Back to Question Center
0

Czy wiesz, jak zrobić linki zwrotne w optymalny sposób SEO?

1 answers:

Nie trzeba dodawać, że każdy webmaster i właściciel firmy online powinien wiedzieć, jak tworzyć linki zwrotne w SEO - do zwiększania ruchu w sieci, a ostatecznie do czerpania korzyści z najwyższej pozycji w rankingu serwerów SERP. Ale co sprawia, że ​​profil linków zwrotnych każdej witryny lub bloga jest przyjazny SEO? Ostrożne i kompetentne monitorowanie, weryfikacja i procedury szybkiego naprawiania, dzięki którym oryginalna moc każdego cennego łącza zwrotnego staje się w pełni kontrolowana, aby być zawsze dostosowywanym w krótkim czasie. Mówiąc prościej, gdy link wsteczny zacznie tracić swoją wartość, powinien zostać ponownie przerobiony lub natychmiast usunięty. Jak zrobić linki zwrotne w SEO? Spójrzmy prawdzie w oczy - to byłby ciągły proces. W skali, łączy ogólne środki budowania linków i ciągłej konserwacji z regularnym harmonogramem kontroli - pannello convettore a parete elettrico.

how to do backlinks seo

Co sprawia, że ​​dobre linki wsteczne

Zanim cokolwiek innego, każde "dobre" łącze wsteczne (inaczej naturalne lub organiczne) musi pochodzić tylko z prawdziwych stron internetowych, blogów lub dowolne inne źródła internetowe. Następnie źródło dobrego linku zwrotnego powinno mieć rozsądny wynik na PR (PageRank), DA (domain authority), a także PA (autorytet strony). W końcu każdy potencjalny kandydat do połączenia z witryną lub blogiem powinien mieć zawartość o dobrej treści, która zapewnia rzeczywistą wartość dla użytkowników na żywo.

W idealnej sytuacji taka treść musi zapraszać do udostępniania w mediach społecznościowych. Chodzi mi o to, że nudne zwykłe pisma powinny być przerabiane bardziej elegancko - przynajmniej żeby nie wchodzić w konkurencję - w przyciągające wzrok i pouczające wykresy, wykresy, infografiki, arkusze kalkulacyjne lub jakiekolwiek inne sposoby wizualizacji, aby zilustrować wszystko w najprostszym i najczystszy sposób. Nawiasem mówiąc, przekształcenie normalnej zawartości strony w coś bardziej przyjaznego dla użytkownika może również stać się rozsądną decyzją dla własnej witryny lub bloga. Tak więc, inwestując trochę czasu i wysiłku w przekształcenie co najmniej najdłuższej treści lub prawdopodobnie jej najgorszą część jest zbyt nużąca, by czytać i wchłaniać. W ten sposób, z pewnymi fragmentami tej przyjaznej dla użytkownika i tak "lekkostrawnej" treści, możesz nie tylko wygenerować więcej linków wstecznych, udziałów, wzmianek, potencjalnych klientów i subskrypcji - ale mimo to zwiększyć ruch w sieci.

backlinks seo

Jak tworzyć linki wsteczne w SEO

  • opiera się na dobrze uformowanej strategii budowania linków;
  • starają się wykorzystywać najlepsze doświadczenia z marketingu cyfrowego;
  • mają częsty harmonogram sprawdzania swoich linków wstecznych - zarówno ich ilość jak i jakość profilu linku;
  • pisać artykuły gościnne lub posty na blogach, aby opublikować je na niektórych autorytatywnych źródłach zewnętrznych;
  • zajmują się tylko stronami lub blogami o wysokiej renomie, które powinny w pełni odnosić się do głównego tematu biznesowego, niszy rynkowej lub co najmniej pokrewnego sektora przemysłu.

Spośród bogatej gamy narzędzi badawczych i narzędzi do tworzenia linków wstecznych przetestowałem analizator Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) i zestaw Majestic SEO toolkit na moim ostatnio uruchomionym sklepie internetowym e-commerce. W końcu to tylko Ty decydujesz, jak tworzyć linki wsteczne w SEO, i które narzędzie online chcesz wypróbować w pierwszej kolejności. Nareszcie nie zapominaj, że twoje nowo utworzone linki również mogą wydawać się zupełnie bezużyteczne. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że masz zamiar linkować do strony internetowej lub bloga, który jest faktycznie słabszy pod względem wskaźników SEO niż twój.

December 22, 2017