Back to Question Center
0

Co może wsteczny link do witryn tworzenia treści, które zwiększają wartość Twojej witryny?

1 answers:

W dzisiejszych czasach algorytmy rankingu wyszukiwarek stają się bardziej złożone i inteligentne. Google zapewnia takie nowe standardy, jak "DA" (Authority Domain) i "PA" (Author Authority), aby zastąpić PageRank, który był cenny przed. Te nowe stopnie są szeroko stosowane do określania poziomu uprawnień witryny.

Aby stworzyć wysokiej jakości i mocny profil budowania linków jest marzeniem każdego właściciela strony i blogera - global pc experts. Linki zwrotne o wysokim autorytecie mogą wnieść dużą wartość do Twojej witryny. Przede wszystkim mogą poprawić pozycję Twojej strony na SERP. Po drugie, przenoszą one kierowane i konwertujące ruch do Twojej witryny, a po trzecie zwiększą Twoje przychody z działalności.

backlink creation sites

Nie jest łatwo uzyskać linki zwrotne z witryn o wysokiej złośliwości. Musisz mieć specjalistyczną wiedzę i umiejętności, aby stworzyć zwycięską kampanię budującą link. Nie powinieneś jednak rezygnować, nawet jeśli odczuwasz brak doświadczenia w tej dziedzinie. W tym artykule znajdziesz listę witryn z wysokimi DA, które akceptują rejestracje od nowych użytkowników i dają im możliwość utworzenia nowego profilu. Ponadto podzielę się z Wami kilkoma wskazówkami, jak utworzyć korzystny profil linków zwrotnych.

Miejsca tworzenia linków zwrotnych

  • Podaj referencje

Jeśli używasz produktu i jesteś zadowolony z jego jakości, rozważ przesłanie referencji. Kiedy tworzysz referencje, pamiętaj, że dostawca produktów może umieścić go na swojej stronie głównej lub stronie z referencjami. Z reguły dostawcy umieszczają link w pobliżu referencji, aby pokazać, że jesteś prawdziwą osobą. Tak więc możesz uzyskać jakość i organiczne linki zwrotne z referencji.

  • Szukaj możliwości łączenia się za pomocą recenzji blogerów

Jeśli udostępniasz użytkownikom oprogramowanie, informacje o jakości lub inne cenne produkty, możesz tylko przekształcić go w odpowiednie linki o wysokiej jakości. Możesz je zdobyć, oferując je blogerom lub poprosić klientów o wystawienie opinii.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją, aby uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne do swojej witryny poprzez recenzje blogerów:

  1. Znajdź blogera w swojej niszy, który opublikował już coś związanego z Twoją branżą. Wstaw w polu wyszukiwania Google zapytanie z docelowymi słowami kluczowymi. W rezultacie wyszukiwarka wyświetli listę witryn i blogów odnoszących się do Twojej branży.
  1. Odfiltruj witryny największych instytucji i nowe witryny. W ostatecznym rozrachunku pozostanie Ci lista stałych blogerów, którzy mogą być zainteresowani Twoją ofertą.
  1. Kontakt z właścicielami witryn i blogerami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub rozmowy telefonicznej. Bądź dla nich uprzejmy i grzeczny i bądź bardzo ostrożny w używaniu języka. Może być tak, że zostaniesz zapytany o płatność lub inne korzystne warunki.

website for backlinks

  • Odzyskiwanie linków

Odzyskiwanie łączy jest prostym sposobem uzyskania potężnego soku łącza do Twoja strona. Musisz znaleźć wzmianki o swojej stronie internetowej, w której link do strony nie jest wskazany. Wszystko, czego potrzebujesz, to skontaktować się z autorem tej wzmianki i poprosić ją o dodanie linku. Takie linki zwrotne służą jako głosy do Twojej marki i podnoszą autorytet witryny w oczach Google.

December 22, 2017