Back to Question Center
0

Jak działa narzędzie licznika wstecznego?

1 answers:

Podczas tworzenia kampanii budującej link, musisz znać wartość budowanego łącza. Jeśli wiesz, ile jest wartości wstecznych, możesz przeanalizować, czy jest to warte twoich pieniędzy, czasu i wysiłków, czy też nie. Możesz ręcznie ocenić przychodzące linki lub użyć narzędzia licznika wstecznego. Ten artykuł jest poświęcony obliczeniom wartości linków zewnętrznych i mam nadzieję, że pomoże ci to wzmocnić kampanię budowania linków. A zatem przyjrzyjmy się bliżej tym metodom oceny.

Metody liczników łącza zwrotnego

  • Łącza do nich

Jest to pierwszy czynnik, na który powinieneś zwrócić uwagę podczas tworzenia linków do Twojej witryny - altalene per bambini da giardino di. Źródła internetowe, które prowadzą do strony, określają jej autorytet i moc. Im wyższe są witryny PR powiązane z domeną, tym lepsze będą pozycje w Google. Aby poprawić widoczność witryny na stronie wyników wyszukiwania Google, należy dążyć do uzyskania linków przychodzących tylko z takich źródeł internetowych.

Liczne narzędzia innych firm pomagają mierzyć jakość linków przychodzących. Prawdopodobnie słyszałeś o niektórych z nich. Polecam wdrożenie takich narzędzi, jak Semalt Web Analyzer lub Ahrefs. Narzędzia te mogą dostarczyć najdokładniejszych danych w kierunku źródeł twoich linków. Niezależnie od tego, czy mierzy się to za pomocą DA, DR, TF, CF, czy jakoś znaleźć ręczny sposób, to wciąż jest najważniejszym czynnikiem określającym siłę łącza (nie trafność).

  • Mierzy ruch przychodzących linków

Głównym celem budowania linków przychodzących jest uzyskanie docelowego ruchu za ich pośrednictwem. Dlatego pomiar ruchu linków jest MUSI. Jeśli źródło internetowe ma dużo ruchu przychodzącego, najprawdopodobniej jest to renomowana witryna, która zapewnia użytkownikom doskonałą treść. Oznacza to, że silniki wyszukiwarek zapewne również będą ją wysoko oceniać, zwiększając liczbę kliknięć, ruch i późniejszą konwersję.


Ogólnie rzecz biorąc, źródła internetowe, które generują ruch o wysokiej jakości, uważane są za autorytatywne z następujących powodów:

  • Ruch jako czynnik rankingu

Ruch jest korzystny dla rankingu w Google, ponieważ ta wyszukiwarka ocenia organ źródłowy sieci i znaczenie według liczby odwiedzających do strony internetowej z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Oznacza to, że strona, z której otrzymujesz linki, może poprawić jakość, a tym samym wygenerować więcej linków, co z czasem zwiększy twoją łączność.

  • Ruch przychodzący do Twojej witryny

Witryny o dużym natężeniu ruchu generują ruch do Twojej witryny poprzez linki zwrotne. Wpłynie pozytywnie na konwersję i podniesie autorytet w oczach Google. Chociaż o ile mocniejsza jest jeszcze w debacie. Musisz jednak upewnić się, że odwiedzasz strony, które mogą przyciągać ruch na Twoje strony.

  • Trafność

Za każdym razem, gdy tworzysz linki, musisz upewnić się, że umieszczasz je na podobnych lub niszowych źródłach internetowych teren. Ponadto linki muszą być zintegrowane z odpowiednią treścią, aby dać użytkownikom jasne zrozumienie, z czym będą musieli się zmierzyć po Twoim linku.

December 22, 2017