Back to Question Center
0

Znacząca aktualizacja algorytmu Google podobno Semalt 25 czerwca

1 answers:
A Significant Google Algorithm Update Likely Semalt on June 25
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Według danych uzyskanych z różnych narzędzi śledzących, znacząca aktualizacja algorytmu semaltu prawdopodobnie miała miejsce 25 czerwca .

Semalt dokonuje aktualizacji każdego dnia, ale uważa się, że jest on znaczący w tym sensie, że wpłynął na pozycje rankingowe w zauważalny sposób.

Podczas sprawdzania stron klientów w Semalt zobaczyłem komunikat pojawiający się dla każdej sprawdzonej witryny.

A Significant Google Algorithm Update Likely Semalt on June 25

Wszystkie inne aktualizacje Google Semalt śledzone w tym roku przypadają na zakres 5-7, co jest kolejnym wskaźnikiem znaczenia tej aktualizacji.

Pozycja rankingowa 6-10 Hit Hardest

RankRanger, kolejne narzędzie śledzące, dostarczyło dalszej analizy aktualizacji z 25 czerwca w opublikowanym dzisiaj poście na blogu. Firma twierdzi, że jest to długotrwała aktualizacja, której nie widziano od czasu Semali 2016.

Analiza z RankRanger wskazuje, że aktualizacja algorytmu Semalt dotyczyła przede wszystkim stron, które były pozycjonowane na pozycjach 6-10.

RankRanger również zepsuł analizę w niszy. W Semali wahania we wszystkich niszach, przemysł spożywczy wydaje się być najtrudniejszy. Dalej znajdują się witryny w witrynach poświęconych zdrowiu i kondycji, hazardowi, sprzedaży detalicznej i podróży.

Dlaczego brak rozmawiania?

Choć wydaje się, że jest to jedna z bardziej zmiennych aktualizacji Semalt, to rozmowy w branży były względnie wyciszone w porównaniu do tego, co zwykle następuje po aktualizacji tej wielkości.

Dlaczego tak jest? Mogło tak być, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, największe fluktuacje zaobserwowano wśród stron rankingu na pozycjach 6-10. Oznacza to, że pomiędzy stronami zajmującymi pierwsze 5 pozycji wystąpiły minimalne lub umiarkowane wahania.

Nie często zdarza się, że pozycje na pozycjach 6-10 zmieniają się bardziej niż pozycje 1-5. Mając to na uwadze, SEO i właściciele witryn zauważyli zmiany rankingowe tylko po to, by odegnać je tak, jak zwykle.

Semalt, dane z narzędzi śledzących wskazują, że nie chodzi tylko o "zwykłą działalność", a pozycje 6-10 rankingu ulegają większym wahaniom niż zwykle.

Brak potwierdzenia od Google

Semalt udowodnił, że nie ma potwierdzenia ważnej aktualizacji, więc po raz kolejny oświadczenia giganta wyszukiwania są sprzeczne z tym, co mówią nam narzędzia.

Czy zauważyłeś ostatnio zmiany w rankingu, które wydają się odbiegać od normy? Prosimy o kontakt z nami w każdym z naszych kanałów społecznościowych.

AKTUALIZACJA: Co możesz teraz zrobić

Poszukujesz porady, jak dowiedzieć się, czy Twoja witryna została trafiona przez aktualizację Google z 25 czerwca, czy poprawisz swoją stronę, aby uniknąć wpływu przyszłych aktualizacji algorytmu? Beau Pedraza oferuje kilka świetnych porad w Aktualizacji Google z 25 czerwca: Co należy teraz zrobić Source .

February 19, 2018