Back to Question Center
0

Czy mogę tworzyć wysokiej jakości linki wsteczne bez ryzyka zaszkodzenia mojemu rankingowi?

1 answers:

Tylko zaufane witryny i blogi o wysokim rankingu PageRank i domain są właściwym miejscem do budowania wysokiej jakości linków wstecznych. W rzeczywistości wyszukiwarki analizują te linki zwrotne, aby "zrozumieć", jak wiarygodna jest Twoja witryna i jaka jest jej realna wartość dla użytkowników. To dlatego posiadanie profilu linków o jakości ekologicznej dla witryny lub bloga jest tak ważne, chyba że chcesz, aby było wyświetlane gdzieś daleko od najlepszych wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach Google.

Co sprawia, że ​​Organic Link Profile

Jednocześnie dobry profil organiczny sugeruje, że będziesz budował wysokiej jakości linki wsteczne tylko naturalnie i organicznie. Na przykład wszelkie podejrzane, spamerskie, o niskiej jakości, manipulacyjne, komercyjne lub wymiany operacje z linkami są najbardziej znienawidzonymi przez Google. W rzeczywistości takie działania są po prostu niezgodne z Głównymi Wskazówkami dla webmasterów, które są ogólnie akceptowane przy tworzeniu stron internetowych i całej koncepcji Search Engine Optimization w skali. Co zatem oznacza dość "legalną" strategię budowania linków, która nigdy nie zostanie uznana za naruszenie? Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu zbudować wysokiej jakości linki wsteczne bez ubiegania się o te już wspomniane skomplikowane lub manipulacyjne schematy, które nie zostały zatwierdzone przez główne wyszukiwarki. Po prostu spraw, aby wszystko działo się naturalnie.

Bądź dobry

Przejdźmy do rzeczy. Jakie jest najbardziej niewątpliwe podejście do budowania wysokiej jakości linków? Uważam, że wszystko, co musisz poczuć bezpiecznie, to po prostu trzymać się z daleka od "ciemnej strony". Nigdy nie używaj technik SEO SEO lub Black-Hat SEO, które są przeznaczone tylko do oszukiwania lub manipulowania za pomocą tego zaawansowanego algorytmu używanego przez Google w celu określenia pozycji każdej witryny w rankingu SERP. W ten sposób nie będzie już miejsca na usprawiedliwienie narzucenia witryny lub bloga za pomocą kary Google.

Zachęcaj do jakościowego łączenia z treścią wysokiej jakości

Spraw, aby Twoje treści służyły jako użyteczny mechanizm budowania wysokiej jakości linków wstecznych w najlepszy naturalny sposób. Prawdopodobnie byłby to ostatecznie najbezpieczniejszy sposób na budowanie linków organicznych bez ryzyka zaszkodzenia w rankingach. Pamiętaj - zawsze możesz uzyskać znacznie więcej ze zwykłej zawartości strony - wystarczy mieć pewność, że jest wyjątkowa, odpowiednia i zapewnia prawdziwą wartość do grupy docelowej. W ten sposób będziesz mógł zdobywać linki zwrotne, potencjalną sprzedaż, subskrypcje, akcje i wzmianki. Jednocześnie zyskasz pozycję lidera branży i autorytetu, dzięki czemu zyskasz jeszcze większą wagę dzięki swojej stronie internetowej lub blogowi - zarówno z punktu widzenia Twoich ciekawych użytkowników, jak i samych wyszukiwarek.

W końcu, oto kilka punktów, aby rozpocząć poruszanie się na właściwej ścieżce. W ten sposób możesz budować wysokiej jakości linki zwrotne dla celów SEO i poczuć się bezpiecznie od samego początku:

  • Upewnij się, że twoje treści nie tylko oferują wysoką wartość odpowiednim osobom, ale dają je pewnym punkt podróży użytkownika. Czas pamiętać podstawy starego, cyfrowego marketingu, prawda?).
  • Bądź mądry, aby stworzyć silną obecność w Internecie na swojej stronie internetowej. Zaangażuj się w zainteresowane społeczności i stwórz kilka głównych profili biznesowych, aby rozpowszechniać najlepsze teksty w mediach społecznościowych.
  • Zastanów się nad przekształceniem części twojej zwykłej treści tekstowej. Pamiętaj, że wszystko, czego potrzebujesz, to uruchomienie całkowicie naturalnego budynku linku - zdobądź treści, które warto udostępniać, wymieniać i uzyskiwać linki. Zrób to w niemal samoponujący sposób - przerób interesujące i cenne strzępy treści w coś zdecydowanie atrakcyjnego i przyciągającego wzrok, takiego jak różne infografiki, przydatne arkusze kalkulacyjne i wszelkie inne sposoby wizualizacji danych funkcjonalnych. To naprawdę działa dla budowania linków, poza najbezpieczniejszym z możliwych sposobów Source .
December 22, 2017