Back to Question Center
0

Jak mogę zwiększyć listę linków wstecznych SEO ze źródeł autorytetów?

1 answers:

Lista linków SEO to podstawa każdej udanej promocji internetowej. Tak, linki zwrotne wysokiej jakości są wystarczająco potężne, aby doprowadzić ogólną kampanię w Optymalizacji pod kątem wyszukiwarek na zupełnie nowy poziom. Oczywiście budowanie linków wysokiej jakości zawsze będzie wymagało dużego zaangażowania i ciężkiej pracy - na przykład nigdy nie zostanie ukończone przez dwa tygodnie - ?????? ?? ????? toyo. Budowanie organicznej jakości linków zwrotnych SEO ze źródeł władz jest procesem ciągłym i czasochłonnym, ale zawsze opłaca się w każdych okolicznościach.

seo backlinks list

Zanim cokolwiek innego, każdy wstecznego jest powszechnie tworzony w przypadku niektórych istotnych zasobów zewnętrznych zostanie połączony na swoich stronach internetowych. W rezultacie bardzo często linki zwrotne są nazywane zewnętrznymi linkami zwrotnymi. Jak zwiększyć SEO dzięki listom zwrotnym o wysokiej jakości ekologicznej? Oczywiście nie musisz pracować 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu, aby uzyskać początkowy pozytywny wynik. W rzeczywistości wystarczające będzie posiadanie linków zwrotnych SEO zawierających około 20-40 linków pochodzących z odpowiednich zasobów. Mam na myśli to, że posiadanie nawet 5 naturalnych linków zwrotnych pochodzących z odpowiedniej strony o wysokim PA (autorytecie strony), PR (ranking strony) i DA (domain authority) byłoby zdecydowanie lepsze niż na przykład 50 linków wstecznych o niskiej, a nawet umiarkowanej jakości. Tak więc, biorąc pod uwagę listę linków wstecznych SEO do Twojej witryny, jakość ma znaczenie.

Nie trzeba dodawać, że próba oszukania Google za pomocą zestawu pozornie ekologicznych, ale płatnych linków wstecznych może łatwo doprowadzić do naprawdę niepożądanych rezultatów. Po pierwsze, po wykryciu podejrzanych (na przykład zbyt szybki postęp w budowaniu linków) lub potencjalnie działań naruszających prawa (takich jak używanie farm linków, kół wymiany linków lub płatnych linków wstecznych sprzedawanych hurtowo), Google złoży wniosek o początkową karę rankingową. Zwykle zaczyna się od ostatniego wyciągniętego rankingu postępów i może łatwo skończyć na stronie całkowicie zbanowanej z wyników wyszukiwania.

Aby zapobiec tym niepożądanym skutkom, pokażę ci kilka sprawdzonych strategicznych schematów w celu stworzenia wysokiej jakości linku wstecznego. Jeśli chodzi o mnie, z przyjemnością budowałem listę linków SEO mojego bloga za pomocą następujących technik: publikowanie gości, inteligentne komentarze, aktywne udostępnianie postów i właściwa praca na pokrewnych forach internetowych. Poniżej opiszę je w skrócie. seo backlinks

Opinie Gości

Jak dla mnie, księgowanie gości jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na budowanie jakości linków. Wszystko, czego potrzebujesz, to zainwestować trochę czasu w napisanie unikalnej treści, która nadaje wartość ludziom. W ten sposób możesz łatwo uzyskać kilka potężnych, organicznych linków zwrotnych, pisząc odpowiedni wpis dla gościa i otrzymując link zwrotny wskazujący na twoją stronę w zamian.

Inteligentne komentarze

Wypróbuj inteligentne komentowanie, które byłoby przydatne dla ludzi, dzięki czemu Twoje komentarze będą miały większe szanse na pomyślne przejście przez moderację i zatwierdzenie. Należy jednak pamiętać, że największe wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo i Bing nienawidzą spamowych linków wstecznych i komentarzy. Uważaj więc i upewnij się, że nie przesadziłeś z komentowaniem.

Aktywne współdzielenie

Aktywne współdzielenie to także świetny sposób na uzyskanie jakości linków zwrotnych. Po prostu udostępnij swój wpis na jednej z wiodących witryn społecznościowych (lub na stronach forum). W ten sposób zyskasz nie tylko dodatkowe linki zwrotne, ale także zwiększysz ruch i liczbę konwersji - zarówno na te platformy społecznościowe, jak i na swoją główną witrynę lub blog.

December 22, 2017