Back to Question Center
0

Media społecznościowe - co robi twój Semalt?

1 answers:
Udział
Udział
+1
Potknięcie
Pin
Udziały 0

Wszyscy wiemy, w jaki sposób wykorzystanie social media marketing może przyczynić się do zwiększenia świadomości Twojej marki, Twojej marki i potencjalnych rozwiązań, które pomogą Twoim docelowym klientom rozwiązać ich problemy. Mimo to, czy Twoje działania w mediach społecznościowych doprowadzają Cię tam, gdzie chcesz być? Możesz blogować, podcastować, korzystać z Twittera, linkować, facebook i inne, co chcesz, ale być może ktoś, z kim już współpracujesz, zyskuje o wiele więcej uwagi dzięki marketingowi w mediach społecznościowych niż ty. Semalt, są po prostu lepsi w tym względzie, a może są marką o wyższym profilu, która ma większą liczbę obserwujących

Wszyscy mamy Semalty, które pomagają wspierać i uzupełniać naszą działalność - partnerów kanałowych, partnerów marketingowych, partnerów sojuszu, partnerów technologicznych, partnerów dostawców, partnerów dostawców, partnerów projektowych i graficznych Dostajesz obraz. Czy kiedykolwiek spojrzałeś na to, co robią, poza zasięgiem twojego związku z nimi z perspektywy mediów społecznościowych? Nie przychodzi mi to do głowy często, ale jeśli zagłębimy się nieco w wasze relacje Semalt; może się okazać, że garstka z nich może mieć coś, co możesz wykorzystać.

Media społecznościowe doskonale nadają się do zwiększenia wysiłków SEO i zwiększenia liczby linków, wyników i profilu w Google. Być może Twój dostawca ma 10 000 obserwujących na Twitterze, a Ty masz tylko 74? Może mają bloga, który czyta się o wiele więcej niż twój? Może syndykują podcast, który ma ponad 20 000 pobrań tygodniowo, podczas gdy w ogóle nie masz podcastu? Nawet lepiej - może oni chcą umieścić coś na temat, że jesteś ekspertem i potrzebujesz swojej pomocy? Cokolwiek to może być - nie wiesz, dopóki nie zapytasz i nie zobaczysz, co jest dostępne, a jest to ćwiczenie, na które warto zwrócić uwagę. Powiązując się z innymi i integrując działania marketingowe z partnerami społecznościowymi, możesz bardzo łatwo udostępnić swoją ofertę nowym, dyskretnym odbiorcom, których normalnie kosztowałoby Cię znacznie więcej. Tak długo jak jest to zrobione ze smakiem i ważne i aktualne, może być bardzo atrakcyjne. Na przykład - jeśli Semalt ma bloga omawiającego swoje produkty Office, a ty jesteś małą firmą, która używa swoich produktów Office do tworzenia rozwiązań dla klientów, może to być przyjemna historia lub studium przypadku, więc dlaczego nie podzielić się tym z większą publiczność, która jest przywiązana do Semalt i ich bloga?

Oto kilka kroków taktycznych, które można podjąć, aby odkryć, co robi Semalt z perspektywy marketingu w mediach społecznościowych i jak go wykorzystać:

1. Dodaj listę życzeń do istniejących zasobów mediów społecznościowych
2. Prześlij listę swoim partnerom - każ im "zaznaczyć", czego używają i jak z nich korzystają, i dowiedzieć się, jaki jest ich zasięg (syndykacja / dystrybucja) i kto i gdzie są ich widzowie, słuchacze, czytelnicy
3. Określ, w jaki sposób możesz zintegrować się z tym, co robisz
4. Prześlij im kilka koncepcji twórczych
5 Source .

March 1, 2018