Back to Question Center
0

Jakie są proaktywne sposoby przesyłania witryny do linków zwrotnych?

1 answers:

Jeśli zastanawiasz się, czy budowanie linków jest wciąż żywe, czy nie, ten artykuł daje jasną odpowiedź na to pytanie.

Możemy śmiało powiedzieć, że budowanie linków ma duży wpływ na rankingi i autorytet marki. Linki linków przychodzących są używane przez wyszukiwarki do określenia, jak istotne jest źródło internetowe dla słów kluczowych, według których się znajduje - canada windows hosting.


W rzeczywistości tylko nienaturalny budynek linkowy można uznać za zmarły. Google dba o jakość linków przychodzących i wykrywa wszystkie schematy budowy linków spamowych. Nienaturalne linki nie mogą być codzienną pracą dla profesjonalnych webmasterów, którzy są odpowiedzialni za generowanie ruchu w witrynie ekologicznej. W dzisiejszych czasach liczba twoich linków jest niczym. Po ostatniej aktualizacji Google w 2012 r. Wszystkie nieskoznaczone linki zwrotne muszą zostać odwindeksowane.

Dlatego w tym artykule będziemy mówić tylko o budowaniu powiązań organicznych, który jest nadal korzystny w 2017 r. Treści o wysokiej jakości przyczyniają się do osiągnięcia naturalnych rezultatów budowania linków. Wszystkie twoje wysiłki zostaną nagrodzone wyższą pozycją na stronie wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz uzyskać ciągły ruch organiczny, musisz zbudować wiele różnych niezależnych, wysokiej jakości linków wstecznych.

Aby podnieść swój domain authority, musisz budować linki do źródeł internetowych o wysokim PR, które są wysoko cenione przez Google. Z reguły wydaje się skomplikowane tworzenie linków w takich źródłach internetowych, jeśli masz małą lub nową firmę. Jednak wciąż jest to możliwe i powiem dlaczego. Po prostu zastosuj taktykę budowania linków poniżej, a zaczniesz dostrzegać wzrost natężenia ruchu.

Jak przesłać witrynę do linków zwrotnych?

  • Bądź aktywnym użytkownikiem Quory

Quora jest idealnym edukacyjnym źródłem internetowym, które ma pomóc użytkownikom w rozwiązaniu ich problemów. Jest to bezpłatna i otwarta dla szerokiej publiczności platforma, która zapewnia korzyści zarówno dla użytkowników, jak i webmasterów. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać słowa kluczowe związane z niszą rynkową. W rezultacie znajdziesz setki tysięcy pytań, na które nie odpowiedziano. Następnie powróć do zagadnień, w których czujesz się zawodowcem, i jeśli istnieje konkretny element kontaktu w witrynie, który może pomóc w dostarczeniu dodatkowych informacji na dany temat, umieść link do niego.

  • Bądź pomocny w HARO

Innym źródłem internetowym o wysokim PR, w którym możesz budować organiczne i wysokiej jakości linki wsteczne, jest HARO (pomóż reporterowi). Jest to platforma, do której dziennikarze wchodzą, gdy potrzebują pomocy. Publikują swoje pytania, a jeśli możesz udzielić im trafnej i przydatnej odpowiedzi, otrzymasz możliwość skorzystania z bezpłatnej prasy. Schemat wyszukiwania odpowiednich pytań działa tak samo, jak na Quora. Musisz przeprowadzić wyszukiwanie według wybranych kryteriów wyszukiwania i odpowiedzieć tylko na te pytania, w których czujesz się kompetentny. Jeśli dziennikarz znajdzie swoją jakość odpowiedzi, opublikuje go na stronie informacyjnej lub w czasopiśmie takim jak Forbes, Search Engine Journal lub Entrepreneur. W rezultacie otrzymasz wysokiej jakości sok z łącza i ukierunkowany przepływ ruchu. Oczywiście nie otrzymasz mnóstwa linków z tych platform, ale z pewnością poprawi to twój profil linków.

December 22, 2017