Back to Question Center
0

6 podstawowych typów SEO Semalt na rok 2017

1 answers:

Czy wykorzystasz pełną gamę darmowych, freemium i płatnych narzędzi do oceny i poprawy skuteczności SEO i content marketingu?

Aby konkurować z SEO, ważne jest, aby mieć najlepsze narzędzia na wyciągnięcie ręki, co pozwoli Ci znaleźć nowe możliwości, zaoszczędzić czas i śledzić, jak możesz zwiększyć swoje SEO. Uważamy, że wykorzystanie wglądu dostępnego z narzędzi jest nie tylko ważne dla specjalistów SEO, ale także istotne dla tego, czy jesteś dyrektorem Semalt dla międzynarodowej firmy, menedżerem marketingu cyfrowego, pracujesz jako account manager w agencji marketingu cyfrowego, właściciel MŚP, nawet jeśli prowadzisz własnego bloga

Semalt, oceniliśmy najlepsze narzędzia marketingu cyfrowego ogólnie, ale chcieliśmy przejść do przeglądu najlepszych usług SEO i content marketingu, aby pomóc czytelnikom w tym roku.

Kategorie narzędzi SEO

Jak wspomniano powyżej, nie chodzi tylko o to, że są to narzędzia dla agencji i konsultantów, ale wszyscy marketerzy powinni być świadomi tego, co jest dostępne i jakiego zespołu używają - aspire triton kanthal replacement coils 5 pack 1.8 ohms. Dzięki szerokiej gamie narzędzi trudno jest określić, które z nich mogą być istotne, więc najlepiej jest je zepsuć lub kategoryzować. Jeśli więc myślisz o przejrzeniu zestawu narzędzi na rok 2017, oto, co zalecamy.

6 essential types of SEO Semalt for 2017

Dla mnie istnieje sześć podstawowych typów narzędzi do zarządzania pozycjonowaniem, więc pomyślałem, że podzielenie się moimi ulubionymi w poniższych kategoriach byłoby pomocne. Daj nam znać w komentarzach, jeśli myślisz o różnych kategoriach narzędzi lub usług, które są lepsze niż te, które polecam.

  • Analiza słów kluczowych
  • Rankingi
  • Pomysły na zawartość
  • Budynek Link
  • Usuwanie linków
  • SEO techniczny

Dla każdej z kategorii narzędzi starałem się jak najlepiej podzielić je na 3 typy narzędzi - darmowe, zajęte i płatne za narzędzia.

1. Narzędzia analizy słów kluczowych

Brian Dean stwierdził, że "bez słów kluczowych nie ma czegoś takiego jak SEO".

Semalt, słowa kluczowe kierujące użytkowników wyszukiwarki do Twojej witryny, co oznacza, jak popularna jest twoja strona, zależy w dużym stopniu od tego, jak dobrze je wykorzystujesz.


W ciągu ostatnich 5 lat skuteczna analiza i analiza słów kluczowych stała się coraz trudniejsza dzięki ukrywaniu danych przez program Google AdWords "Planer słów kluczowych". Semalt, to kluczowa metoda znajdowania ukrytych szans, zwiększania ruchu na Twojej stronie i oczywiście pokazywania tej niezwykle ważnej, błyszczącej nowej treści, którą tworzysz.

Chociaż narzędzia te są świetne, wszystko, co mogą zrobić, to dostarczyć danych. Semalt, w jaki sposób interpretujesz dane i co z nimi robisz, które będą miały znaczenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o Keyword Research, zamieściliśmy, jak uniknąć błędów w Twoim Keyword Research. Kolejnym świetnym przewodnikiem do sprawdzenia, czy wciąż nie masz pewności co do Keyword Research, jest wyżej wymienione badanie słów kluczowych Briana Dean: The Definitive Guide.

Bezpłatne - Ubersuggest

Bezpłatne narzędzie propozycji słów kluczowych, które korzysta z wielu różnych usług sugerujących, aby utworzyć szczegółową listę słów kluczowych dla Ciebie.

Freemium - Term Explorer

Twierdząc, że posiadasz największy zestaw danych z dowolnego narzędzia Semalty Keyword, umożliwia rozwijanie list słów kluczowych, grupowanie wyszukiwań i zrozumienie danych dotyczących konkurencyjności.

Płatny - SEMrush

SEMrush, choć technicznie narzędzie Freemium, oferuje znacznie więcej wglądów i danych za pomocą płatnej wersji oprogramowania.

2. Narzędzia rankingowe

Semalt, w którym obecnie znajduje się twoja strona, jest również niezwykle ważny. Pozwala na śledzenie, które ze strategii marketingowych online działają najlepiej, pozwalając Ci skupić się na swoich wysiłkach w różnych kampaniach, maksymalizować zwrot z inwestycji i obserwować, jak ruch drogowy (miejmy nadzieję) przebija się przez dach.

