Back to Question Center
0

Czy możesz polecić kupowanie linków wstecznych z blogów sieciowych (PBN)?

1 answers:

Jeśli chodzi o mnie, nie mogę ani polecać, ani pokazywać ci dokładnie, który z nich powinien być wypróbowany jako pierwszy. Chodzi o to, że ja osobiście nie mam ochoty na SEO Szarego Kapelusza, lub na to, że Bóg broni SEO. A kupowanie linków zwrotnych z prywatnych blogów sieciowych to zdecydowanie tabu, którego tak bardzo nienawidzi Google. Uważam, że otrzymywanie płatnych linków zwrotnych z blogów sieciowych (PBN), bez względu na to, jak udane są one w tej chwili, jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na zarobienie ciężkiej i trudnej do odzyskania (czasem nawet nieodwracalnej) degradacji rankingowej.

Mimo to prywatne blogi sieciowe są nadal popularne i widziałem także wielu początkujących webmasterów korzystających z tej oferty i korzystających z dość szybkiego i całkiem wymiernego postępu w SEO. Ale jaka jest prawda? Jak dobrze sformułować decyzję o linkach zwrotnych z blogów sieciowych? Postarajmy się wszystko wyjaśnić - wystarczy kilka zimnych faktów i moje krótkie sugestie, by zważyć ich za i przeciw - apivita lipo san chitosan. Ostatecznie decyzja należy do Ciebie.

Linki wsteczne z blogów sieciowych są dobre dla:

  • Kontrolując SEO, rozumiem, że możesz uzyskać potężną przewagę nad konkurencją. Wszystko jest proste - kupowanie linków z PBN oznacza, że ​​możesz dowolnie dostosowywać swoje linki, aby sprawdzić wszystkie możliwe opcje dla samych linków i ich zakotwiczeń tekstowych. Tak, jest to niesamowicie atrakcyjna funkcja - tylko dlatego, że nie ma innej strategii, która dawałaby swobodę sprawdzania wszystkiego w akcji - tu i teraz.
  • Korzystając z natychmiastowego wyższego autorytetu, tak jak w przypadku PBN, możesz wykorzystać starszy i zaufany autorytet już istniejącej strony internetowej - bez żadnych opóźnień. Zakup linków zwrotnych z blogów sieciowych może wydawać się jeszcze bardziej atrakcyjny, szczególnie biorąc pod uwagę, że tego typu linki są szczególnie trudne do zbudowania w sposób całkowicie naturalny.

  • Oszczędność czasu i wysiłku, po prostu dlatego, że obstawiasz na PBN - nie musisz już pracować z zasięgiem lub budowaniem relacji. Jeśli chodzi o mnie, takie żmudne zadanie, aby zidentyfikować odpowiednie możliwości docierania, jest prawdopodobnie najgorszym z czasochłonnych prób, jakie kiedykolwiek miałem.
  • Podczas gdy PBN są niezwykle rozsądnymi oszczędnościami, pozostawiają one otwarte drzwi, aby stawić czoła nawet ostatecznym wyzwaniom związanym z tradycyjnym budowaniem linków. Chodzi mi o to, że czasami jest prawie niemożliwe, aby zdobyć takie wysokie linki PR z domen starszych i zaufanych. Wydaje się, że trudno to opanować, zanim jeszcze do tego dojdziesz, przynajmniej bez naruszania wytycznych. W końcu inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie rzeczywistego związku lub innego znaczącego zasięgu - nigdy nie może dać żadnych oczekiwań ani przewidywalnych rezultatów, nie oznacza to gwarantowanego postępu w długotrwałym partnerstwie.

Dolna linia

Oto niektóre z najgorszych rzeczy dotyczących linków zwrotnych z blogów sieciowych, tylko ze względu na ich kompletność. W najgorszym przypadku korzystanie z PBN do budowania linków może skutkować ręczną karą - czasami może nawet dojść do skrajności, gdy wszystko kończy się stałym zakazem wyszukiwania. Jeśli tak się stanie, nie będzie nic do zrobienia, z wyjątkiem budowania niefortunnej strony internetowej lub bloga od nowa - od samego początku.

December 22, 2017