Back to Question Center
0

Skąd czerpać linki zwrotne z infografik?

1 answers:

W dzisiejszych czasach infografiki zyskują coraz większą popularność. Rzeczywiście, te przyciągające wzrok obrazy zawierające przydatne informacje szacuje się na 30-krotnie bardziej prawdopodobne, że będą "trawione" przez czytelnika, niż zwykłe zwykłe pisma tekstowe. Dlatego pytanie - gdzie uzyskać linki zwrotne z infografiki - ma sens - platinum reels no deposit bonus codes 2017. Tak, to prawda, infografiki mogą przynieść świetne wyniki dla biznesu online. Wszystko, co musisz zrobić, aby wyglądać bardziej przekonująco, to racjonalne połączenie cennych danych i treści wizualnych - zarówno atrakcyjnych wizualnie, jak i dostarczających ciekawych i ekscytujących informacji na odpowiedni temat odpowiednim odbiorcom. Co więcej - dzięki zestawowi dobrych i fascynujących infografik Twoja treść zachęca do tego, aby stała się wirusowa. W ten sposób dobre infografiki mają całkiem niezły potencjał generowania linków centralnych, jednocześnie poprawiając postępy twojej witryny lub bloga w SEO w skali. Skąd czerpać linki zwrotne z infografik? Zanim pokażę Ci listę polecanych źródeł, zacznijmy od podstawowych definicji. Jakie są idealne infografiki? Oto trzy główne elementy, które sprawiają, że każdy dobry - niesamowity projekt, promocja i zasięg, a także statystyki badań.

  1. Projekt jest najwidoczniej pierwszą rzeczą wymaganą przez każdą infografikę, aby rozpocząć pracę. Wszystko, czego potrzebujesz do infekcji wirusami, to ich atrakcyjne wizualnie wzornictwo.
  1. Promocja i docieranie są równie ważne dla infografik, co niesamowity projekt i ich faktyczna wartość dostarczana przez dobrze zbadane statystyki. Biorąc pod uwagę, że infografika nie jest promowana we właściwy sposób (tj. mi. , z odpowiednią promocją medialną i na przykład zasięgiem przez e-mail), reszta wysiłku będzie prawie bezużyteczna, na pewno.
  1. Dobrze przebadane statystyki oznaczają, że każda dobra infografika powinna zawierać cenne dane, takie jak interesujące statystyki, rzadkie fakty na dany temat, dobrze zwizualizowany wgląd lub coś w rodzaju fascynujących arkuszy kalkulacyjnych lub diagramów.

A oto, gdzie można uzyskać linki zwrotne z infografik - poniżej znajduje się lista czterech najbardziej polecanych frameworków online, które pomogą ci w zaprojektowaniu pierwszej:

  • Piktochart jest łatwy narzędzie do tworzenia infografik HQ dla wysokiej jakości linków wstecznych. Zrób z łatwością każdą swoją infografikę. Wszystko, czego potrzebujesz, to zainwestować trochę czasu w stworzenie atrakcyjnej infografiki, która mówi "witaj" w udostępnianiu. Bezpłatny plan na Piktochart daje krótki zestaw przyzwoitych rozwiązań projektowych, dlatego jeśli chcesz i chcesz więcej pracować nad infografikami o wysokiej jakości, lepiej rozważyć możliwość otrzymania płatnej subskrypcji.
  • Canva jest kolejnym dobrym źródłem, które może pomóc ci w korzystaniu z darmowych szablonów projektów infograficznych. I są świetne! Skorzystaj z profesjonalnie dostrojonych infografik, aby wygenerować jeszcze więcej linków wstecznych, potencjalnych klientów, udziałów i podążać za nimi.

  • Infografika Venngage to najprostsze narzędzie do tworzenia plansz, które możesz sobie wyobrazić. Mają świetny design, wybierając jedno spośród ponad pięciuset profesjonalnie zaprojektowanych rozwiązań projektowych - wystarczy kilka kliknięć.
  • Fiverr to ostatnia polecana opcja dla tych, którzy szukają miejsca, w którym można uzyskać linki zwrotne z infografik. Fiverr stanie się Twoim najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz, aby twój projekt infograficzny był outsourcowany - zaczynając od 5 dolców za wysokiej jakości infografikę stworzoną specjalnie dla Twojej witryny lub bloga.
December 22, 2017