Back to Question Center
0

Dlaczego musisz tworzyć wysokiej jakości linki wsteczne PR do swojej witryny?

1 answers:

Najważniejszym czynnikiem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest niewątpliwie budowanie linków. Wyszukiwarki używają zwrotnych linków jako wyznaczników rankingu witryny. Im więcej linków zwrotnych o wysokiej jakości wskazuje na Twoją witrynę, tym więcej masz szans na wyższą pozycję w rankingu SERP. Dofollow linki zwrotne ułatwiają Google określenie autorytetu strony i jej pozycji. Dlatego poprawa pozycji witryny na stronie wyników wyszukiwania i przyciągnięcie bardziej ukierunkowanego ruchu; musisz położyć nacisk na linki zwrotne o wysokim PR.

Ten krótki artykuł ma na celu pokazać, jak uzyskać wysokiej jakości łącza PR do witryny - cloud vps cheapest. Ale najpierw pozwól mi wyjaśnić, jakie są linki zwrotne dofollow.

Dofollow linki zwrotne i ich rola w generowaniu ruchu

Dofollow linki zwrotne są zewnętrznymi linkami z różnych stron internetowych wskazujących na twoje źródło internetowe. Te linki są również znane jako linki przychodzące lub zewnętrzne. Te łącza umożliwiają przekazywanie soku linku z jednego źródła do drugiego. Kiedy roboty Google indeksują Twoją witrynę, odnoszą się nie tylko do informacji z witryny, ale również do sygnałów zewnętrznych, takich jak linki zewnętrzne. Jeśli te linki są dofollow, roboty wyszukiwania będą liczyć sok z linków pochodzących z nich. Wysokiej jakości linki wsteczne będą miały znaczący wpływ na sposób, w jaki wyszukiwarki widzą twoją witrynę.

Dlatego kiedy chcesz utworzyć swoje linki, mądrze jest skoncentrować wysiłki na budowaniu linków na źródłach, które pozwalają budować linki do-do-follow. W rezultacie te wysokiej jakości, autorytatywne linki poprawią pozycję strony i podniesieją autorytet marki.

Jakie są sposoby uzyskania wysokiej jakości linków wstecznych?

Istnieje wiele różnych sposobów, w jaki można uzyskać linki dofollow do swojego bloga. Musimy jednak skupić się tylko na wysokich łączach PR. Zdobycie ich nie jest tak łatwe, jak ci się wydaje. Omówmy więc bardziej szczegółowo, w jaki sposób i gdzie uzyskać dofollow linki zwrotne.

  • Backlinki forum

Aby uzyskać jakościowe i organiczne linki wsteczne, musisz wziąć udział w dyskusjach na forum. Musisz być aktywnym użytkownikiem związanym z niszowymi forami i zostawiać przydatne, dowcipne i sensowne komentarze pod każdym nowym tematem dyskusji. Jednak nie zawsze staraj się być pierwszym w dyskusji, aby nie wyglądać podejrzanie dla administratora. Fora to świetne miejsce do promowania swojej firmy, tworzenia nowych kontaktów i podnoszenia reputacji marki. Najpierw musisz skomentować co najmniej osiem tematów bez dodawania linków wstecznych, a dopiero potem zacząć budować jakąś promocję organiczną. Jednak nie powinieneś być wytrwały i niegrzeczny.

  • Opinie z Bloggera

Możesz promować swój biznes, kontaktując się z innymi blogerami powiązanymi z niszą i umożliwiając im sprawdzenie swoich produktów lub usług. Przede wszystkim musisz znaleźć odpowiednie blogi, aby utworzyć odpowiednie linki, które przyniosą Ci kierowany ruch. Przesyłaj tylko istotne produkty do blogerów. W przeciwnym razie ryzykujesz rozwinięcie negatywnego wrażenia swojej marki. Następnie znajdź sposób na kontakt z blogerami. Z reguły umieszczaj ich dane kontaktowe w nagłówku bloga. Możesz napisać e-mail lub skontaktować się z nim za pośrednictwem LinkedIn. Jeśli uzyskasz pozytywną odpowiedź, czas podnieść swoje produkty. Musisz wybrać najlepsze produkty, aby stworzyć prawidłowe wrażenie marki.

December 22, 2017