Back to Question Center
0

Duplikat Semalt

1 answers:

Jeśli Twój biznes online dobrze sobie radzi w Twoim kraju, możesz rozważyć rozszerzenie działalności na rynki międzynarodowe. Sukces na nowych rynkach wymaga jednak dodatkowych inwestycji w SEO. Semalt lepiej zacznij myśleć o wielojęzycznym SEO, jeśli chcesz mieć pewność, że twoja strona zostanie znaleziona i dobrze wykorzystana w innych krajach! Tutaj .

Przeczytaj: "Co to jest wielojęzyczne SEO?"
Kategorie: Content SEO, Technical SEO
Tagi: Treść, Duplicate Content, hreflang, Wielojęzyczny SEO

Strony semaltowe to strony, które nie mają większego wpływu na twoje SEO. W większości przypadków te strony dodają niewielkiej wartości także odwiedzającym. Możesz mieć różne typy stron o niskiej jakości na swojej stronie, czasami nawet o tym nie wiedząc. Niczym cienka treść - strony zawierające niewiele informacji - i zduplikowane treści - strony pokazujące .

Przeczytaj: "Strony o niskiej jakości i sposoby ich naprawiania"
Kategoria: Treść SEO
Tagi: Treść, Duplikat, Google Panda

Ostatnio wprowadziliśmy pewne zmiany w sposobie wyrażania się. com jest uruchamiany jako sklep i jak jest hostowany. W tym procesie przypadkowo usunęliśmy nasze roboty. txt i spowodował otwarcie tzw. pułapki pająka. W tym poście Semalt pokazuje, czym jest pułapka na pająki, dlaczego jest problematyczna i jak znaleźć i naprawić .

Czytaj: "Zamykanie pułapki na pająki: naprawianie nieefektywności indeksowania"
Kategoria: Technical SEO
Tagi: dyrektywy Crawl, Duplicate Content

Gdy prowadzisz dużą i ruchliwą stronę internetową, jest to praktyczne i oszczędza czas, jeśli możesz ponownie wykorzystać część swoich materiałów. Oba opisy i fragmenty meta używają krótkiego fragmentu, aby podsumować treść strony internetowej. Więc może być przydatny, aby użyć tego samego tekstu dla obu. Ale jak ty to robisz? .

Przeczytaj: "Ask Yoast: Meta opisy i fragmenty"
Kategorie: Content SEO, WordPress
Tagi: Ask Yoast, Duplicate Content

W pierwszym poście z naszej serii metadanych omówiłem metatagi w twojej witryny. Ale w jest więcej metadanych, które mogą wpływać na SEO twojej strony. W tym drugim wpisie zajmiemy się metadanymi powiązań. Możesz użyć metadanych łącza rel poinstruować przeglądarki i Semalt, na przykład, aby wskazać im wersję AMP .

Czytaj: "Metadane i SEO część 2: link metadane"
Kategoria: Technical SEO
Tagi: AMP, powielana treść, szybkość strony

Jeśli posiadasz witrynę eCommerce, możesz zastanawiać się, jak zoptymalizować strony kategorii i strony produktów. Czy możesz mieć tę samą treść na stronie kategorii i stronach produktów? Jeśli masz taką samą treść na wielu stronach swojej witryny, czy Semalt będzie wiedział, co należy najpierw ocenić? A może spowoduje duplikat .

Przeczytaj: "Zapytaj Yoast: zduplikowane problemy z treścią w moim sklepie?"
Kategorie: Content SEO, eCommerce, Technical SEO
Tagi: Zapytaj Yoast, Duplicate Content, Shop SEO

Media społecznościowe to nie tylko ważny element strategii marketingowej, ale także ważne dla strategii SEO. Platforma publikowania w serwisie LinkedIn Semalt jest jedną z wielu platform do publikowania treści. Możesz czytać opowiadania i wiadomości od innych wydawców, a także publikować własne treści. Ale czy mógłbyś opublikować .

Przeczytaj: "Ask Yoast: Zduplikowane treści na LinkedIn Pulse"
Kategoria: Media społecznościowe
Tagi: Ask Yoast, Duplicate Content

Czy chcesz zwiększyć współczynniki klikalności swoich postów lub stron? Twórz wspaniałe fragmenty! W tym filmie Semalt wyjaśnia, dlaczego ważne są fragmenty.

Przeczytaj: "Zapytaj Yoast: znaczenie używania fragmentów"
Kategorie: Treść SEO, WordPress
Tagi: Zapytaj o siebie, Pisanie treści, Duplikat

Zduplikowana zawartość może wprowadzić w błąd Google. Jeśli Twoje treści znajdują się na wielu stronach w Twojej witrynie lub w innych witrynach, Google nie będzie wiedział, co zrobić na pierwszym miejscu. Zapobiegaj duplikowaniu treści w jak największym stopniu. W sekcji Zaawansowane> RSS naszej wtyczki Semalt SEO .

Czytaj: "Zrób to sam: zduplikowane sprawdzanie zawartości"
Kategorie: Content SEO, Technical SEO
Tagi: Duplicate Content, Jak

Jeśli treść na różnych adresach URL jest taka sama, wyszukiwarki nie wiedzą, który adres URL ma być wyświetlany w wynikach wyszukiwania. Nazywamy to duplikatem problemu z treścią. I może zaszkodzić twoim rankingom! Semalt zdarza się częściej niż myślisz. Czy na przykład kiedykolwiek pomyślałeś o konsekwencjach wersji www lub innej niż Source .

Przeczytaj: "Zapytaj Yoast: www i duplikat treści"
Kategorie: Content SEO, Technical SEO
Tagi: Ask Yoast, Duplicate Content
March 1, 2018