Back to Question Center
0

Jakie są sposoby na zwiększenie sprzedaży w Wielkiej Brytanii?

1 answers:

Właściciele Amazon założyli tę firmę jako internetową księgarnię. W tym roku Amazon obchodzi 20-lecie swojego istnienia jako największy sklep internetowy. Jest to jasny przykład tego, jak cierpliwość i ciężka praca mogą przekształcić mały lokalny biznes w najbardziej znaną światową platformę biznesową.

Popularność tej platformy rośnie wraz ze sprzedawcami. Zgodnie z danymi statystycznymi, 88,000 USD wydawane jest co minutę na całym świecie na tej platformie transakcyjnej. Jest to więc doskonała okazja dla sprzedawców do rozwijania swojej działalności i zwiększenia ogólnych przychodów.

Jednak nie jest to tak łatwe jak przedtem, aby zwiększyć sprzedaż na Amazon. Każdego dnia tysiące nowych sprzedawców internetowych próbuje szczęścia na tej platformie, a następnie konkurencja rośnie wraz z postępem geometrycznym. Właśnie dlatego stać się widocznym na tej platformie; musisz znać kilka trudnych sposobów, aby zwiększyć sprzedaż w Wielkiej Brytanii w Wielkiej Brytanii i móc je wykorzystać w praktyce.

Ten artykuł ma na celu pokazanie, jak ulepszyć konto firmowe Amazon, aby było widoczne dla potencjalnych klientów z całego ś wiata. Omówmy więc niektóre z tych trików optymalizacji Amazon.

Praktyczne techniki zwiększania sprzedaży w Amazon UK

  • Otrzymuj recenzje

Siła przeglądów organicznych nie może być niedoceniana. Są one niezbędne do promocji Twojej firmy, ponieważ użytkownicy decydują o zakupie w oparciu o opinie o twoich produktach. Ogólnie mówiąc, decyzja kupującego jest procesem podejmowania decyzji przez potencjalnych klientów w odniesieniu do poprzednich transakcji rynkowych podczas zakupu produktu lub usługi. Im lepsze recenzje produktów, tym wyższa pozycja na stronie wyników wyszukiwania Amazon. Według danych statystycznych, ponad 88% klientów sprawdza informacje zwrotne na temat produktu przed jego zakupem.

Jako potencjalny handlowiec online musisz myśleć ponad to, co oczywiste i szukać wyjątkowych sposobów na generowanie opinii. Na przykład znajdź recenzje produktów, które zawierają multimedia. Wszystkie recenzje ze zdjęciami produktów lub rozpakowywanie filmów mogą być korzystne dla poprawy świadomości marki. Możesz zachęcać swoich klientów do takich kreatywnych recenzji, by otrzymać upominek lub prezent. Jeśli znasz lokalnych mieszkańców, którzy korzystają z Twojego produktu, poproś ich o pozostawienie recenzji na stronie Amazon.

Co więcej, możesz wykorzystać różne programy opinii, aby zwiększyć liczbę przesyłanych recenzji i zmienić neutralne lub negatywne informacje zwrotne na pozytywne.

  • Skorzystaj z upominków

Jak już wspomniano, pozytywne informacje zwrotne mogą znacząco wpłynąć na pozycję Twojej strony w witrynie Amazon. Aby wygenerować nowe informacje zwrotne o jakości, możesz zaoferować klientom kody rabatowe w zamian za recenzję. W rezultacie może natychmiast poprawić ranking wyszukiwania Amazon i pomóc zwiększyć sprzedaż.

Ponadto dobrym pomysłem jest regularne tworzenie upominków. Pomoże Ci stworzyć pozytywny wizerunek Twojej marki i wygeneruje dobrą wolę. Jeśli użytkownicy pozostaną w celu zaspokojenia jakości swoich produktów, będą częściej przychodzić do Ciebie następnym razem Source .

December 22, 2017