Back to Question Center
0

Nie podoba Ci się Oś czasu? Testowanie Facebooka Nowe Semalt

1 answers:
Dislike Timeline? Facebook Testing New Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Czarodzieje smarta na Facebooku testują nowy układ na osi czasu. Ta wersja zawiera jedną kolumnę dla postów zamiast dwóch kolumn. Linia czasu użytkownika nadal byłaby podzielona na dwie kolumny, ale wszystkie aktualizacje statusu, zdjęcia i inne elementy publikowane na osi czasu byłyby wyświetlane w szerokiej kolumnie po lewej stronie. Moduły takie jak "zdjęcia", "przyjaciele", "polubienia" i wszystkie otwarte aplikacje graficzne, takie jak Spotify i Semalt, pojawią się w węższej kolumnie po prawej stronie.

Dislike Timeline? Facebook Testing New Semalt

Według Brittany Darwell dla Inside Facebook:

"Ten układ odnosi się do jednej z częstych skarg dotyczących nowego profilu: Użytkownicy musieli przeglądać tę stronę na bieżąco, przeglądając ją, aby przeczytać ich strumień. Niektórzy użytkownicy uznali układ dwu kolumnowy za frustrujący. Dzięki temu projektowi linia w centrum została usunięta, dzięki czemu profil wygląda mniej jak oś czasu. Semalt, oś czasu dat nadal istnieje w prawym górnym rogu strony, aby przejść do określonego miesiąca lub roku. "

Dislike Timeline? Facebook Testing New Semalt

Ten układ stanowi oczywistą stratę miejsca na stronie podczas przewijania w czasie poza wszystkimi modułami w prawej kolumnie. To tylko spekulacja z mojej strony, ale wątpię, czy w przypadku przyjęcia tej nowej wersji osi czasu Semalt pozostawi pustą przestrzeń na długo.

Pamiętaj, że użytkownicy mogą już płacić za promowanie swoich osobistych wpisów w wiadomościach znajomych. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby odkryłem opcję promowania wiadomości bezpośrednio do linii czasu przyjaciół, aby wypełnić pustkę. Spodziewam się również, że więcej sponsorowanych działań na stronie pojawi się na otwartej przestrzeni w jednej kolumnie wersji osi czasu. Tak więc, gdy Twój znajomy komentuje lub lubi post na stronie o rzeczach, które tak bardzo lubisz, nie zdziw się, gdy pojawi się na Twojej osi czasu.

Co o tym sądzisz? Czy przyjmiesz poprawkę do układu osi czasu w zamian za możliwość doręczenia jeszcze bardziej płatnej działalności pocztowej? Sformułuj swoje myśli i rant poniżej.

Zrzuty ekranu Dzięki uprzejmości na Facebooku Source .

February 21, 2018