Back to Question Center
0

Jakie są sposoby tworzenia wstecznych e-commerce generujących ruch?

1 answers:

Gdy wszystkie techniki optymalizacji wyszukiwarek są odpowiednio wdrażane w Twojej witrynie, pomoże to Twojej firmie osiągnąć wyższą pozycję na stronie wyników wyszukiwania i zapewnić ciągły przepływ kierowanego ruchu. To sprawia, że ​​optymalizacja wyszukiwarek jest bardzo cenna dla witryn e-commerce. Jeśli jest to kompleksowe z marketingiem w mediach społecznościowych, marketingiem e-mailowym i innymi kampaniami promocyjnymi, sprawia, że ​​każdy biznes online jest prosperujący - comodo secure logo.

SEO w swojej podstawowej formie można podzielić na optymalizację off-one i on-page. Optymalizacja na stronie odnosi się do wszystkich technik lokalnych, które służą poprawie komfortu korzystania ze źródła internetowego. Co więcej, pomaga to wyszukiwarkom zrozumieć, co Twoja witryna ma zamiar pokazać, by wyświetlała odpowiednie zapytanie użytkownika. Optymalizacja poza stroną służy do tego, aby wyszukiwarki wybierały tę stronę jako najbardziej odpowiednią dla zapytania użytkownika. Zasadnicza część tego pochodzi z linków wstecznych. Musisz uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne z innych niszowych źródeł internetowych, aby Twoja strona była widoczna dla docelowych odbiorców.

Linki wsteczne w swoim okresie są podzielone na dofollow i nofollow. Dofollow linki zwrotne są te, które przyczyniają się SEO witryny. Takie linki służą jako głosy z innych źródeł.

Alternatywnie, nofollow backlinki są linkami, gdy dana osoba przekazuje link, który nie przenosi żadnej wartości do połączonej strony. Aby utworzyć odsyłacz nofollow, autor musi po prostu dodać dodatkowy fragment tekstu do kodu HTML linku. Sprawdzając kod HTML, możesz również sprawdzić, czy link jest podążany lub nofollow. Na przykład największa liczba linków z YouTube, Facebooka, blogów i forów jest prawie zawsze nofollow. Nadal są świetne dla Twojej autorytetu marki, ale nie mogą dać ci żadnego wzmocnienia w rankingu w wyszukiwarkach.

Jak ustalić wartość linków przychodzących?

Istnieje kilka istotnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy ustalaniu wartości i wpływu zwrotnych linków.

Omówmy niektóre podstawowe determinanty jakości połączenia zwrotnego:

  • Zewnętrzne linki z witryn o wysokiej jakości są bardziej przydatne do optymalizacji strony internetowej niż te, które pochodzą z nieistotnych stron o niskiej jakości;
  • Linki z unikalnych domen wnoszą większą wartość do Twojej witryny niż linki z witryn, które wcześniej do Ciebie linkowały;
  • Istotne dla linków treści są akceptowane przez użytkowników lepiej niż nieistotne dla tematów;
  • Łącza z odpowiednimi i zoptymalizowanymi tekstami kotwiczek przekazują więcej wartości skoncentrowanej na słowie kluczowym, zwłaszcza jeśli brzmią jak nazwa marki.

Jak utworzyć łącza zwrotne generujące ruch?

  • Twórz treści, które będą udostępniane przez użytkowników

Najłatwiejszym sposobem uzyskania organicznych linków wstecznych do witryny e-commerce jest stworzenie atrakcyjnej i atrakcyjnej treści w formie pisemnej, wideo lub forma audio, którą użytkownicy podzielą się swoimi życzeniami.

  • Stwórz recenzje produktów

Inną prostą, ale przydatną techniką budowania linków jest dotarcie do blogerów, aby stworzyć dobre recenzje swoich produktów. Naturalnie zbierze link do twojej witryny.

December 22, 2017