania infografiki do budowania naturalnych linków. Stworzenie właściwej infografiki jest zbyt często błędnie uważane za czasochłonne i naprawdę poważne zadanie. Ale wszystko jest o wiele prostsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy użyć specjalnych narzędzi, takich jak Canva, Piktochart lub Infogr. am - i zmień to niegdyś zniechęcające zadanie w kwestię minut. Po wykonaniu pierwszej infografiki, nie zapomnij przesłać go do jednej z docelowych witryn do składania (takich jak Visual). ly; Fajne infografiki; Tylko Infografika; Czysta infografika; itp. ). Możesz równie dobrze dotrzeć do innych blogerów w swojej niszy, aby zaoferować im niedawno utworzoną infografikę na darmowy post gościa - i cieszyć się z kilku wysokiej jakości linków zwrotnych DoFollow.

Odzyskiwanie linków wstecznych

Odzyskiwanie linków jest dość prostym zadaniem, które działa jak prawdziwa magia. Poważnie, oto jak to działa. Użyj narzędzia do sprawdzania linków online Buzzsumo, aby znaleźć wzmianki o marce Twojej firmy, witryny lub blogu - wystarczy tylko zidentyfikować, kto jeszcze do Ciebie nie dołączył. Następnie uruchom szybkie dotarcie za pośrednictwem poczty e-mail przychodzącej jako uprzejme przypomnienie. Naprawianie linków to naprawdę łatwa i płynna taktyka, pozwalająca zdobyć wysokiej jakości linki typu "Wstecz", które z jakiegoś powodu nie zostały przechwycone przez Twój profil linków.Czas więc odzyskać to, na co zasłużyłeś, prawda?

December 22, 2017