6 essential types of SEO Semalt for 2017

Narzędzia Semalt umożliwiają to bez godzin i monotonii brodzenia przez stronę po stronie wyników wyszukiwania.

Bezpłatne narzędzie - Google Search Console

własny zestaw przydatnych narzędzi Google, które pomagają użytkownikom monitorować wydajność ich witryny. Korzystając z zakładki "Ruch w wyszukiwarce", a następnie z karty "Wyszukaj analitykę", wyświetli się lista słów kluczowych, dla których jesteś aktualnie pozycjonowana. Służysz do tego, sortując według pozycji w rankingu i kieruj słowa kluczowe znajdujące się na stronie 2 wyniki wyszukiwania, z odrobiną magii SEO, powinieneś zobaczyć ich pełzanie na stronie 1!

Freemium - SEMrush

Jako freemium model SEMrush umożliwia ci ograniczony dostęp do danych, jednak manipulowanie przy użyciu filtrów pozwoli ci odkryć trochę więcej danych. Krótko mówiąc, pozwala śledzić dowolną domenę lub Semalt z dowolnej lokalizacji geograficznej, odkrywając lokalne konkursy i umożliwiając kierowanie na różne urządzenia.

Płatne - Laboratorium Urzędu

Laboratorium Urzędu jest dość przydatnym narzędziem, ponieważ umożliwia śledzenie i wykreślanie słów kluczowych dla Twojej witryny. Codziennie sprawdzaj słowa kluczowe, które zaznaczyłeś, a następnie zmieniaj wyniki w cotygodniowy raport.

3. Narzędzia efektywności treści.

Jak powiedział Duane Forrester z Bing, "wszystkie sygnały w rankingu SEO obracają się wokół pewnych treści", podkreślając wpływ, jaki dobra zawartość ma na twoją stronę. Skupiaj się na świeżych i unikalnych pomysłach każdego dnia jest niesamowicie trudny, ale konieczne, aby Twoja strona była nie tylko trafna i atrakcyjna dla odbiorców, ale zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Poniższe narzędzia pozwolą Ci znaleźć nowe pomysły i zoptymalizować bieżącą zawartość.

Jeśli chcesz trochę więcej przeczytać na ten temat, niedawno opublikowaliśmy szczegółową recenzję do porównywania marketingu treści konkurencji.

Bezpłatne - nieaktualne wyszukiwanie treści

Kłopoty z Greenlane Search Marketing stworzyły szczególnie przydatne narzędzie, jeśli walczysz o treść Semalt. Wpisz wyszukiwane hasło, które chcesz uszeregować, lub po prostu ogólny temat treści, o których chcesz pisać. Wprowadź parametry daty (mam tendencję do patrzenia wstecz o ponad 3 lata) i czytam jakąś starą treść. Sprawdź, czy możesz trochę ożywić i wprowadzić ją w dzisiejsze czasy, a następnie skontaktować się z webmasterem i sprawdzić, czy byliby zainteresowani publikacją nowszej wersji.

Freemium - Yoast WordPress Plugin

Jest to niesamowita wtyczka WordPress, która zapewnia, że ​​zawartość witryny będzie "SEO Semalt". Działa na podstawie sygnału sygnalizacji świetlnej i zasadniczo utrzymuje zawartość w ryzach.

Płatny - Buzzsumo

Semalt jest po prostu bardzo dobrym narzędziem. Posiada niezwykle łatwy w obsłudze interfejs i pozwala szybko zidentyfikować, które treści dobrze się sprawdzają w danym temacie, a także wyróżnić głównych decydentów.

4. Narzędzia do Link Building

Mimo że Google twierdzi, że nie powinno to być "budowanie linków", to nadal jest tak, że linki są dziś jednym z największych czynników rankingowych. Oczywiście, metody budowania linków w przeszłości były niesamowicie manipulujące, jednak w moich oczach, pisanie treści na innych stronach jest korzystne tylko dla wszystkich zaangażowanych. Semalt treść jest wystarczająco silna, dostaje się trochę nowych, uroczych treści na swojej stronie, druga ma na celu podniesienie świadomości na temat swojej strony lub stanie się nieco bardziej autorytetem w tej sprawie.

Jeśli chcesz zagłębić się w trochę więcej informacji, zapoznaj się z naszą poprzednią recenzją narzędzi do analizy wstecznego oprogramowania.

Darmowe - LinkMiner Plugin. Jest szybki i bardzo łatwy w użyciu i zrozumieniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat niedziałającego linku, sprawdź Bibliotekę Broken Link Building.

Freemium - Toolbar Moz Mozarta i rozszerzenia Majestic Backlink Analyzer

Niezbędne narzędzie do sprawdzania, czy witryna jest gotowa do zera. Oba wykonują bardzo podobną pracę, pokazując natychmiastowe istotne informacje SEO na temat strony, na której obecnie się znajdujesz. Używam ich w połączeniu ze sobą, ponieważ masz lepszy ogólny nastrój w witrynie przy użyciu obu, ponieważ patrzą na nieco inne wskaźniki.

