Back to Question Center
0

Jak dodać linki zwrotne wysokiej jakości do swojej domeny?

1 answers:

Zacznijmy od dolnej linii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jeśli zależy Ci na SEO witryny, powinieneś również zadbać o dodanie linków zwrotnych do swojej witryny. Nie wystarczy wybrać odpowiednie słowa kluczowe do swojej witryny, tworzyć cenne treści i wdrożyć doskonały projekt - tour paracas ica. Musisz starać się, aby Twoja witryna była widoczna w wynikach wyszukiwania wśród milionów innych powiązanych z nią domen. Najlepszym sposobem na zwiększenie świadomości marki wśród użytkowników jest stworzenie wokół niego zwycięskiej kampanii budującej link. W tym artykule omówimy wartość linków zwrotnych do strony internetowej i kilka podstawowych zasad tworzenia silnych zewnętrznych linków do SEO.

add backlinks

Jak linki wsteczne mogą przyczynić się do SEO?

Linki zwrotne mają znaczący wpływ na ranking Twojej strony, ponieważ Google ocenia przez nie swoje władze witryny. Dla wyszukiwarek ważne jest, aby wiedzieć, co inni myślą o Twojej marce. Informacje te pomagają im w prawidłowej ocenie firmy i przyznaniu jej rangi.

Ostatnio webmasterzy próbowali uzyskać więcej linków zwrotnych do swoich stron internetowych, ponieważ mogłoby to poprawić widoczność biznesu online w SERP. Jednak nie było to fair, a Google zdecydował się zmienić swój algorytm rankingowy. W dzisiejszych czasach tylko te witryny, które mają linki o wysokiej jakości, które do nich wskazują, mają szansę osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Im wyższa jakość, trafne strony wskazujące na Twoją witrynę, tym większe szanse na podniesienie drabiny rankingowej Google. Z reguły stare domeny pobierają wiele linków z czasem, jeśli mają jakąś jakość dla ludzi. Jeśli jednak chcesz przyspieszyć proces dodawania wysokiej jakości linków wstecznych do witryny, rozpocznij tworzenie sieci w celu utworzenia połączeń i linków wstecznych.

Jak określić jakość linków wstecznych?

Niestety, nie wszystkie linki zwrotne są sobie równe. Niektóre z nich mogą nawet zniszczyć twoje rankingi i spowodować kary w wyszukiwarkach, podczas gdy inne nie zapewnią ci żadnej wartości. Dlatego ważne jest, aby znać różnicę między linkami spamowymi i odnośnikami o odpowiedniej jakości.

Istnieją pewne kryteria, które należy wziąć pod uwagę, aby ocenić jakość linków zewnętrznych:

  • Wiarygodność

Google wysoko ceni witryny, które mają pewne zaufanie. Linki zwrotne z takich stron będą bardziej wartościowe niż z innych stron internetowych osób trzecich. Na przykład takie źródła internetowe, jak Forbes, Huffington Post, BBC i inne, przyniosą Ci dużą wartość w postaci ukierunkowanego ruchu, klientów i przychodów.Uzyskanie linków zwrotnych z tych stron może być nieco skomplikowanym zadaniem, ale doda znaczną wartość do rankingu i danych o ruchu.

add backlinks to website

  • Trafność

Kolejnym istotnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, jest trafność źródła internetowego budujesz link do. Google sprawdza temat źródła, które łączy się z Tobą. Jeśli nie jest to związane z branżą biznesową, Google przyciąga ją jako nieuprawnioną na równi. Ponadto umieszczanie linków do odpowiednich źródeł internetowych przyniesie Ci więcej korzyści, ponieważ możesz przyciągnąć potencjalnych klientów.

  • PageRank

PageRank to algorytm używany przez Google do pozycjonowania witryny na stronach wyników wyszukiwania.Możesz sprawdzić stronę PageRank za pomocą narzędzia Semalt Website Analyzer lub innych profesjonalnych narzędzi, które zapewnią Ci właściwe dane o witrynie. Zwróć uwagę, że wszystkie witryny zaczynają się od zera. Dlatego weź pod uwagę różne wskaźniki.

December 22, 2017