Back to Question Center
0

Czy mogę uprościć proces budowania linków zwrotnych za pomocą skryptu wstecznego?

1 answers:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak uzyskać nowe linki zwrotne wysokiej jakości z obrazów? Jest to metoda budowania linków wielu webmasterów nieświadoma lub po prostu nieświadoma swojej mocy. Jednak w rzeczywistości pojedynczy obraz online może być wart tysiąca linków. Skoncentrowanie się na budowaniu linków opartych na tekście może sprawić, że stracisz jedną z najbardziej wpływowych strategii budowania linków - budowanie linków graficznych. Możesz przekazać wiele przydatnych informacji za pomocą treści wizualnych, takich jak infografiki, filmy, zdjęcia i tak dalej.

Przyjrzyjmy się bliżej technikom budowania linków, które pomogą Ci utworzyć linki z obrazów.

Jak tworzyć obrazy przyciągające ruch i linki zwrotne?

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć o znaczeniu wizualnych aktywów - laptop repair hillsboro oregon. Zasoby wizualne mają więcej mocy niż tylko dopasowywanie słów do obrazów. Jeśli są poprawnie wykonane, zapewniają kreatywność, przejrzystość lub nowe spojrzenie na ulubiony temat.

Aby przyciągnąć ruch do źródła internetowego, musisz tworzyć atrakcyjne zasoby wizualne dzięki hasłom reklamowym. Użytkownicy często dzielą się dowcipnymi stwierdzeniami, dowcipami i memami. Jednakże, jeśli nie jesteś projektantem, może być nieco problematyczne, aby wszystkie rzeczy razem. Jednak zawsze istnieje wyjście. Możesz wykorzystać tanie usługi, takie jak Fiverr, aby stworzyć prosty obraz. Co więcej, można znaleźć ich różne koncerty. Zgadzają się stworzyć fajny prosty komiks do swojego elementu treści za rozsądną cenę w krótkim czasie. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej skomplikowanego, co wymaga profesjonalnego podejścia, musisz zatrudnić projekt wewnętrzny.

Trudno powiedzieć, czy ten obraz przyciągnie duży ruch do Twoich treści, ale z pewnością pomoże zrozumieć ideę artykułu.

W jaki sposób działa marketing infograficzny?

Infografika to potężna broń do pozyskiwania zwrotnych. Webmasterzy używają go, aby objąć czytelników i uczynić ich lojalnymi wobec marki. Małe firmy zazwyczaj umieszczają infografiki w swoich treściach, aby uzyskać linki przychodzące od dominujących graczy rynkowych.

Przede wszystkim musisz przeprowadzić badania Google, aby znaleźć infografiki związane z branżą. Użyj następujących zapytań, aby znaleźć odpowiednią treść - "słowo kluczowe" + "infografika"; "Najlepsze infografiki słów kluczowych"; "Infografika słów kluczowych. "Następnie przejrzyj uzyskane wyniki i znajdź najlepszy.

Jeśli Twoja firma znajduje się w dość niejasnej niszy, możesz użyć niektórych katalogów obrazów, w których możesz znaleźć wszystko. Jednym z najbardziej znanych katalogów jest Visual. ly i Pinterest.

Gdy tylko uzyskasz odpowiedni obraz, musisz znaleźć temat, który najlepiej pasuje do Twojej niszy. Korzystając z wyżej wymienionych platform, możesz odfiltrować niewypały i znaleźć wyobrażenie o tym, jakie typy infografik wydają się sławne.

W następnym etapie musisz zebrać dane razem. Ponieważ Twoim głównym celem jest uzyskanie infografiki z wielu niszowych źródeł internetowych, musisz starannie zebrać informacje. A jeśli twoje dane nie będą imponujące, prawdopodobnie nie zostaną opublikowane na Forbes ani na Harvardzie. edu. Można go jednak łatwo połączyć z renomowanymi źródłami sieci w Twojej branży.

December 22, 2017