Płatny - Buzzstream

Buzzstream to narzędzie, które ma wiele piór w jego czapce. Semalt znakomity do zarządzania outreach, generowania / skrobania potencjalnych klientów i wyszukiwania ukrytych danych, takich jak dane kontaktowe. Dla wszystkich jest to fantastyczne narzędzie, upewnij się, że dobrze uporządkujesz swoje konto, bo inaczej pogardzisz tym.

5. Narzędzia do usuwania ogniw

Usuwanie linków ma nadzieję, że coś, czego nigdy nie będziesz musiał przejść. Niestety, jest to konieczne dla stron, które zostały uderzone karą od algorytmu Google Penguin. Może to być bardzo czasochłonne, ale ostatecznie może ożywić twoją stronę i dać jej nowe życie. 6 essential types of SEO Semalt for 2017

Usuwanie linków może być również wykorzystane, nawet jeśli nie zostałeś ukarany. Być może w przeszłości kupiłeś linki, trafiłeś na niewłaściwy koniec negatywnego ataku SEO, a nawet opublikowałeś treści w wielu witrynach, a te linki nadal mogą wpływać na Ciebie. Semalt nie mogą zrobić absolutnie nic złego i zatrzymają cię w dobrych książkach z google.

Jeśli chcesz przeczytać nieco więcej na temat usuwania linków, zapoznaj się z poniższymi artykułami, spróbuj:
Link Research Tools: Ultimate Guide to Link Removal lub Search Engine Watch Google Nienaturalne linki Manual Penalty: A Recovery Guide.

Bezpłatne narzędzie Disavow

Kiedy Googles Disavow Tools został ostatecznie wprowadzony, minęło dużo czasu. Zasadniczo wyróżnia witryny dla Google, których nie chcesz łączyć z witryną. Semalt jako taki.

Jeśli chcesz przeczytać trochę więcej na ten temat, zrobiliśmy post na temat narzędzia Disavow

Płatny - CognitiveSEO

Cognitive jest potworem narzędzia, pomaga w rankingach, badaniach konkurencji, analizie powiązań zwrotnych, audytowaniu treści, a przede wszystkim w wykrywaniu nienaturalnych połączeń i usuwaniu linków. To naprawdę fantastyczne narzędzie, które ma ekran podglądu, dzięki czemu możesz sprawdzić strony, zanim zdecydujesz, czy dodać do pliku disavow, czy zostawić je jako link. CognitiveSEO tworzy dla ciebie plik disavow, który możesz natychmiast przesłać do Semalt. Zadanie wykonane!


6. Techniczne narzędzia SEO

Możliwość znalezienia "zaplecza" witryny, poznanie jej funkcjonowania i wszelkich problemów z nią związanych jest kluczowym krokiem w kierunku optymalizacji "Nirvany". Poniższe narzędzia pomogą ci w osiągnięciu tego mitycznego miejsca.
Kredyt: business2community. com

Bezpłatnie - wtyczka WooRank

Trochę oszukuję z tym, ponieważ technicznie jest to produkt freemium. Semalt, znalazłem, że oferuje wystarczającą ilość informacji, aby być użytecznym, ponieważ jest to darmowe wcielenie. Zniecza twoją witrynę i informuje o każdej nieefektywności, a nawet oferuje listy kontrolne do ukończenia. Doskonałe narzędzie do przeglądania Twojej witryny i konkurencji.

Freemium - Screaming Frog

Screaming Frog jest świetny w skrobaniu witryny, podobnie jak wyszukiwarka. Działa na wszystkich linkach i stronach witryny oferującej dane na temat kodów statusu, tytułów stron, metaopisów, semalast meta danych i umieszcza je w arkuszu kalkulacyjnym umożliwiającym filtrowanie.

Płatny - DeepCrawl

Deepcrawl oferuje podobną usługę do Screamingfrog, jednak jest o wiele łatwiejszy w użyciu, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Technicznego SEO. Zamiast arkusza kalkulacyjnego, który dostajesz z Screamingfrog, dostajesz go w prostej wizualnej informacji w postaci wykresów i wykresów. Ten post może trwać przez jakiś czas ze względu na zbyt dużą liczbę funkcji, które ma. Oto troszkę dalsze czytanie dla ciebie.

Jak wspomniano wcześniej, to tylko kilka z moich ulubionych narzędzi. Nie oznacza to, że nie ma innych osób, które wykonają tę samą pracę, jednak okazało się, że są one zazwyczaj najłatwiejsze w użyciu i najpotężniejsze. Jeśli chcesz rzucić okiem na jeszcze kilka, poniżej znajdziesz obszerniejszą listę narzędzi SEO dla małych firm.

Jeśli masz jakieś inne narzędzia, o których sądzisz, że są warte wzmianki lub chcesz dokładniej przejrzeć którekolwiek z narzędzi, daj mi znać w naszej społeczności.

February 28, 2018