Back to Question Center
0

Jakie linki do stron mam do mojej witryny?

1 answers:

Tutaj będziemy rozmawiać o linkach do twoich stron. W rzeczywistości tylko dobrej jakości linki wsteczne mogą dobrze wpłynąć na twoją stronę. Dysponując wystarczającą liczbą tych stron, każda strona internetowa może stać się najlepszym i najlepszym źródłem informacji dla docelowych odbiorców lub niszy rynkowej. Wszystko działa po prostu - więcej użytkowników na żywo zacznie odwiedzać taką stronę, szukając informacji, konkretnego produktu lub usługi. Pytanie brzmi: jakiego rodzaju linki do stron internetowych powinieneś mieć na swojej stronie? Zobaczmy, jak sprawić, by kula sukcesu zawisła. Po pierwsze, pokażę ci, co sprawia, że ​​jakość linków do stron internetowych i jak możesz je zdobyć za pomocą niedostatecznie wykorzystanych schematów budowania linków. A więc zacznijmy.

webbacklinks

Jakość VS. Ilość

Niezależnie od Internetu, w rzeczywistości takie zalecenia działają tylko wtedy, gdy pochodzą z wiarygodnego i cieszącego się dużym zaufaniem miejsca. W przeciwnym razie nie byłoby sensu ich śledzić, prawda? Biorąc pod uwagę, że wszystkie linki do stron internetowych wyglądają jak małe rekomendacje, każdy pojedynczy link musi zawsze pochodzić z miejsca o wysokim PA (autorytet strony), PR (ranking strony) i DA (domain authority). W ten sposób jakość linków, które będziesz mieć na swojej stronie internetowej, jest naprawdę bardzo ważna, a nie tylko ich ilość.

Należy pamiętać, że posiadanie łącza jakościowego oznacza utrzymanie jego trafności. Umieszczenie go w zwykłym języku angielskim, gdy Google dowiaduje się, że niektóre z twoich linków do stron internetowych pochodzą ze źródeł internetowych osób trzecich, które są całkowicie niezwiązane z tematem, rozpozna je z natury jako spam,. mi. , uważają to za nieistotne i daj mu przynajmniej zerową wartość. Co więcej - Twoja witryna może równie dobrze zarabiać na Google'ie, a to z powodu podejrzanej działalności, która często wiąże się z jakimś nadużyciem lub manipulowaniem.

Jeśli dojdzie do najgorszego scenariusza, najcięższa kara może nawet doprowadzić do tego, że twoje strony internetowe będą prawie całkowicie niewidoczne dla osób wyszukujących na żywo - oznacza to, że zostałeś zignorowany z powodu utraty twojego domain authority raz na zawsze. Spójrzmy prawdzie w oczy - linki do stron internetowych zawsze muszą być jakościowe. Dlatego tak niebezpieczne jest kupowanie lub próby wymiany z nimi.

seo backlinks

Łącza jakości budynków

Jak znaleźć właściwe miejsca, aby uzyskać tylko bezpieczne i wydajne linki? Cóż, przyjrzyjmy się krótkiemu krótkiemu planowi działania, aby wykonać zadanie. Poniżej znajduje się krótka lista punktów, które pomogą Ci poruszać się we właściwy sposób:

  • Upewnij się, że twoja strona internetowa daje prawdziwą wartość - twórz tylko unikalną i użyteczną treść strony, w pełni odpowiadającą twojemu tematowi, który byłby z zadowoleniem przyjmując referencje lub udostępniając je w sieci.
  • Zapraszam do sprawdzenia stron internetowych konkurentów - co się dzieje dobrze, a które aspekty nie są tak dobre. Uzyskaj praktyczny wgląd wraz z przydatnymi sugestiami za pomocą narzędzi internetowych, takich jak Semalt Analyzer, Screaming Frog lub Moz Open Site Explorer.
  • Skontaktuj się ze swoimi wpływowymi osobami z branży, rozpocznij podcast, poczytaj kilka spraw do wypełnienia i nie wahaj się pójść na blogowanie dla gości - i najprawdopodobniej otrzymasz w zamian wysokiej jakości linki do stron internetowych.
  • W końcu nie powinieneś nigdy błagać o żadne jakościowe linki, nawet te najbardziej autorytatywne i cenne. Chodzi o to, że lepiej zapłacić dalej - korzystając z mediów społecznościowych i oferując dobrze przygotowane treści (takie jak infografiki, arkusze kalkulacyjne, inne treści wizualne), a także poświęcając trochę czasu na dostarczenie możliwie najcenniejszych prezentów dla odbiorców, takich jak jako prace badawcze związane z przemysłem, studia przypadków itp Source .


December 22, 2017